forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 lip 2017, 22:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Jak mają weksel na rubel to są nasze problemy, jak na sto rubli to są nasze i ich problemy.
Kiedy mają na sto milionów to są tylko ich problemy.
Tak już było i tak będzie zawsze, nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2017, 23:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Wypłaciło PKO z pieniędzy ludzi którzy mają konta i płacą w PKO różne złodziejskie opłaty. Ponieważ jednak tych pieniędzy by nie wystarczyło dołożył się bankowy fundusz gwarancyjny, a więc budżet, a więc my wszyscy. Wisisz mi Pan Panie Świnia kasę, a odsetki roooosną. Ja mam czas ja poczekam. (Chociaż nie jestem Żydem.) :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2017, 17:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://natemat.pl/211869,minister-zalew ... kryminacji

Cytuj:
W porównaniu do rozporządzeń w sprawie wymagań wobec szkół i placówek z ubiegłych lat, w projekcie tegorocznych zapisów brakuje zdania o "działaniach antydyskryminacyjnych obejmujących całą społeczność” przedszkola lub szkoły. Zamiast tego, w projekcie można znaleźć zapis o "kształtowaniu postaw patriotycznych, obywatelskich, poczucia tożsamości, świadomości narodowej i kulturowej".


Cytuj:
Prawicowe i katolickie media już odtrąbiły sukces. Piszą o zamknięciu „furtki do deprawacji dzieci” i „powstrzymaniu propagowania ideologii gender w szkołach”. O wycofanie z przedszkoli i szkół treści antydyskryminacyjnych zapytaliśmy Magdalenę Trojanowską z Inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci, która popiera nowe rozwiązanie.

MAGDALENA TROJANOWSKA
Antydyskryminacja jest obecnie pojęciem ideologicznym. To znaczy, że w obrębie jednego zjawiska tworzy się pole do nadinterpretacji zgodnej z ideologiczną linią organizacji, które w swoich postulatach postawiły sobie za cel dekonstrukcję norm społecznych, obalenie „stereotypów płciowych i rodzinnych” poprzez tzw. proces destabilizacji płci. Z taką intencją organizacje te na zaproszenie kadry pedagogicznej wkraczają na teren placówek i z takim przesłaniem przekazują „niedyskryminujące” treści dzieciom. Niedyskryminowanie kobiet czy niepełnosprawnych osób pełni tu wyłącznie funkcję kwiatka do butonierki.


Do faszyzmu usankcjonowanego coraz bliżej, czy moje przekonanie się komuś podoba, czy nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 15:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nie ma faszyzmu?
Nie, to tylko tacy chłopaczkowie straszą wpierdolem i za to zostają zatrudnieni w Polskim Radio. Kiedyś.

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... skim-radiu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroclaw- ... 55128.html


Czy Jacek, już nie Międlar tylko "M" - jak to brzmi - pójdzie siedzieć?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 17:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Już idzie jechać siedzieć.
Kiedy do sądu wedrą się międlarowskie bojówki, to sędziemu się odechce gupich pomysłów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
W kazdym badz razie jest to niewatpliwie dobra nowina :D

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2017, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wojciech Łazarowicz


Cytuj:
Kibole w komisariacie!

Wsądach dzieje się wiele złych rzeczy, tak samo jak w policji czy służbie zdrowia. Jednak pomysł, żeby sędziów kontrolowali politycy to tak, jakby policjantów mieli kontrolować kibole, a lekarzy - przedsiębiorcy pogrzebowi.

To politycy mają być źródłem kompetencji, ładu moralnego i wysokich standardów etycznych? Czy sądy będą teraz tak bezstronne, jak obiektywna jest telewizja Jacka Kurskiego? A może będą tak kompetentne, jak Komisja Smoleńska ze swoimi parówkowymi eksperymentami. Naprawdę mało jest środowisk tak skorumpowanych, zdemoralizowanych i ogłupiałych, jak politycy! I to oni mają być gwarantem sprawiedliwości? Ta banda oszukująca w każdej sprawie (od zobowiązań wyborczych po rozliczenia delegacji); te cwane chamki załatwiające posady dla żon w państwowych spółkach? To oni mają dbać o praworządność?!? Politycy, którzy na co dzień są podzieleni na zwalczające się obozy mają być źródłem obiektywizmu i bezstronności?!?


Jeśli o składzie sędziowskim decydują politycy, to jutro politycy będą decydować o wyrokach. No chyba, że uznajemy polityków za osoby wybitnie skłonne do samokontroli i umiaru. Dobrze, dosyć sarkazmu. Sprawa jest naprawdę poważna. Nie piszę, by wyrazić oburzenie, ale zaapelować: Wszystkie ręce na pokład! Schetyna z Zandbergiem, Liroy z Kidawą-Błońską, Niesiołowski z Nowacką! Teraz już nie walczycie o swoje, tylko o nasze! Ja mogę co najwyżej pojechać pod sejm i drzeć mordę – z resztą wczoraj pojechałem! Wy możecie wiele więcej! Wy MUSICIE wiele więcej! Jeśli teraz nie obronicie państwa, to znaczy że do niczego się nie nadajecie, że nie jesteście już potrzebni!

Szczególne słowa kieruję do Władysława Frasyniuka. Tak naprawdę to w Panu pokładam nadzieję! Wiem od znajomych, że się Pan wzbrania i opiera! Panie Władku, do cholery! Jeśli tylko założy Pan partię, to ja stanę pierwszy w kolejce, żeby wpłacić składki, żeby pracować społecznie! Skrzyknę wszystkie koleżanki i kolegów, z których większość nie ma dzisiaj kogo popierać, na kogo głosować! Nie jesteśmy zaślepionymi fanami, ale wszyscy szanujemy Pana, a to cholernie dużo!

Panie Władysławie, nosz kurwa mać! Nawet jak Pan nie chce, to teraz Pan musi!



Czy to aby trochę kurwa nie zbyt późno?

http://wojciechlazarowicz.natemat.pl/21 ... misariacie

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2017, 16:57 
Boruch pisze:
Cytuj:
Szczególne słowa kieruję do Władysława Frasyniuka.
Jeśli tylko założy Pan partię, to ja stanę pierwszy w kolejce, żeby wpłacić składki


Bardzo dobry pomysł z tymi składkami, będzie za co kupić nowe tiry, te z tamtych składek już się zużyły.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 lip 2017, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No widzisz Pan Panie Barycki - bez "stara kurwo" jednak można.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group