forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 6:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2015, 20:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Rząd polski przygotował akty prawne do prowadzenia wojny
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czego ... -powietrzu
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 2:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
Dla mnie najlepszym wyjściem w razie brutalnego poboru do wojska jest strzelenie swojemu dowódcy prosto w tył łba i ucieczka.

https://www.youtube.com/watch?v=HW50VT-lBMU - proszę jak to nabiera ponownej aktualności.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:
Rząd polski przygotował akty prawne do prowadzenia wojny
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czego ... -powietrzu
Obrazek

To wszystko pod premirostwo Jaro-zbafcy, żeby miał na gotowo do ataku na Ruskich.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale raczej powiedziałbym, ze to na rynek lokalny. Tak sobie myślę, że to nie tyle na wojnę Polsko-Ruską, a na potrzeby jakiegoś stanu wyjątkowego. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tuż przed wyborami (albo zaraz po wyborach, przegranych oczywiście), wybuchła jakaś większa zadyma. Wystarczy solidna kibicowska napierdalanka, albo większy protest uliczny, cokolwiek. Narzędzia mają. Wystarczy potem odciąć PiS i Prezesa od mediów (prasa się nie liczy, zresztą można przyblokować określone wydawnictwa) i tak jakby ich nie było.
Pisaliście, że Wałęsa miał ochotę na coś takiego po przegranych wyborach, tylko nie miał poparcia w wojsku. Sytuacja była wtedy inna, armia liczniejsza, głównie z poboru, a na nich polegać nie można było i sporo kadry jeszcze PRL-owskiej proweniencji. Teraz jest inaczej. Armia nieliczna, zawodowa, dowódcy i generalicja zindokrynowani, służą na dwóch łapkach i merdają ogonkami. Taką rzecz można obecnie przeprowadzić. Ja tam nic nie wiem i nic nie piszę, tak sobie tylko teoretyzuję, a co nie można?!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Jest plotka, że badane są nastroje wśród kadry, plotka na tyle silna, że zainteresowało się tymi nastrojami jedno z państw graniczącym z teoretycznym państwem.
No ale to plotka ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 18:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
No i widzisz, jak jest nas dwóch to tak jak trzech. Pewnie Mundek i Świniak też się podwieszą. Chociaż Świniak jest niepewny, gotów zakablować bo liczy na Prezesa, że mu poprzedni wiek emerytalny przywróci. Zobaczy jak świnia morze.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Świnia to nieba nie może zobaczyć a morze może.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 19:24 
starykizior pisze:
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale raczej powiedziałbym, ze to na rynek lokalny. Tak sobie myślę, że to nie tyle na wojnę Polsko-Ruską, a na potrzeby jakiegoś stanu wyjątkowego. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tuż przed wyborami (albo zaraz po wyborach, przegranych oczywiście), wybuchła jakaś większa zadyma. Wystarczy solidna kibicowska napierdalanka, albo większy protest uliczny, cokolwiek. Narzędzia mają. Wystarczy potem odciąć PiS i Prezesa od mediów (prasa się nie liczy, zresztą można przyblokować określone wydawnictwa) i tak jakby ich nie było.
Pisaliście, że Wałęsa miał ochotę na coś takiego po przegranych wyborach, tylko nie miał poparcia w wojsku. Sytuacja była wtedy inna, armia liczniejsza, głównie z poboru, a na nich polegać nie można było i sporo kadry jeszcze PRL-owskiej proweniencji. Teraz jest inaczej. Armia nieliczna, zawodowa, dowódcy i generalicja zindoktrynowani, służą na dwóch łapkach i merdają ogonkami. Taką rzecz można obecnie przeprowadzić. Ja tam nic nie wiem i nic nie piszę, tak sobie tylko teoretyzuję, a co nie można?!


Możesz mieć cholerną rację Kocie.
Stan wojenny.
Od początku swoich rządów kolesie spod znaku ,,S" z jakąś chorą satysfakcją wertowali dosłownie wszystko co dotyczyło metody organizacji i wprowadzenia go.
Nie zdziwił bym się gdyby to były przygotowania do powtórki.
Pamiętam jeszcze deklaracje z okresu KLD, które wówczas uważałem za brednie ,,raz zdobytej władzy - nie oddamy".
A te akty prawne (wprowadzane na raty) doskonale wpisują się w taki kierunek działań.
Jednak może być skucha, jeżeli prezes dorwie się do władzy i zdoła sformować rząd.
On jest jeszcze bardziej zdeterminowany aby stworzyć,,tysiącletnią" kaczolandię. :roll:


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2015, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Nie sądzę, że to zawoalowane przygotowania do wprowadzenia stanu wojennego.
Raczej zabezpieczenie się przed napiętą sytuacją społeczną powstałą np z powodu eskalacji agresji bankruta przy udziale teoretycznego państwa (przy czym teoretyczne państwo nie jest jedynym uzależnionym od bankruta w Europie) a ukierunkowaną przeciwko np FR (chociaż plotkuje się, że FR nie jest jedynym państwem przeciwko któremu może się ukierunkować agresja, najpierw medialna a później polityczna dokonana za pomocą teoretycznych polityków w teoretycznym państwie)

Starzy koledzy nie za bardzo chętnie chcą ukierunkowywać ze wskazaniem na konkretną przyczynę wymienionej prze zemnie plotki (tu się wcale im nie dziwię bo w budynkach nawet kible mają uszy, a podpierdalani-e jest nagminne), nowi koledzy są powściągliwi ale zwracają uwagę na próby manipulowania armią teoretycznego państwa i nasycenie jej ludźmi jeśli nie całkowicie oddanych (wieloletni program pozyskiwania ubezwłasnowolnionych ideowców) to przynajmniej ideologicznie uzależnionych od ideologii serwowanej przez bankruta i oficjalnej linii programowej rządzących partyjek.
Tego właśnie obawia się jedno z państw Europejskich i według znaków na niebie i na ziemi rozpoczęto zintensyfikowane badanie nastrojów wśród kadry, zakładam, że starym dobrym zwyczajem następuje i nastąpi też klasyfikacja person według klucza, normalni, myślący, ślepo posłuszni bankrutowi i jego ideologii, przydatni, nie przydatni, niebezpieczni fanatycy itp itd etc.

Skłaniam się tu ku notce Pana Edmunda, ale zastrzegam, ze w oparciu o plotki ;) według mnie chodzi bardziej o zastraszenie społeczeństwa i zabezpieczenie się przed tak zwanymi niepokojami społecznymi.
Polacy są przekorni i w przypadku zaostrzania się fobii antyrosyjskich (podkreślę ponownie, że brane jest pod uwagę nie tylko to państwo) Polacy mogą zareagować nieprzewidywalnie i to jest ten przykładowy bicz na niepokornych.
Temat rozwojowy.


Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 20:15 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2015, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Raczej obawa PO przed utrata władzy jest tak wielka, że mogą nie zawahać się stworzyć operację fałszywej flagi aby zawiesić wybory do parlamentu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group