forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 paź 2018, 15:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Mylisz się.Bazy nie są gwarantem bezpieczenstwa, tylko straszakiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Oj to się wie, że tak jest. Kiedyś dla żartu przestraszyłem moją koleżankę i dostałem z liścia w twasz, w twasz. Stad wniosek jest taki, że z żartami nie należy przesadzać bo nie wiesz jakie poczucie humoru ma dana osoba. W tym przypadku jak Pani widzi żart był jak ta baza, która nie ochroniła a wręcz przeciwnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 16:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A widzisz.....!
Kobiety do nieobliczalnych należą........ :lol:
A tyle razy Ci powtarzałem...... :oops:


:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 16:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
A widzisz.....!
Kobiety do nieobliczalnych należą........ :lol:
A tyle razy Ci powtarzałem...... :oops:


:lol: :lol: :lol:



Na szczęście to było dawno w latach szkolnych. Od tamtego czasu wiele się nauczyłem jeżeli chodzi.............. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
On mówił o Krymie, czyli Rosji.
Ukraina to tam była w zamierzchłej przeszłości. I to tylko przez chwilę.
I w tej przeszłości jankesi ostrzyli sobie zęby na krymską bazę. Niestety, musieli się obejść smakiem.
Nie wygłupiaj się. :)

Za sprawką pijaczyny Borysa Borysowicza który w pijackim widzie przyklepał przekazanie Krymu UPA-dlinie przez Hruszczowa. Odłączenie Krymu nastapiło - w moim przekonaniu , w ostatnim sprzyjającym momencie.
Gdyby nie to już w bazie SEWASTOPOL cumowałyby US Navy, a ich marines panoszyliby sie na całym półwyspie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 22:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Boruch jak zwykle mataczy i odwraca kota ogonem. Baza miała powstać nie na rosyjskim, lecz ukraińskim Krymie. Okręt USA z batalionem marines był w pobliżu wód terytorialnych ówczesnej Ukrainy i w ramach wspólnych "ćwiczeń" miał zacumować w Sewastopolu. Ciekawe kto by ich potem stamtąd przegonił. Dekret o wypowiedzeniu dzierżawy Sewastopola jako bazy morskiej FR był już na papierze.
Trochę chłopcom ten deal nie wypalił.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2018, 8:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Boruch nic nie mataczy. Nie chcę się tu wdawać w jakieś tłumaczenia. Uważam, że jakby nie patrzyć powstanie jakiejkolwiek bazy na Krymie, jeszcze ukraińskim nie byłoby możliwe. Sytuacja na Ukrainie była zaogniona a Amerykanie nie mieli interesu aby mieszać się w ten konflikt. A być może stałoby się tak, że wtedy FR wykorzystałaby ten moment aby zająć całą Ukrainę. Wejście jednego okrętu to nie jest baza

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2018, 8:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie rozumiesz podstawowej kwestii.
Ze to przy pomocy amerykanów rozkręciła się cała zadyma na Ukrainie.
Bez ich łap do dzisiaj byłby tam spokój.
Nie byłoby majdanowego puczu, Krym nie dokonałby secesji, a w Donbasie panowałby pokój.
Obama sam kiedyś przyznał, że brali czynny udział w tych wydarzeniach.
I naprawdę uważasz, że Rosjanie bezczynnie by się przyglądali, jak są odcinani od Morza Czarnego, Śródziemnego oraz tracą dostęp do swoich własnych baz?
To oczywiste, że Rosjanie nie mogli dopuścić nawet możliwości utraty dostępu do Krymu. To dla nich strategiczny teren.
Kizior ci wytknął, że brak równowagi w twoim rozumowaniu. I nie rozumiesz tego, że Rosja też ma swoje interesy, o które musi zadbać. I ja się ze starym zgadzam w tym względzie.
Spójrz, jak agresywnie bronią swoich interesów Amerykanie. Interweniują na całym świecie. Nie tylko w pobliżu swoich granic. No, i pomyśl, co by zrobili, gdyby ktoś próbował wywalić ich z ich baz.
Jeszcze jedno. Przypomnij sobie, co się działo, gdy ZSRR próbował zainstalować swoje instalacje na Kubie. I zastanów się, co by się działo, gdyby dziś próbowali zaistnieć na Kubie.
Pisałem ci kiedyś, że powinieneś prześledzić konflikt na Ukrainie od pierwszego dnia zadymy w Kijowie.
Bo to tam się wszystko zaczęło. Reszta to tylko pokłosie burdelu, który Ukraińcy sami sobie sprokurowali.
TVN i GW podają jedynie znikomy ułamek prawdy o tym konflikcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2018, 9:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Macie obsesję - udział Amerykanów? :lol: Sprawstwo Amerykanów na Ukrainie to delikatnie mówiąc groteskowe myślenie. Dopisz jeszcze, że wśród majdanowców byli amerykańcy marines, będzie jeszcze śmieszniej. Nie mamy o czym dyskutować, bo się nie da. Równowagi w ocenie tej sytuacji moim zdanie Wy nie macie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2018, 9:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nic nie wiem o żadnych marines.
Natomiast wiem o wywiadzie Obamy, w którym sam przyznał, że brali w tym udział.
A pani Nuland z ciasteczkami wśród majdaniarzy to rzeczywiście był groteskowy obrazek.
A może wygłupy kurdupla wrzeszczącego "hierojam sława". Jak najbardziej groteskowe.
To teraz wyobraź sobie jakiegoś Rosjanina wrzeszczącego na antyrządowym puczu. Powiedzmy w Polsce.
Mówię tu tylko w rzeczach, które każdy widział na własne oczy.
Za kulisami był zdecydowanie większy syf.
Udział jankesów to fakt, nie mit.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group