forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73
Autor Wiadomość
Post: 23 lip 2018, 2:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
MMM pisze:
Można, działa w obie strony. Nasi piloci w czasach wojny wietnamskiej siedzieli tam długo, długo. I z trudem klecili zdanie.


Nie tylko w Wietnamie, bo i u angoli siedziały baby żonki panóf oficjeróf od Andresa i nawet po 30 latach ani w ząb bo brytyjsku nie godały.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2018, 11:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
Wypowiem się, kurwa i niech nikt mi nie przerywa.
Pracuję, w tzw HR, w dużej firmie, charakter mojej pracy wymaga kontaktów bezpośrednich z Ukraińcami, Polakami, Niemcami i tymi tam, skośnookimi ogólem.
I kto papierów nie potrafi skompletować, donieść, kto najwięcej pizdę drze ? Polacy. Kto największy syf robi na zleceniach, odpierdala manianę- Polacy, kto kradnie, Polacy, kto kiedy już brygada zejdzie ze zmiany robi taki kocioł, że starsza 58 letnia Pani Jasia płacze, tak, bo dziś się kobietka popłakała, bo nie starcza jej sił po debilach sprzątać, a nie była w stanie, bo taki syf bydło zostawiło, łącznie że jakiś kutas, naszczał i za przeproszeniem spuścił się do umywalki, kto ? No Polacy...
Kurwa mać, nie próbuj mi jeden z drugim pisać, że nienawidzę Polski, Polaków, etc. Nie!! Ale nikt takiego syfu nie robi na firmie, jak Polak, i nikt Polaka pracy nie oleje, jak inny Polak. Ukraińcy sa tu, pojedyńczo, młodzi, starzy, są parami, całe małżeństwa, ba dzieciaki dorosłe, o kartę się starają, ale wszystko wygląda jak powinno, pełen szacun i do babek z serwisu sprzatającego i do innych. Grzeczni, mili, uczynni. Przefajni ludzie, aż mi przykro, że pracują za to gówniane 11 (wprawdzie netto) zł na godzinę.. Żaden Bandera, zero polityki, oby chleb dzieciom dać czy posłać ojcom parę dolarów.. Tak jak my dawniej, w Berlinie zachodnim...odpierdolcie się od tych ludzi. Oni są bardziej normalni od Polactwa, co to idzie do Chinola gruby łańcuch ze sztucznego złota kupić...
Babeczka młoda nie wyrabiała, dwojkę dzieciątek zostawiała tam, gdzieś, na Ukrainie, załatwiłam jej pracę w Tesco, na sprzataniu, stawka ta sama praktycznie, a praca dużo lżejsza, przyniosła mi dziś ciastko przez siebie upieczone Wzruszyłam się jak nie wiem co.


A jak pisalam jakis czas temu o tym jaki chlew robią Polacy w zapleczach socjalnych na budowie po czym podpierdalają za to obcokrajowcow to mi tu nikt nie chcial wierzyc. Dokladnie to co opisala Agafia i wiele gorszych rzeczy, w efekcie sprzataczki odmawialy sprzatania i trzeba bylo wzywac firme do dezynfekcji kontenerow. No ale kazdy obcy to dzicz a my są kurwa pany.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group