forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lut 2016, 23:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Malina pisze:
Marzy wam się ? :)


To masz ten klucz publiczny?

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 0:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
logik pisze:
Golem pisze:
Obrazek


Wyobraźcie sobie jaka byłaby chryja, gdyby ekipa CBŚP wpadła na Czerską...


Pojawią się, jak tylko coś spreparują...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 2:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Izaak Zimmerman pisze:
Katolskie bydło zaatakowało najlepszy tygodnik w Polsce.


Teraz przyjdzie czas na NIE i JU. Redaktor Kotliński jest balonem próbnym, jeżeli im się uda to worek przeszukań i wejść "czarnych" w godzinach nocnych do chałup się rozwiąże. Może i Mmmmichniiikkkaaa doleci, oczywiście przes pomyłę adresóf jak to CBŚ-em się zdarzało nie raz .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 2:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
Cała opozycja dała dupy.

To, że niczego nie powiedziano w reżimowych mediach mnie nie dziwi. Ale, żeby TVN się słowem nie zająknął.

Widocznie nie tylko PiS kolaboruje z Kościołem. Robi to też ten jebany KOD.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 4:40 
Malina pisze:
Sprawa z naczelnym FiM wcale nie jest tak klarowna jak wam się wydaje. Od byłego jego współpracownika słyszałam, że może być podejrzany nie tylko o kradzież ale i o spowodowanie śmierci. Sprawa jest niejasna od kilku lat.
Malina pisze:
Ja mam to zeznanie na piśmie . Opisał mi sprawę w liście.

Malina pisze:
I nie dajcie się nabrać, że sprawa Kotlińskiego to sprawa polityczna bo nie jest i daleko jej do polityki.
Malina pisze:
To nie jest sprawa polityczna! I Kotliński to raczej z tych kryształów ale rżniętych. Nie wszystko złoto co się świeci.
Malina pisze:
Zdaje się, że w areszcie do tych atrybutów będzie miał dostęp ograniczony :)
Malina pisze:
Ty toś się chyba z choinki urwała. Zatrzymanie ma związek ze śledztwem, które od dwóch lat toczy się w łódzkiej prokuraturze apelacyjnej. A cała sprawa ma już ogon jak anakonda. Bliżej ludzie mieli okazję się z tym zapoznać 2013 roku choć sama sprawa ma już ze dwadzieścia lat. Ale tam nie tylko o to chodzi. I zdaje się, że oni już wiedzą co i gdzie szukać. Wyroku nie wydałam i czekam na rezultaty całej tej sprawy.
Czytałaś sobie list z "zeznaniem na piśmie" na głos, żeby się słyszeć przed wydaniem wyroku i dyrektyw "i nie dajcie się nabrać" :?: W trakcie "czekania na rezultaty", może warto spróbować odczuć co przeżywa żona omawianej osoby będac w domu z rocznym synem :?: To ludzkie, a "wszystko co ludzkie nie jest nam obce".


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2016, 7:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Wielki Wezyr pisze:
logik pisze:
Golem pisze:
Obrazek


Wyobraźcie sobie jaka byłaby chryja, gdyby ekipa CBŚP wpadła na Czerską...


Pojawią się, jak tylko coś spreparują...



Nie będą musieli.
Po zatrzymaniu Kotlińskiego Michnik sam spierdoli z kraju. Reszta zamknie japy i będzie śpiewać jak im PIS zagra a nie Merkelowa. Cała akcja ma na celu postreaszenie medialnej zgrai szczującej na PIS i pokazanie. że kończycie na dołku i nie wiadomo czy wyjdziecie żywi. Mam dziwne wrazęnie, zę niestety ale r/oman Kotliński możę nagle zapragnąć odwiedzin seryjnego samobójcy.

Pierwszy będzie grzeczny i milusi dla PISu Urban , już się sprzedał PO, to teraz mu już gładko pójdzie. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 9:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Golem pisze:
Nie będą musieli.
Po zatrzymaniu Kotlińskiego Michnik sam spierdoli z kraju. Reszta zamknie japy i będzie śpiewać jak im PIS zagra a nie Merkelowa. Cała akcja ma na celu postreaszenie medialnej zgrai szczującej na PIS i pokazanie. że kończycie na dołku i nie wiadomo czy wyjdziecie żywi. Mam dziwne wrazęnie, zę niestety ale r/oman Kotliński możę nagle zapragnąć odwiedzin seryjnego samobójcy.

Pierwszy będzie grzeczny i milusi dla PISu Urban , już się sprzedał PO, to teraz mu już gładko pójdzie. :mrgreen:


Nie przesadzaj. Michnik nie wyjechal w 68', nie wyjedzie w 2016. A Kaczor to nie Moczar, bo jest z tej samej parafii co Michnik :mrgreen:
Poza tym kumple Michnika moga namieszac w gospodarce (Soros et consortes), a tego nawet PiSda sie boi, S&P juz pokazal co umie. :lol:
Urbanowi to zwisa - jest juz jedna noga w grobie, wiec FoNie umrze smiercia naturalna... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Kaczor nie kaczor ale są Ziobry, Kamińskie i inne podnózki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 9:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Golem pisze:
Kaczor nie kaczor ale są Ziobry, Kamińskie i inne podnózki.

Bo kaczuszka jak führer ma czyste lapki...

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
logik pisze:
Golem pisze:
Obrazek


......................... Mam dziwne wrazęnie, zę niestety ale r/oman Kotliński możę nagle zapragnąć odwiedzin seryjnego samobójcy. [/quote]

Podobnie jak z Lepper i nie tylko bo i Sekuła także jako jeden z wielu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group