forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lut 2016, 17:29 
kanakk pisze:
i sie kurwa wydało . nie mogłeś na PV ?

Co się wydało? Masz jakąś manię prześladowczą?

kanakk pisze:
no przcież czóbek , nie ???
najpierw twierdzi że gówno można , a potem serwuje deklaracje że coś próbuje ...
no czysty czóbek .........


A czego znowu nie rozumiesz? :) Przecież napisałem, że w ostatnim roku pojawiło się coś, czemu SPRÓBUJĘ zufać.
Biorę również pod uwagę opcję, że to ściema. O co Ci chodzi?
30 lat nie brałem udziału w szopce wyborczej, i co? To moją winą jest ten gnój w kraju, bo nie głosowałem, czy Twoją, że głosowałeś na tych złodziei? :lol:


Na górę
  
 
Post: 06 lut 2016, 19:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
polar pisze:
kanakk pisze:
i sie kurwa wydało . nie mogłeś na PV ?

Co się wydało? Masz jakąś manię prześladowczą?

kanakk pisze:
no przcież czóbek , nie ???
najpierw twierdzi że gówno można , a potem serwuje deklaracje że coś próbuje ...
no czysty czóbek .........


A czego znowu nie rozumiesz? :) Przecież napisałem, że w ostatnim roku pojawiło się coś, czemu SPRÓBUJĘ zufać.
Biorę również pod uwagę opcję, że to ściema. O co Ci chodzi?
30 lat nie brałem udziału w szopce wyborczej, i co? To moją winą jest ten gnój w kraju, bo nie głosowałem, czy Twoją, że głosowałeś na tych złodziei? :lol:



oczywiście że twoją winą jest że nie głosowałeś , bo tak to moi złodzjeje mieli by 50 procent szans na zwycięstwo , a tak dostali całe 100 procent. Proste??

a z ta zoofilią to kto chlapnął?? i taki czubek chce głosowac jak nie pamiętA CO PIĘĆ MINUT WCZEŚNIEJ SAM NAPISAŁ ??? :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2016, 19:40 
Twój pociąg do kotów :lol: jest powszechnie znany, dlatego nic się nie wydało. To raz.
Dwa. Proszę mi o Grecji pisać, a nie się tu promować z miłościa do pchlarzy.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 06 lut 2016, 21:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Grecja musi w dupie być i basta! Gdyby, nie daj nieistniejący boże, się okazało nagle że Grecja zielonom wyspom jest, to po pierwsze primo mielibyśmy urealnienie wartości ełro o eksport Niemcuf czy Francuzuf, więc po 5,50; po drugie secundo ultimo, rząd w Najjaśniejszej wyrywałby kłaki z głowy, żeśmy z euro sobie dali spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2016, 8:13 
splr pisze:
(...) po pierwsze primo mielibyśmy urealnienie wartości ełro o eksport Niemcuf czy Francuzuf, więc po 5,50;(...)

Możecie splr mnie to roztłomaczyć o co idzie z tym urealnienem? I dlaczego o eksport żabojadów i germańców?
Eksport czego? Na czym waszym zdaniem ełro opiera swój kurs?


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 11:41 
koniuch pisze:
tępa pseudosocjalistyczna pało - ty myślisz, że pieniądze się pożycza od bankierów ?? nie pacanie - pożycza się je od ludzi, którzy w tych bankach złożyli swoje oszczędności. Czyli od szeregowych niemców, francuzów i anglików. Oni zrezygnowali z jakiejś części konsumpcji i umożliwili ją grekom po to, żeby skonsumować cos później z dodatkowym procentem


Panie Koniuch, nieszczęsny głupku, z założenia pieniądz jest ekwiwalentem wartości materialnych – produktów i usług wytworzonych pacą. Obecnie dolarów jest w obiegu ponad 80 razy więcej, niż pokrycia w materialnych wartościach, a więc dolar jest ponad te 80 razy mniej wart, niż jego oficjalny kurs ustalony wirtualną księgowością. Z euro jest nie, aż tak strasznie, ale i tak tragicznie, jest go wielokrotnie więcej niż pokrycia. A to oznacza, że Grecy nie dostali w udzielonych im kredytach równowartości dóbr materialnych z zaksięgowanymi kwotami, a więc, tego, co Pan tu pierdoli, materialnego wytworu wypracowanego przez obywateli tych wymienionych przez Pana państw, a tylko kilkadziesiąt razy mniej, jednak oddać muszą nie zaksięgowane liczby, a materialne wartości wytworzone przez siebie w ilości kilkadziesiąt razy większej od tych, które mogli nabyć za otrzymany kredyt. I właśnie te realne wartości materialne wytwarzane przez zadłużonych i oddawane złodziejom za wirtualną wartość kredytu, żyrują te wirtualne pieniądze kreowane przez ludobójców żerujących na pracy ludzkości, to ci zbrodniarze drukujący pieniądz dysponują wszystkim, co ludzkość realnie wyprodukuje swoją pracą, te kurwy krwawe decydują o rozdziale tych dóbr rzeczywistych, a jak to dzielą, to jaki koń jest, każdy widzi, kurwo durna, domagająca się dokarmiania kurew żerujących na krwawym wyzysku pracy ludzkości. Obyś kurwo zdechła razem z tymi plugawymi bestiami, które wyhodowały taką durną kurwę, jak Pan, kanalio pierdolona.

Adam Baycki


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 13:17 
Zara, żeby zdechła!
Do stajni koniucha, hója garbatego i niech tyra u Augiasza we w Grecji...


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2016, 15:00 
No i sam Pan widzisz, Panie Koniuch, do czego doprowadziła Pana Pańska durnota. Czyż nie przykro jest Panu, kiedy wyzywam Pan od plugawej kurwy, a Pan Older od huja garbatego? No przecie, że przykro. A myśli Pan, że mi nie jest przykro, kiedy tak Panu ubliżam, albo Panu Olderowi? Jeszcze bardziej nam przykro, niż Panu, bo Pan jest głupkiem i nawet nie zdaje sobie sprawy z ciężaru obelgi, a nasza wybitna mądrość pozwala nam ten ciężar widzieć i bardzo cierpimy za Pana z tego powodu. A przecie wystarczy, aby Pan tylko odrobinkę zmądrzał i udowodnił nam tu wszystkim, ze już nie stoi Pan po stronie bandytów, wystarczy, jak weźmie Pan w byle banku jaki kredyt i nie odda złodziejom. W ten sposób udowodni Pan, że stoi po stronie uciśnionej ludzkości w walce przeciwko jej oprawcom. A jak nie weźmie Pan kredytu, albo weźmie i odda, to w mordę, bydlaku plugawy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 15:05 
Najlepiej jak by wziął DUŻY kredyt.
I mnie dał.
A potem nie oddawał by bankowi.
Ja bym wtedy napisał, ze on odwazny jest i solidarny z oszukiwanymi!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group