forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 0:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2016, 17:04 
Oczywiście, nie byłoby nic złego w tym, Panie Koniuch, gdyby Pan dał Panu Olderowi ze sto złotych, a nawet dwieście, ale resztę kredytu powinien Pan przekazać osobie najbardziej zatroskanej o los ludzkości, czyli mi, abym jeszcze bardziej mógł zintensyfikować swoją troskę o ludzkość, a tym samym, co jest samo przez się zrozumiałe i o Pana.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 17:43 
A co Wy się na moim wątku rozporządzacie pieniędzmi mojego Koniucha?
Koniuch weźmie i da mi. Tylko to jest jedyne rozsądne rozwiązanie.

Chodź Koniuszek, chodź...Dobry pan da owsa, szczoto grzywę wyczesze, na hipodrom wyprowadzi...pokaże gdzie trzeba podpisać.
Nie słuchaj się tych zazdrośników. Oni nawet nie widzą na co pieniądze wydawać. Jeden gupek by se kupił amerykański złom na kółkach, drugi gupek obraz w złotej ramce Stalina.
A my se Koniu po świecie pojeździmy, może nawet do Wielkiej Pardubickiej się zgłosimy. I wygramy!!!

P.S.
Jeszcze jeden post nie na temat, a Skorupa przyjdzie i zrobi z Wami porządek. Swołoczy jebana.









:D


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
A ja właśnie chciałam napisać o tych agencjach ratingowych co to dokonują oceny wiarygodności kredytowej, ale nie napiszę... bo nie chcę na Wielką Pardubicką jak Koniuch. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2016, 19:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:50
Posty: 407
Polar&Barycki
Wam to łopaty dać i do szuflowania piasku do betoniarki, bo o ekonomii to tyle wiecie, że strach

Grecy oszukali miliony ludzi, a wy im chcecie jeszcze loda robić. Bo co mozna powiedzieć o kims kto kupuje Mercedesa na kredyt, a potem twierdzi, że kredytu nie będzie spłacał, a Mercedesa też nie oddda. Te kredyty powinny były trafić do uczciwych ludzi (np Niemców) którzy by je uczciwie spłacali. Czyli w praktyce te Mercedesy powinny trafić do Niemców. Grecy zwyczajnie na nie nie zasługiwali. Tam powinien pojechać komornik i ich konkretnie złupić z tego co kupili za te setki miliardów.
I nie pierdolcie mi, że politycy przewalili wszystkie te pieniądze. Mozliwe, że była korupcja polityczna w rodzaju, że jakoś wyciągano ta kase na budowe drogich rezydencji dla mających polityczne koneksje. Tylko wtedy obecny płemieł powienien o tym powiedziec i zaczać licytowac te nieruchomości i z nich płacić długi. Ja się pytam - gdzie Grecy mieli oczy kiedy to wszystko(ta korupcja) sie działo? I gdzie teraz mają? Dlaczego nie poinformują opinii publicznej w Europie na co trafiły te pieniądze?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2016, 19:44 
anioł tasmański pisze:
A ja właśnie chciałam napisać o tych agencjach ratingowych co to dokonują oceny wiarygodności kredytowej, ale nie napiszę... bo nie chcę na Wielką Pardubicką jak Koniuch. :D


Aniołku przepraszam za siebie i tych cymbałów.
Proszę napisz. Wiesz jak ciężko o merytoryczna wypowiedź.
Będę całował ślady postów Twoich.
Plisss...
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 20:20 
koniuch pisze:
Polar&Barycki
Wam to łopaty dać i do szuflowania piasku do betoniarki, bo o ekonomii to tyle wiecie, że strach


Koniuszek, właśnie na Planete+ leci dokument o sposobie działania banku Goldman Sasch. Udzielanie kredytów z pieniędzy klientów to...bzdura. Wykreowali projekt Abacus złożony z najbardziej szkodliwych kredytów przyznając mu rating...AAA. Najwyższej wiarygodności. Polecam zapoznac się z materiałem i zejść powolutku na ziemię.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2016, 20:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:50
Posty: 407
Jak tobie się miesza naciąganie na kupienie bezwartościowych papierów wartościowych z oferowaniem pieniędzy, za któe mozna kupić cokolwiek realnego to mi sie juz odechciewa dyskusji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2016, 21:10 
Ale tam właśnie mowa jak Goldman Sasch uczył kreatywnej księgowości Greków. Goldmam maczał paluchy w greckim długu, który w znacznej mierze oparty jest na spekulacjach. Ale może fakt, nie dyskutuj. Poczytaj, poobserwuj. Na forum kucowe się nadasz, tutaj nie dajesz rady. Bez obrazy, oczywiście. :)


Na górę
  
 
Post: 08 lut 2016, 0:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Ale tam właśnie mowa jak Goldman Sasch uczył kreatywnej księgowości Greków. Goldmam maczał paluchy w greckim długu, który w znacznej mierze oparty jest na spekulacjach. Ale może fakt, nie dyskutuj. Poczytaj, poobserwuj. Na forum kucowe się nadasz, tutaj nie dajesz rady. Bez obrazy, oczywiście. :)


Dajcie już spokój, od czasów Fenicjan wiadomo czym jest pieniądz i nie ma w tym żadnej tajemnicy, dokładnie wiadomo skąd się biorą pieniądze, i wiadomo również czym pieniądz nie jest. Ani kredyt ani lichwiarskie pożyczki na procent nie są pieniądzem.
I to by było na tyle. No może jeszcze uwspółcześniając, zapis na koncie bankowym również nie jest pieniądzem, jest nim tylko potencjalnie, jak dziecko które ma się narodzić ale wcześniej może zemrzeć lub ulec aborcji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2016, 3:30 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Zaczynam rozumiec moich bylych rodakow...Grecje wykorzystaly banki, pozyczajac im ile wlezie bo mialy na tym zarobic.
To bardzo zle ze chcialy zarabiac.
Polacy chca zarabiac to dobrze.

A wyznawcy filozofii Kalego jakos problemu nie widza.

Zeby bylo smieszniej, zaden pyska nie otworzy, kiedy ich wlasny demokratycznie wybrany rzad 4 podobno miliardy zlotych praktycznie podarowal Ukraincom, ktorych gawiedz w przeciwienstwie do swojego wlasnego rzadu raczej nie lubi.

Ja juz nie rozwazam mozliwosci co by bylo gdyby to polski bank umoczy lkapital w Grecji i oglosil swoim klientom ze forsa przepadla i zadnych wkladow na kontach ni ma i trza dodrukowac piniendzy. Na przyklad.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group