forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 73  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2017, 22:58 
To jest stowarzyszenie zajmujące się pomocą charytatywną dla domów dziecka, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 23:09 
Tia, kibole też robią zbiórki na domy dziecka idioto. A potem popierdalają po ulicach i atakują maczetami przechodniów. Handlują prochami i dopami, sprzedawają(sprzedają) te wszystkim dzieciakom, nie tylko tym, którym charytatywnie nie pomagają. Pokaż mi lepiej takich, którzy nie robią czegoś charytatywnie jełopie .


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 23:24 
AGAFIA pisze:
popierdalają po ulicach i atakują maczetami przechodniów


I słusznie, atakują tych, którzy odmawiają pomocy charytatywnej potrzebującym dzieciom.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 23:33 
Kurwa mać :D :D :D


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 6:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Tia, kibole też robią zbiórki na domy dziecka idioto. A potem popierdalają po ulicach i atakują maczetami przechodniów. Handlują prochami i dopami, sprzedawają(sprzedają) te wszystkim dzieciakom, nie tylko tym, którym charytatywnie nie pomagają. Pokaż mi lepiej takich, którzy nie robią czegoś charytatywnie jełopie .



Pani Agafio niech Pani baczy co Pani pisze, bo zaraz przyjdzie Pan Bronto i zażąda dowodów. A Pan Skorpin będzie mu klakierzył.

Bo to jest tak- każdy widzi jak jest, każdy nauczony przez przodków, że płomień jest czymś co parzy i jednocześnie jest podstawą postępu ludzkości, i raczej nikt palucha tam nie wpycha wiedząc doskonale jak to sie skończy, ale Obaj wymienieni Panowie + Barycki stary chuj wepchną ten paluch, bo muszą mieć dowody co i raz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2017, 9:12 
Boruch pisze:
każdy widzi jak jest


Jak to tak, Panie Boruch, Pani Agafia jest szlachcianką i ma jak cham pospolity na oko, na chłopski rozum? Szlachciance coś takiego nawet nie przystoi i jak każdy szlachcic, dowody przedstawi, inaczej zdeklasowałaby swoją pozycję społeczną i nie byłoby dla Niej miejsca pośród elity, pozostałoby Jej tylko towarzystwo Pani Zrity, a pośród takiego prostactwa, uwiędłaby nam Pani Agafia, jako ten kwiatek wpięty do kożucha.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 10:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
każdy widzi jak jest


Jak to tak, Panie Boruch, Pani Agafia jest szlachcianką i ma jak cham pospolity na oko, na chłopski rozum? Szlachciance coś takiego nawet nie przystoi i jak każdy szlachcic, dowody przedstawi, inaczej zdeklasowałaby swoją pozycję społeczną i nie byłoby dla Niej miejsca pośród elity, pozostałoby Jej tylko towarzystwo Pani Zrity, a pośród takiego prostactwa, uwiędłaby nam Pani Agafia, jako ten kwiatek wpięty do kożucha.

Adam Barycki



Panie Barycki czy chce Pan powiedzieć, że pochodzenie czyli szlacheckość upośledza, że człowiek widzi gorzej, nie posiada wrażliwości jak każdy człowiek, nie jest warunkowany humanizmem, na który Pan taki nacisk kładziesz? Niech mnie Pan nie obraża a przede wszystkim pani Agafii.

Ja występuję w obronie Pani Agafii, która nie wiem czy Pan zauważył jest kobietą, a Pan brutalnie atakujesz i poniewierać próbujesz. I muszę tak czynić bo Pani Agafia to dusza pokrewna mojej, albowiem podobne metalowe muzyczne brzmienia nas wzruszają. Czego Pan jako muzyczny ćwok i jak Pan stwierdził w wątku muzycznym jednostka "bez czucia" nigdy nie pojmiesz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2017, 12:55 
Tak, chcę powiedzieć i wierzaj mi Pan, że wiem co mówię, sam jestem zdegenerowanym szlachciurą i gdzie mi tam do zdrowego, prostego spojrzenia jędrnego chama polskiego, ja Panie Boruch, patrzę krzywo, zygzakiem, a i tak Pani Agafia ma Pana w dupie, a mnie kocha do szaleństwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Otóż z treści wymiany korespondencji pomiędzy Panem a Panią Agafią wnioskuję, że jest Pan absolutnie w błędzie. Mam wrażenie, że Pani Agafia jak to w kobiecym zwyczaju bywa bawi się Panem. Pan natomiast powie zapewne, że bycie zabawką pana zadowala. Problem tylko w tym, że taka zabawa kończy się zazwyczaj tym, że kobieta rzuca przedmiot zabawy, kiedy np widzi ładniejszy bardziej interesujący.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2017, 16:22 
Cytuj:
Pani Agafio niech Pani baczy co Pani pisze, bo zaraz przyjdzie Pan Bronto i zażąda dowodów.


Faktycznie :mrgreen:
A niech sobie chłoptaś potrolluje, nie takich pajaców przetrwalim ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group