forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 paź 2018, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
wa ma pisze:
starykizior pisze:
Jeżeli jest dyskusja to musi być tendencyjna bo inaczej mamy klakierstwo, jak nie przymierzając w PIS.
Np. J.Urban schodzi na prawo mimo deklarowanej ustawicznie lewicowości.. Jego poglądy na stosunki polityczne z FR i na prez. Putina stają się co raz bardziej zbieżne z linią PO. Jest to tym bardziej widoczne od czasu gdy na łamach zagościł ponownie Andrej Rozenek. Ja przynajmniej nie ukrywam swoich sympatii do FR i prez. Putina. jak niektórzy. Popieram politykę FR i Jego Ekscelencji tak w sprawach ukraińskich, blisko wschodnich i globalnych.
Nb. jestem czytelnikiem NIE od pierwszego numeru. Więc wiem co piszę.


Ja toże !


Wot i nas uże trioch!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 11:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Boruch pisze:


No tak, bo taka polityka jest sprawiedliwa i nie prowadzi do konfliktów międzynarodowych. :D Ja też popieram Putina bo odrodził Rosję po upadku ZSRR. I chwała mu za to. Niestety moim zdaniem nie jest człowiekiem, który nie popełnił błędów. A jego polityka właśnie w kwestii Ukrainy nie podoba mi się. Bo taki konflikt jest zupełnie Europie niepotrzebny. Próbując załatwić swój interes, czyli unicestwić suwerenną Ukrainę zagraża w ten sposób całej Europie a przede wszystkim najbliższym sąsiadom, czyli również Polsce.

Poza tym system zarządzania państwem stworzony przez Putina w Rosji pozostawia wiele do życzenia. Ale to już dyskusja na inny czas.


Tak każdy normalny przywódca Rosji zaakceptowałby bazę USA na Krymie a ten bandyta Putin nie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 12:09 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo to ladaco jest......ten Putin...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Boruch pisze:


No tak, bo taka polityka jest sprawiedliwa i nie prowadzi do konfliktów międzynarodowych. :D Ja też popieram Putina bo odrodził Rosję po upadku ZSRR. I chwała mu za to. Niestety moim zdaniem nie jest człowiekiem, który nie popełnił błędów. A jego polityka właśnie w kwestii Ukrainy nie podoba mi się. Bo taki konflikt jest zupełnie Europie niepotrzebny. Próbując załatwić swój interes, czyli unicestwić suwerenną Ukrainę zagraża w ten sposób całej Europie a przede wszystkim najbliższym sąsiadom, czyli również Polsce.

Poza tym system zarządzania państwem stworzony przez Putina w Rosji pozostawia wiele do życzenia. Ale to już dyskusja na inny czas.


Tak każdy normalny przywódca Rosji zaakceptowałby bazę USA na Krymie a ten bandyta Putin nie.


Najpierw takie bazy musiałyby powstać. Na razie to nie zanosi się na to nawet w Polsce a co dopiero na Ukrainie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
On mówił o Krymie, czyli Rosji.
Ukraina to tam była w zamierzchłej przeszłości. I to tylko przez chwilę.
I w tej przeszłości jankesi ostrzyli sobie zęby na krymską bazę. Niestety, musieli się obejść smakiem.
Nie wygłupiaj się. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To jak to, bazy USA miałyby powstać na Krymie czyli w Rosji? :D

Czy mam jeszcze raz powtarzać jak mantrę, że wg prawa międzynarodowego Krym to terytorium Ukrainy okupowane przez FR?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 14:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Rzeczywistość mówi co innego. A więc Krym jest częścią Rosji.
Już daj spokój tym podskokom

No właśnie, myślałeś, że Rosjanie pozwolą Amerykanom otworzyć bazę w Rosji? :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 14:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Rzeczywistość mówi co innego. A więc Krym jest częścią Rosji.
Już daj spokój tym podskokom

No właśnie, myślałeś, że Rosjanie pozwolą Amerykanom otworzyć bazę w Rosji? :lol: :lol:


I tu się z Tobą zgodzę. Rzeczywistość. A historie, wydarzenia niech każdy przeanalizuje sobie sam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 14:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Nie zdziw się Bor, ja usłyszysz o nowej bazie (hamerykanckiej, oby nie), która powstanie ok. 150 km od Krymu ( siem nie udało a tyle kasy poszło w ten majdan. Widać nie kijem go, to pałką, majom zdrowie, nie popuszczą sk...). :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 14:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie wierzę aby w najbliższym pięćdziesięcioleciu na Ukrainie powstała jakakolwiek baza Amerykańska, lub kiedykolwiek. To kraj niestabilny i biedny a takie bazy kosztują. Wyścig pomiędzy Rosją a USA trwa, ale nikt nie odważy się na to aby wybudować wychodek pod nosem celem rozprzestrzeniania zapachów. Oni wiedzą co robią. Owszem Amerykanie mogą w jakiś sposób wyposażać armie Ukraińską, bo to im się opłaci, ale nie bazy. Zresztą, jak się nie mylę po rozpadzie demoludów i przyjęciu byłych państw Układu Warszawskiego do NATO podpisano umowę z Rosją, że nie będzie tu żadnych stałych baz USA. Oczywiście USA już zrobiły wyłom sprowadzając się tu niby "rotacyjnie". Tak więc na Ukrainie tym bardziej jest to niemożliwe. Ukraina nie jest związana żadnymi umowami z NATO. Poza tym każda baza u nas lub na Ukrainie spowoduje to, że Rosjanie zrobią podobnie. I zamiast redukować możliwość wystąpienia konfliktu zbrojnego znacznie obniżą poziom bezpieczeństwa. Tak sadzę, choć może się mylę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group