forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 21:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lut 2016, 23:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Bo miedzy PO a PiS jest jakaś różnica :mrgreen:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 1:27 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:18
Posty: 199
Malina pisze:
Partia Razem pojechała do Berlina, protestować przeciwko projektom rządu Szydło.
”O solidarność w Unii Europejskiej – dla wszystkich”.
"Na emigracji przebywają wciąż miliony Polaków i Polek, z czego setki tysięcy w Niemczech. Chcemy pokazać premier Szydło, że dotychczasowe, wybiórcze działania rządu to za mało, byśmy mogli wrócić do Polski. Nie zgadzamy się też na podmywanie przez polski rząd dalszych procesów integracji unijnej. To, czego potrzebujemy, to Europa solidarna i demokratyczna, nie Europa zamkniętych i wrogich sobie państw." – czytamy na profilu Partii Razem na Facebooku.

hmmmmm gdzie to towarzystwo było gdy te miliony Polek i Polaków emigrowało za rządów PO????


Wtedy tego towarzystwa jako partii jeszcze nie było.

Teraz polscy emigranci wreszcie pewni swojej przyszłości wracają do Polski - po resztę rzeczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 1:35 
"Wtedy tego towarzystwa jako partii jeszcze nie było."

No ale jednostki tworzące tę partię chyba nie urodziły się wczoraj.


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 1:48 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:18
Posty: 199
Malina pisze:
"Wtedy tego towarzystwa jako partii jeszcze nie było."

No ale jednostki tworzące tę partię chyba nie urodziły się wczoraj.


Ale wcześniej nie musiały o tym mówić. Sam jeszcze niedawno myślałem, że wrócę do Polski na stare lata. Teraz p...lę, wolę Maltę mimo iż kumpel namawia mnie na Tajlandię. Jeden dom już tam kupił, firmę założył a z życia w Polsce smieje się w szerokim rozkroku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 2:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Malina pisze:


. W tym ideologicznym amoku, a także szoku spowodowanym utratą władzy (której mieli nie oddać nigdy), umysły onych mocno zaćmione.



uważaj , bo to oststeczny cel PiSu, wcale nie ukrywany


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 11:16 
korbaczeska pisze:
Bo miedzy PO a PiS jest jakaś różnica :mrgreen:

Nie zmusisz do myślenia. Nie ma takiej opcji.
alaire1 pisze:
Wtedy tego towarzystwa jako partii jeszcze nie było.
Malina pisze:
No ale jednostki tworzące tę partię chyba nie urodziły się wczoraj.


Swojego czasu interesowałem się Razem na tyle, że pozwoliłem sobie na wymianę zapytań z przedstawicielami tejże jak i również z ich opozycją. Ich przeciwnicy używali tylko dwóch argumentów mających ich zdyskredytować w oczach opinii publicznej. Mianowicie proamerykańskość i sympatię Michnika. Osobiście uważam te argumenty za skowyt żalu środowisk lewicowych nad utratą stołków w sejmi i sukcesem wyborczym Razem, jednak faktycznie ich miłość do NATO w świetlne obecnych faktów jest idiotyczna. Lider Razem to aktywista od wielu lat, także jego obecność na scenie politycznej nie jest wcale przypadkowa. Chłop potrafi wykorzystać granty z tworzenia organizacji pozarządowych i bzykania Nowackiej, reszta towarzystwa z Razem to ludzie z krwi i kości. Autentyczni bezrobotni i szarzy Kowalscy. Także argument jakoby stworzył ich Michnik, uważam za z dupy wyssany. Wydaje mi się, że dotacje z budżetu wykorzystają na nikomu nie potrzebne latanie po świecie i populistyczne zagrywki, niż na budowanie struktur i sięgnięcie po mandaty w wyborach za 4 lata. Ale mogę sie mylić.

Reasumując: Zandberg bawi się w politykę, natomiast reszta, jeżeli sodówa nie uderzy do głowy, ma szansę przekonać do siebie wielu wyborców.


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 11:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
prol pisze:
bzykania Nowackiej


Cfeter, skąd wiesz, za materac służyłeś?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 11:40 
polar pisze:
argument jakoby stworzył ich Michnik, uważam za z dupy wyssany


Zaobserwował Pan, Panie Polar, bardzo cudowne zjawisko wolnego świata demokracji, zbieranina autentycznych bezrobotnych i szarych Kowalskich zbiera się w socjalistyczną partię na małą chwilkę przed wyborami i jest wychwalana na okrągło przez wszystkie media będące własnością kapitału światowego. Cóż za wspaniała wolność słowa i wolność w ogóle. W jakże cudownym świecie ma Pan cudowne szczęście żyć. Niestety, w tej beczce miodu, jest plugawa łyżka dziegciu, czyli ja, który widzi w Panu zupełne zidiocenie z dupy wyssane, a tym, tragedię tego nieszczęsnego w swojej durnocie społeczeństwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2016, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
PiS dziękuje partii Razem za samodzielne rządy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 12:43 
ksionc pisze:
Cfeter, skąd wiesz, za materac służyłeś?! :lol:


Na mieście tak mówią.

barycki pisze:
Niestety, w tej beczce miodu, jest plugawa łyżka dziegciu, czyli ja, który widzi w Panu zupełne zidiocenie z dupy wyssane, a tym, tragedię tego nieszczęsnego w swojej durnocie społeczeństwa.

Adam Barycki


No skoro się sami wypinacie, to nie mogę odmówić siarczystego kopa w ten smrodliwy zad.
Przeciez napisałem infantylny ciołku :) że Zandberg nie wziął się z nikąd. Przed Razem "bawił sie w Młodych Socjalistów, który to projekt przed samymi wyborami zlikwidował wzbudzając tym samym falę kontrowersyjnych wypowiedzi. Przedtem UP, Ikonowicz a nawet macał się z Kuroniem, więc cymbale to dziecko polskiej lewicy. I wyraźnie wskazuję, że sprytnie potrafi korzystać z finansów przeznaczonych na organizacje pozarządowe, z których jak mniemam również korzystasz pasożycie społeczny, bo nie wierzę że spalamiłeś swoje cudne łapki przyzwyczajone do klepania w klawiaturę, jakąkolwiek pożyteczną społecznie pracą.

P.S.
Zresztą nie jesteście tu sami, kołeczko leni spod znaku NGO jest znacznie szersze. :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group