forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 4:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 73  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2017, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
:lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 19:48 
Ach ci Ukraińcy.. niespełna rok temu, bo w sierpniu ubiegłego roku spotkaliśmy takiego banderowca, z Dożynek wracając. Zbir miał góra 25 lat, chudy, blady, w okularkach, paliwa im zabrakło jakieś 30 km od stacji ( BO Z 5 ICH BYŁO W GRACIE) i siedział przy drodze żebrając o pomoc... Ze 23 na osi była i Stary się zatrzymał. Wzięlim banderowca, i dawaj wypytywać gdzie i po co jechać chce. Ale bydlę zeschizowane, wystraszone, ściskało plecaczek i mały karnisterek, bało się słowa wyduscić. Pomyślałam sobie wtedy, że to koniec mój i Starego. Mąż niby chłop jak jak tur, ale kolo nie jest normalny, skoro tak plecak przytula, zajebie nas gdzieś po nocy, a w tym plecaczku jakiś nóż ściska, jak nic. . Rozkręciło się dopiero jak go na stację dowieźlim. Beznzynową. Dojechalim, a pierdolony banderowiec chciał nam zapłacić, za podwózkę, z plecaczka, pod 2, 5 złotych wyciągać zaczął, ba jeszcze zły lejek do tego karnisterka włożył, więc Stary mu pomógł. Pokazał który i wtedy chłopak zaczął gadać, że pod Syców chcieli dojechać ( ode mnie jakieś 40 km, a od miejsca w którym go znaleźliśmy z 70) bo tam dobry polski pan, zatrudnia Ukraińców. Raz na 12 tygodni pozwala wrócić do kraju, a znowu oni z kraju wracając, nie ogarnęli, że im wahy braknie. .Bo jak on tu zarobi te 2 tysie, do siebie utrzyma, i rodzinę pod Donbasem. Stary jak to On, wziął chłopaka z powrotem i odwiózł na miejsce.. To samo, z którego go wzięliśmy. Banderowiec był w szoku, a jeszcze w większym w szoku byli banderowcy którzy czekali w aucie na kolegę. Taka to moja historia, tempe chuje..
Ukrainiec pracujący w Polsce to zło, ale Polak w Anglii na zmywaku to pracownik roku i przyczynek dla brytyjskiego PKB.


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2017, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak to już jest, że my wszędzie chcielibyśmy dla siebie królewskiego traktowania. Gdzie byśmy się tylko znaleźli. Nie podoba nam się traktowanie Polaków np w Niemczech. Cały czas jest o to spor, który co jakiś czas wybucha. Ostatnio jakoś cisza. Nowa władza jakoś zapomniała o problemie. Pewnie dlatego, że tu na sukcesy liczyć nie można, raczej w dupę.

Co do Ukraińców konkretnie, to uważam, że nijakiego problemu być nie musi. Byleby z rozwagą do problemu podchodzić. Akurat tu wielce wylewnym być nie można zważywszy na banderyzm traktowany jak świętość przez polityków Ukrainy. Tak więc my dłużni być nie możemy, zwłaszcza do tak dwuznacznej postawy. Zwłaszcza, że z Ukrainą mamy granicę a np z Syrią czy z Erytrea nie.

Owszem będą cierpieć niewinni ludzie ale trudno.


Pani Agafio stało się tak jak się stało dlatego, że porządni z was ludzie. Niestety nie zawsze tak bywa jak Pani opisała. Często taki zagubiony "Banderowiec" dostaje po mordzie od naszego "patrioty".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
Kolejny pierdolec.Przedstawiciele innych narodowości, którzy mają obywatelstwo danego kraju to nie nowość na świecie. Wszędzie sobie z tym radzą. Ale w Polsce to musi przerodzić się w jakąś zagładę kulturową.

Eh... Boruchu, szczyno strząśnięta z huja, która robi tu za kobiecą skapkę, zrozum:
30 ukraińskich posłów, po realizacji pomysłu gowina plus już stale istniejąca, sejmowa obecność ukraińców
w partiach sejmowych da im możliwości koalicyjne.

korbaczeska pisze:
Ja pierdl, jak nie Araby to Ukraińcy zagrażają, wszyscy chcą tego szarego wyruchać.

E tam zaraz wyruchać, czuła i nieświadoma korbo.
Powszechnie przecież wiadomo, że oni kozy wolą ruchać. Się nawet w TV z nich śmieli. Bo nagrali. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 20:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na pewno na polach snopków nie było bo by was zawinęli i podpalili. A rozerwać nie mogli bo benzyny nie mieli a koń to rzadkość.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szary pisze:
Eh... Boruchu, szczyno strząśnięta z huja, która robi tu za kobiecą skapkę, zrozum:



Jako szczyna z chuja mam swój honor i z taką ropielina jak ty szary kutasie po zderzeniu z młotem kowalskim rozmawiał na tym poziomie nie będę.

Dla ciebie sejmowe myszy i szczury w koalicji sa zagrożeniem

Tak więc spierdalaj na drzewo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
szary pisze:
Eh... Boruchu, szczyno strząśnięta z huja, która robi tu za kobiecą skapkę, zrozum:



Jako szczyna z chuja mam swój honor i z taką ropielina jak ty szary kutasie po zderzeniu z młotem kowalskim rozmawiał na

tym poziomie nie będę.

Dla ciebie sejmowe myszy i szczury w koalicji sa zagrożeniem

Tak więc spierdalaj na drzewo.

Eh... druhu, tylko tyle?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 20:31 
Boruch, jak mi jakiś Ukrainiec Wołyniem pojedzie, jak tu bywało, że jeden, co ciekawe lubiany, pisał, że nam Wołyń zrobi, a forumowi idioci zacieszali, bo fajny żarcik, to mu sama w głupi łeb nastukam.( Co ciekawe ani pan szary, ani pan bronto słowem się wtedy nie zająknęli). A już pani jedna biła w tarabany, kiedy odpyskowałam typowi, że tu Polska jest i zeby się nie zapominał, bo może wpierdol zebrać, słuszny zresztą. Ba nawet go za mnie przepraszała.. Ale jeśli zwykli ludzie, z Ukrainy, innych części świata chcą polepszyć sobie byt, swoim rodzinom, pracując w Polsce, to czemuż ja mam być na nie? Bo z Ukrainy? Też mi powód..


Ostatnio zmieniony 22 cze 2017, 20:36 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 22 cze 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
do szary

A co byś jeszcze chciał? Powiem ci jak Barycki, choć nie lubię tego chuja i powtarzać po nim - w morde jeszcze możesz dostać. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Boruch, jak mi jakiś Ukrainiec Wołyniem pojedzie, jak tu bywało, że jeden, co ciekawe lubiany, pisał, że nam Wołyń zrobi, a forumowi idioci zacieszali, bo fajny żarcik, to mu sama w głupi łeb nastukam. Ale jeśli zwykli ludzie, z Ukrainy, innych części świata chcą polepszyć sobie byt, swoim rodzinom, pracując w Polsce, to czemuż ja mam być na nie? Bo z Ukrainy? Też mi powód..

;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group