forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 gru 2018, 8:49

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Do polara

Oj mój drogi, tu się mylisz. To sprawa moja i Stacha. Nie mam obowiązku udowadniać ci tego, że racji nie masz.

Nigdy nikogo nie obrażam pierwszy. Tak było również w twoim przypadku i wielu innych, Ladaco Bronto. Ale nigdy też nie jestem dłużny, kiedy ktoś pierwszy mnie obrazi. Taką mam zasadę. I najprawdopodobniej jest to moja wada. Moja i chuj komu do tego.

Przykład, że tak jest?

Toczyłem ostatnio kilka dyskusji z Wielkim Wezyrem. I choć były to dyskusje ostre, nikt nikogo nie przekonał, nikt też nikogo nie obrażał. Tak więc z mojej strony wszystko jest ok. Cenie to w Wielkim. Ma swoje zdanie ale nie obraża i ja też nie mam powodu aby to robić. Bieżcie przykład z Borucha i Wielkiego Wezyra. To przykład dla tego fo. :D

Awatar użytkownika

o kurwa.., wiadrowy znowu mnie rozbawił.., skup się jednak na parapetach.., jakby lepiej się prezentują..

Awatar użytkownika

ladaco pisze:
o kurwa.., wiadrowy znowu mnie rozbawił.., skup się jednak na parapetach.., jakby lepiej się prezentują..

Sry, że o tobie kretynie zapomniałem wspomnieć w moim poprzednim poście :oops:

:lol: :lol: :lol:
Wy się naprawdę musicie lubić......... :lol:

Awatar użytkownika

No, trudno nie lubić Ladaco.

Awatar użytkownika

stanax pisze:
..

Sry, że o tobie kretynie zapomniałem wspomnieć w moim poprzednim poście :oops:

nie szkodzi, ale na wszelki wypadek odwiedź jakąś neurolożke..

No już, już stanaksio ( swoją drogą, podobnie brzmi jak Reksio :lol: ) dałeś głos. Popisałeś się tym vide, twój zasób robi wrażenie.
A teraz szabelkę w dłoń, trzy ruchy góra-dół i spać.

...no nie marudź, bądź grzeczny...

Awatar użytkownika

Pani U.S. Ambassador przy NATO Kay Bailey Hutchison, uprzejmie poinformowała, że USA może unicestwić (w drodze ataku militarnego?) rosyjskie prototypy rakiet średniego zasięgu

Pani Ambasador wyraziła opinię, że Rosja łamie traktat o zakazie broni średniego zasiegu podpisanego w 1988 i prowadzi tajne badania nad rakietami skrzydlatymi tego typu. Rosja odrzuca te zarzuty.
Na mocy tego traktatu obie strony tj. USA i ZSRR zobowiązały sie zniszczyć rakiety balistyczne i rakiety manewrujące lądowego bazowania o zasięgu małym od 500 km do 1000 i średnim od 1 000 km do 5500 km
Pani ambasador zagroziła, że USA może owe rosyjskie prototypy broni zniszczyć nim Rosja wprowadzi je na uzbrojenie.

https://www.reuters.com/article/us-usa- ... SKCN1MC1J6

Awatar użytkownika

agronom pisze:
starykizior pisze:
Boruch jak zwykle mataczy i odwraca kota ogonem.

Kurde, "jak zwykle"??? To nie raz, nie dwa, ino zwyczaj taki ma? Chyba Pana poniesło z leksza i wygaduje rzeczy nieprawdziwe oraz niesprawdzone.

st1111 pisze:
Cytuj:
Tak się zastanawiam czy czasem naprawdę nie jebnąć tego fo bo robi się naprawdę duszno.

Jestem za.

Zastanów się jeszcze.

Boruch pisze:
Czy to jest wszystko na co Pana stać - merytorycznie?  :D

ps..
 o następny erudyta polar przylazł.  :lol:

To tacy jak wy zasmradzacie to fo i tworzycie tu smog podnosząc zagęszczenie gazów cieplarnianych przez co podnosi się temperatura globalna. Życie staje się mało komfortowe.

ps. do Stacha

A pewnie, że tak a Pana coraz mniej. Już każdy wie, że z Pana pisdzielec.

Zgrubiony pierszy cytat wynikał z dyskusji Cienkiego z kiziorem, wa ma, WW, Ree i jaroo. W drugim krąg dusicieli poszerzon znienacka został i zdefiniowan więcy. Okej. Idiom dali.

Boruch pisze:
Do polara

Oj mój drogi, tu się mylisz. To sprawa moja i Stacha. Nie mam obowiązku udowadniać ci tego, że racji nie masz.

Nigdy nikogo nie obrażam pierwszy. Tak było również w twoim przypadku i wielu innych, Ladaco Bronto. Ale nigdy też nie jestem dłużny, kiedy ktoś pierwszy mnie obrazi. Taką mam zasadę. I najprawdopodobniej jest to moja wada. Moja i chuj komu do tego.

Przykład, że tak jest?

Toczyłem ostatnio kilka dyskusji z Wielkim Wezyrem. I choć były to dyskusje ostre, nikt nikogo nie przekonał, nikt też nikogo nie obrażał. Tak więc z mojej strony wszystko jest ok. Cenie to w Wielkim. Ma swoje zdanie ale nie obraża i ja też nie mam powodu aby to robić. Bieżcie przykład z Borucha i Wielkiego Wezyra. To przykład dla tego fo.  :D

Nikt nikogo nie obrażał - prócz Borucha, ofkors, ale ten se nawet z tego sprawy nie zdaje.

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=2&start=28170#p272248

Boruch pisze:
I już ostatni raz w tym temacie, bo widzę, że koniem kopać się jest bez sensu. Wiem oczywiście, że nie wywrze to żadnej refleksji, kto ma rację, bo ów cytat niestety jest z oficjalnego nurtu a wiec uznany za rusofobiczny. Nie ważne, że zawiera prawdę. :mrgreen:

Cytuj:
Głosujący odpowiadali niezależnie na dwa pytania:

Czy jesteś za ponownym zjednoczeniem Krymu z Rosją na prawach podmiotu FR?
Czy jesteś za przywróceniem obowiązywania konstytucji Republiki Krymu z 1992 roku i za statusem Krymu jako części Ukrainy?

Takie sformułowanie pytań oznaczało brak możliwości opowiedzenia się za stanem obecnym. Wynika to z tego, iż konstytucja z 1992 roku rozszerzała kompetencje władz Krymu, nadając mu takie cechy niepodległego państwa jak samodzielne mianowanie urzędników i możliwość występowania na forum międzynarodowym w bezpośrednich kontaktach z innymi państwami. Ponadto zwracano uwagę, że drugie pytanie referendum zostało sformułowane niejednoznacznie, gdyż w 1992 roku obowiązywały dwie istotnie różniące się od siebie wersje konstytucji – majowa i ze zmianami wprowadzonymi we wrześniu.

Wygląda na to, że pytania są typową manipulacją. Ale przekonasz tu kogoś? Kwestią zasadniczą jest to, że referendum było w sprzeczności z konstytucją Ukrainy. :D

Boruch pisze:
O matko i córko! "Jakim mnie panie Boże stworzyłeś takim mnie masz". O ja pierdole! Nie ma się wtedy co dziwić, że w Polsce rządzą takie moralne zera jak PiS. Nie dość, że popiera ich banda podobnych oszołomowó, to przeciwnicy mają problem z rozpoznanie podstawowych podźców jakie niesie współczesny świat.

Ament.

Boruch pisze:
Konstytucja, Konstytucja Ukrainy i Krymu. Kończę ten spór bo po prostu żal mi Was.

Chociaż Boruch niczego nie uzasadnił w tamty dyskusji, to i tak przemycił parę epitetów. Rad, że uszły płazem, umęczon mózgowo nieco i podniecon...
(Wygrubiło mi te dwie linijki i nie chce zcieńszyć coś)

Boruch pisze:
stary praktyk pisze:
O Rwa-ku.........! :o

Ale Wersal........ :lol:

Widzisz Pan Panie Praktyk (boruch nadyma się pękając zez dumy)

Obrazek

viewtopic.php?f=14&t=343&start=5760#p272317

...wypuszczał wstrzymywane dotychczas epitety naobkoło (na PiS, Polskę, ladaco itd.) z siłą  wodospadu ze dwa dni jeszcze.
Tym tera kończę swe "plucie gówienne", albowiem Pani maerose się wzburzy i mi wykaże to tudzież tamto.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Panie agronom proszę nie wlewać wody do kwasu. Nie uda się Panu narobić smrodu. Oczęta sobie Pan wypali przypadkiem. Zajmij się Pan pożyteczniejszymi sprawami, bo Boruch nie zasługuje na pańską uwagę tak znamienitego menża. Strugaj pan szyndzioły lub konfetti...... A epitety, jakie? To forum już nie jedno widziało. I nie pański to interes. Na pana proszę pana epitety nie istnieją w języku nam, dobrze znanym. Pan swoim zachowaniem zasługuje na zacniejsze. Takich jeszcze nie wymyślono. Jak już będą stworzone przez jakiegoś prof Bralczyka lub Miodka to zapewniam, że zawiadomię pana i zapytam czy spełniają pańskie oczekiwania i dają panu satysfakcję. I wtedy będę mógł pana nimi obrzucić. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.