forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 5:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lut 2016, 16:25 
older pisze:
:D :D :D Ja od twojego byłego znajomego słyszałem, że jesteś bladź, idiotka, piździelec i, że jak się ruchasz to nie zamykasz kiszki stolcowej....
Tak słyszałem...
Nie wiem, czy on były, czy znajomy, ale jak by nie było, słyszałem, no to piszę, nie?
Pytanie.
Nie związane z tobą absolutnie- PODKREŚLAM!_ co za pizda takie dzieci rodzi?!!!


Ja mam to zeznanie na piśmie . Opisał mi sprawę w liście.


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2016, 16:46 
nawiązując do wpisu giloka,...., każdego posta zaczynamy ot prełambuły: w imię łojca i syna i czegoś tam jeszcze, a kończymy sakramentalnym ament..., jak by co, to okoliczność jest łagodząca....


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2016, 16:49 
Wy wszyscy za głupote do tiurmy pójdzieta, a ja- za cichy chód po ulicy....


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2016, 18:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
Obejrzałem właśnie reżimową "Panoramę". To jebane pisowskie ścierwo nie zająknęło się ani słowem o akcji policyjnej w FiM. Pierdolili coś o tym, że chcą obecności bandytów z US Army na terenie Polski.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2016, 18:22 
Malina pisze:
older pisze:
:D :D :D Ja od twojego byłego znajomego słyszałem, że jesteś bladź, idiotka, piździelec i, że jak się ruchasz to nie zamykasz kiszki stolcowej....
Tak słyszałem...
Nie wiem, czy on były, czy znajomy, ale jak by nie było, słyszałem, no to piszę, nie?
Pytanie.
Nie związane z tobą absolutnie- PODKREŚLAM!_ co za pizda takie dzieci rodzi?!!!


Ja mam to zeznanie na piśmie . Opisał mi sprawę w liście.



Ty!!!!
Poważnie?!!!!
JA to wszystko wymyślłem tylko dlatego, żeby unaocznić ludziom, iż wszystko można napisać bezkarnie!!!
Kurwa!!!
Co masz na piśmie jak to co napisałem jest moim wymysłem?!
Nie znam ciebie ani zadnego z twoich znajomych, kurwa, nie mówiac już o sraniu na posciel przy ruchaniu!!!
Chyba masz chujowego lekarza!!!


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2016, 18:32 
Malina pisze:
Sprawa z naczelnym FiM wcale nie jest tak klarowna jak wam się wydaje. Od byłego jego współpracownika słyszałam, że może być podejrzany nie tylko o kradzież ale i o spowodowanie śmierci. Sprawa jest niejasna od kilku lat.

Ty juz oczywiscie wiesz I w "republice malinowej" lynch z marszu na podstawie dogmatu Maliny :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2016, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
??? https://twitter.com/sampereira_/status/ ... 4654209024 ????


Cytuj:
Kotlińskiemu zostaną postawione zarzuty o przestępstwa kryminalne, w tym podżeganie do zabójstwa.

"Potwierdzam. Świadek zeznał, że Kotliński szukał cyngla na byłą żonę i na dziennikarza a konkretnie na mnie" - napisał na Twitterze Cezary Gmyz.


interia.pl


https://twitter.com/cezarygmyz/status/6 ... 1146671105


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2016, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
logik pisze:
CBŚ weszło do redakcji "Faktów i Mitów". Zatrzymano redaktora naczelnego

Cytuj:
Jak napisały "Fakty i Mity", redakcja tygodnika została przeszukana przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Zatrzymano też redaktora naczelnego i wydawcę pisma, Romana Kotlińskiego. CBŚP miało zabrać i wynieść z redakcji kopie dysków oraz część dokumentów księgowych. Przesłuchali też czterech pracowników redakcji.
Jak podaje "FiM", po sześciu godzinach akcji jeden z funkcjonariuszy "przetrząsnął też biurka dziennikarzy, już po ich wyjściu z redakcji".
Gazeta pisze, że "prowadzone śledztwo nie ma żadnego związku z działalnością redakcji i wydawnictwa, także w wymiarze finansowym. Dotyczy ono podobno spraw prywatnych. Prokuratura nie zwracała się wcześniej do nas o wydanie jakichkolwiek materiałów".
Kontaktowaliśmy się z Prokuraturą Apelacyjną w Łodzi. Odmówiono nam komentarza. Dowiedzieliśmy się tylko, że "w stosownym czasie" będzie komunikat.


Za NIE tez się wezmą. A kiedy czytelnicy pójdą siedzieć?


W IMIĘ OJCA I SYNA TO JUŻ SIĘ ROZPOCZYNA?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2016, 18:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
older pisze:
Malina pisze:
older pisze:
:D :D :D Ja od twojego byłego znajomego słyszałem, że jesteś bladź, idiotka, piździelec i, że jak się ruchasz to nie zamykasz kiszki stolcowej....
Tak słyszałem...
Nie wiem, czy on były, czy znajomy, ale jak by nie było, słyszałem, no to piszę, nie?
Pytanie.
Nie związane z tobą absolutnie- PODKREŚLAM!_ co za pizda takie dzieci rodzi?!!!


Ja mam to zeznanie na piśmie . Opisał mi sprawę w liście.



Ty!!!!
Poważnie?!!!!
JA to wszystko wymyślłem tylko dlatego, żeby unaocznić ludziom, iż wszystko można napisać bezkarnie!!!
Kurwa!!!
Co masz na piśmie jak to co napisałem jest moim wymysłem?!
Nie znam ciebie ani zadnego z twoich znajomych, kurwa, nie mówiac już o sraniu na posciel przy ruchaniu!!!
Chyba masz chujowego lekarza!!!



Durniu właśnie to wszystko na piśmie zrobiłeś. hehehehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2016, 19:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
older pisze:
:D :D :D Ja od twojego byłego znajomego słyszałem, że jesteś bladź, idiotka, piździelec i, że jak się ruchasz to nie zamykasz kiszki stolcowej....
Tak słyszałem

!


mówisz,ze jak się rucha to popierduje
to moze byc interesujące taki powiew na jajka :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group