forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 12:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2016, 17:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 18:00 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
halapic pisze:
Polowanie na Wałęsę trwa dalej.
Nigdy go nie ceniłam ani lubiłam,ale
to co teraz już rozochocone bractwo
PiS-u wyrabia, to już przechodzi wszelkie
pojęcia.
Kaczory polują na niego,od kiedy
się z nimi rozstał.Jeden kaczor padł
w Smoleńsku, to drugi kaczor wrobi
Bolka w posadzenie brzozy,
zaraz po strajku w Stoczni.


Niech bedzie pochwalony Szanowna Pani !

A mnie to polowanie na Walese wcale nie martwi. Przede wszystkim odpycha mnie od tego czlowieka jego glupota. Zawsze nadety, przekonany o wlasnej nieomylnosci ten naprawiacz wozkow akumulatorowych jest jak kogut na kupie gnoju. Jak nie zapieje o poranku to sloneczko nie wzejdzie i bedziecie wszyscy plakac.
I co najgorsze on sie przez dwadziescia lat niczego nie nauczyl.
On jest sam sobie winien. To nie PiS na niego poluje. To on sam wklada szyje w stryczek i zaciaga petle. Nawet nie pojmuje ze smierc Jaruzelskiego i Kiszczaka to jego koniec. Przestal byc juz potrzebny. Ten wrzod mozna bylo przeciac juz dawno. Ludzie by mu wybaczyli. Ale na to potrzeba odwagi, charakteru a Bolus i tego nie ma :(
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 18:02 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
MagnificencjaS pisze:
Obrazek


Niech bedzie pochwalony Magificencjo !

Dokladnie Magnificencjo, DOKLADNIE !!!
Brawissimo !
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 18:27 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
A ja Panie Szkodniku jakoś dziwnie spokojny jestem o Wałęsę.Tym razem właśnie.
I jestem pewien że bolszewia PiSiorska wypluje zębska na tej sprawie.
Prosta sprawa.Mają ciule Komisję Wenecką na karku,Orban wywinął im numer z Putlerem i jak tu żyć? Trzeba poszukać zastępczego tematu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 20:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Też jestem o Lecha spokojny. Sprawa jego współpracy już tyle razy była na wierzchu.
Zaczęło się od rządu Olszewskiego który dostał kopa w dupę tak że do dziś się nie pozbierał.
Potem Bogdan Borusewicz coś tam marudził, że Wałęsa mu w chwili szczerości w 1978 roku coś powiedział. Wyszkowski o coś się sądził a Walentynowicz listy rozsyłała nazywając Pana Lecha Wałęsę jakimś już nie pamiętam "sierżantem"
Cenckiewicz na postawia jakiś papierów coś o agenturalności napisał. Teraz okazało się ,że papiery o Wałęsie były w rękach Pani Kiszczakowej.
]Jeśli to prawda, to naiwna jak na żonę tak znaczącego generała bo na forsę od IPN liczyła.

To co miał w biurku Czesław Kiszczak to z pewnością podróba. Przecież pułkownik Adam Hodysz przesyłał akta do wglądu Prezydentowi Wałęsie i otrzymał z powrotem bez wielu kartek. Czy Wałęsa zaniósł je do Kiszczaka? Idiotyzm Mydlą w głowach Polaków jakimiś bajeczkami o agenturalności Lecha Wałęsy zamiast już dać Polakom odpocząć od historii. w której razem z nim dupę umoczyli niszcząc przemysł, stocznie,kopalnie, rybołówstwo i inne dziedziny polskiej gospodarki]
ROBIĄ Z NAS KRETYNÓW


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Znów się okazuje, że tylko ja miałem rację...???!
Cytuj:
Moim zdaniem finalnie, dopiero w ostatnich latach, a może nawet miesiącach lub wręcz tygodniach teczka "Bolka" została sprowadzona do willi Kiszczaka.
:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... -go/7yp90n

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://niezalezna.pl/76512-wdowa-po-kiszczaku-cos-mi-odbilo
Obrazek
popełniłam błąd, bo mi coś odbiło i postanowiłam pójść do IPN - tak wdowa po Czesławie Kiszczaku tłumaczyła w TVP Info swoją decyzję o zaniesieniu do Instytutu Pamięci Narodowej jednego z dokumentów z teczki TW „Bolka”. Dziennikarzom udało się dziś porozmawiać z Marią Kiszczak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 21:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Edmund Bared pisze:
http://niezalezna.pl/76512-wdowa-po-kiszczaku-cos-mi-odbilo
Obrazek
popełniłam błąd, bo mi coś odbiło i postanowiłam pójść do IPN - tak wdowa po Czesławie Kiszczaku tłumaczyła w TVP Info swoją decyzję o zaniesieniu do Instytutu Pamięci Narodowej jednego z dokumentów z teczki TW „Bolka”. Dziennikarzom udało się dziś porozmawiać z Marią Kiszczak.

To oczywiste jest, że tego rodzaju sytuacja wymagała dla wiarygodności potwierdzenia... :lol: :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/maria-teresa-kiszczak-kim-jest-wdowa-po-gen-kiszczaku/qge4dv
Pani Kiszczak już wczesnej odbijało
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
a to...?!:
Na antenie TVP Info opublikowano sensacyjne nagrania z rozmów w 1989 roku z willi MSW przy ulicy Zawrat w Warszawie oraz z Magdalenki. Sześć godzin nagrań pochodzi z archiwum Czesława Kiszczaka. Przekazał je on w latach 90. TVP. Kopie trafiły też do IPN. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że przez wszystkie te lata nagrania leżały w archiwum TVP i nikt się nimi nie zainteresował.

http://niezalezna.pl/76519-walesa-z-kis ... ali-zobacz

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group