forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 16:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lip 2018, 22:49 
WLR pisze:
Artykuł Witkowskiego przybliża trzon Zmiany i jej ideowe podwaliny.

http://krytykapolityczna.pl/kraj/polscy-faszysci-na-smyczy-putina/

Kropol to hucpa, takie same krzykacze jak ty. Rozwydrzone sowizdrzały w powyciąganych swetrach.
I jeszcze raz, do znudzenia - Jarosław Augustyniak tworzył Zmianę i pisał program. Pracował też dla Urbana. Miej odwagę nazwać Urbana faszystą, tak jak mnie nazywasz.
Obleśny tchórzu.


Na górę
  
 
Post: 14 lip 2018, 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
anioł tasmański pisze:
To dwie różne historie, chyba że Odessa leży w granicach Polski.
Moja niezgoda na wkręcanie mnie w tę nową ma znaczenie, dla mnie ma.
I jestem ciekawa jaka natura by wyszła z nas w takich warunkach.

Źle się wyraziłam, nie jestem ciekawa co by z nas wylazło.


W jakich warunkach?
Z Polaków wychodzi polskie gówno.
A w Odessie, a Ukraińców wylazło gówno ukraińskie.
A oni od czasów Wołynia nie zmienili się nic.
Jak byli zwyrolami, tak są nimi i dziś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 23:26 
polar pisze:

I jeszcze raz, do znudzenia - Jarosław Augustyniak tworzył Zmianę i pisał program.
Pracował też dla Urbana. Miej odwagę nazwać Urbana faszystą, tak jak mnie nazywasz.
Obleśny tchórzu.


Każdy popełnia błędy, ale nie każdy je naprawia. Urban zasnął podczas prezentacji
kwalifikacyjnej Augustyniaka, ale jak się obudził, rozstał się z nim szybko.

Nic dziwnego, bo "mistrz pióra" z braku weny ma zgoła inne zajęcia. :lol:

Cytuj:
Jarosław Augustyniak okazyjnie aktorzy: występował w paradokumentalnych serialach Polsatu
typu „Trudne Sprawy”, „Dlaczego ja”, czy „Pielęgniarki”.

A! "Aktorzy" w cudzysłowie, bo niewymieniony w obsadzie serialu "Prokurator" sezon 1, odc.5 "gra"
ochroniarza całe 20 sekund, nie wypowiadając jednej kwestii. A to jedna z większych "ról".

Ponadto rozstanie z Urbanem miało miejsce przed tym, nim się ubabrał konszachtami z Piskorskim,
Bekierem, Dankiem, Prokopowiczem, et consortes, trudno mieć więc do Urbana pretensje, że nie
antycypował ideowej transformacji incydentalnego pismaka. Dokładnie napisał Augustyniak dla NIE
dwa tekściki, jeden w 2009 i drugi w 2010 roku i tyle było tej współpracy i pisarstwa o którym
tak tutaj pyszczysz. Więcej Urban wydrukował moich postów w "Trybunie", niż wierszówek Augustyniaka
w NIE.

Jeszcze jakiś idol? :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2018, 5:04 
WLR pisze:
polar pisze:

I jeszcze raz, do znudzenia - Jarosław Augustyniak tworzył Zmianę i pisał program.
Pracował też dla Urbana. Miej odwagę nazwać Urbana faszystą, tak jak mnie nazywasz.
Obleśny tchórzu.


Każdy popełnia błędy, ale nie każdy je naprawia. Urban zasnął podczas prezentacji
kwalifikacyjnej Augustyniaka, ale jak się obudził, rozstał się z nim szybko.

Nic dziwnego, bo "mistrz pióra" z braku weny ma zgoła inne zajęcia. :lol:

Cytuj:
Jarosław Augustyniak okazyjnie aktorzy: występował w paradokumentalnych serialach Polsatu
typu „Trudne Sprawy”, „Dlaczego ja”, czy „Pielęgniarki”.

A! "Aktorzy" w cudzysłowie, bo niewymieniony w obsadzie serialu "Prokurator" sezon 1, odc.5 "gra"
ochroniarza całe 20 sekund, nie wypowiadając jednej kwestii. A to jedna z większych "ról".

Ponadto rozstanie z Urbanem miało miejsce przed tym, nim się ubabrał konszachtami z Piskorskim,
Bekierem, Dankiem, Prokopowiczem, et consortes, trudno mieć więc do Urbana pretensje, że nie
antycypował ideowej transformacji incydentalnego pismaka. Dokładnie napisał Augustyniak dla NIE
dwa tekściki, jeden w 2009 i drugi w 2010 roku i tyle było tej współpracy i pisarstwa o którym
tak tutaj pyszczysz. Więcej Urban wydrukował moich postów w "Trybunie", niż wierszówek Augustyniaka
w NIE.

Jeszcze jakiś idol? :lol:


Zacytuję całość, nieczęsto mi się to zdarza, ale pokaz wyjątkowego skurwysyństwa również.
Nie dziwię się, że zbratałeś się z ostoją.
Poziom ten sam, cel jeden - zgnoić.

Jeżeli już próbujesz imponować swoimi talentami w "Trybunie", to wiedz, że moje grafomaństwo też tam było zamieszczane.
A, i nie tylko w Trybunie. Drukowano nawet moje listy do redakcji, po których miałem propozycję, którą de facto odrzuciłem, "współpracy" z panią prezes PIP w Wawie.
Jeszcze czymś się chcesz pochwalić? Może butami?
Co za prostak.

Prawdopodobnie czas ochronki dla was się skończył na parę dni, więc pewnie ten tekst nie będzie tak ochoczo zasrany górnolotnymi sekwencjami gdańskiego filozofa o mojej masce i zenzie, tudzież wysublimowanymi memami, komponowanymi naprędce w Norwegii, dlatego wysilę się na parę słów dementi.
Personalizowanie dyskusji z tobą nie wzięło się z moich niskich pobudek i prostactwa, a jedynie dostosowania się do poziomu który prezentujesz, nie atakując idei zawartych chociażby w programie Partii Zmiana, a w 80% personalnie jej członków, w tym mnie, nazywając nas bez ogródek faszystami.
Oskarżeniem takim, pewnie innych bardziej sprzyjających czasach, mógłbyś narazić niewinne osoby na...więzienie, co kwalifikuje twoje metody na równi z metodami stosowanymi przez obecnie pis, a dawnych czasach stalinistów.
Dlatego personalnie nazwę cię bez ogródek skurwysynem.
Dlaczego taki poziom? Równam w skurwysyństwie do twojego. Przynajmniej się staram.
Wiesz dlaczego MMM nie wyrzuca mnie pomimo waszych usilnych starań? Bo parę lat gaworzymy sobie na FB i pewnie nie zauważyła we mnie ( zresztą nie tylko ona ) żadnych oznak faszyzmu. Nie propaguję symboli, nie prowadzę sprzedaży wysyłkowej koszul i emblematów, nie zamieszczam zdjęć ze zlotów faszystowskich, nie chwalę się zdjęciem z podobizną Adolfa. Nic. No, ale pewnie zaraz pojawi się zarzut, że się sprytnie ukrywam. Tak. Tu propaguję, a tam się ukrywam. Logika.
Zmiana jest prorosyjska, proputinowska i antynatowską, co w tym zestawieniu daje nieprawdopodobny wręcz atak nienawiści w jej stronę, poparty prefabrykowaniem "dowodów" na rzekomą faszyzację, podpierając się fałszywą interpretacją wydarzeń z jej krótkiej historii.
Także te wszystkie linki które z taką chęcią zapodajesz, to nic innego jak prefabrykacja gówna i mają taką samą wartość jak zarzuty o szpiegostwo Piskorskiego, których prokuratura nie może potwierdzić od dwóch lat.

Przykrym dla tej forumowej społeczności jest fakt, że takie osoby dalej funkcjonują. Pewnie w ataku pomroczności jasnej przyznałeś się do pisania listów do Urbana.
Pamiętam, pełen żalu, jeden z ostatnich postów Wontrupki na tym forum, którą teraz cynicznie przywołujesz jako obrończynię przed faszystami, w którym nie wymieniając z nicka autora paszkwili wysłanych do Urbana na jej i Rozenka osobę stwierdziła, że nigdy w życiu nie spodziewała się takiego ataku ze strony osoby, której Ona i Rozen zaufali.
To tylko obrazuje jaki poziom skurwysyństwa prezentujesz i jaką wartość niesiesz ty i twoje posty.

Jestem więcej niż pewien, że Wontrupka wypierdoliłaby ciebie za oskarżenia, a nie mnie za faszyzm.
Ale pluj dalej, korzystaj póki możesz, bo coś mi się wydaje, że wasz czas się kończy. ;)
Podli intryganci.


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2018, 9:58 
polar pisze:
Personalizowanie dyskusji z tobą nie wzięło się z moich niskich pobudek i prostactwa, a jedynie dostosowania się do poziomu
który prezentujesz, nie atakując idei zawartych chociażby w programie Partii Zmiana, a w 80% personalnie jej członków,
w tym mnie, nazywając nas bez ogródek faszystami.
Oskarżeniem takim, pewnie innych bardziej sprzyjających czasach, mógłbyś narazić niewinne osoby na...więzienie, co kwalifikuje
twoje metody na równi z metodami stosowanymi przez obecnie pis, a dawnych czasach stalinistów.
Dlatego personalnie nazwę cię bez ogródek skurwysynem


Po pierwsze atakuję wyłącznie idee prezentowane przez założyciela ONR Falangi, którego członkowie założyli Zmianę,
idee ich samych, ideologa Zmiany i twoje, które tutaj zamieściłeś. Napisałeś, ze macie zamiar restaurować nowoczesny
faszyzm, a więc sami zwiecie się neofaszystami. Nie dodałem od siebie ani literki, wszystko co napisałem jest cytatem z waszych
wypocin. Nie rozumiem zatem, dlaczego to ja miałbym narażać na więzienie indywidua, które gloryfikują faszyzm jako ustrój idealny?
Tak, zarchiwizowałem dowody na swój wywód, ostrzeżony przez ciebie, że spotkamy się w sądzie.

Abstrahując jednak od powyższego nie rozumiem, co daje ci prawo do nazywania mojej ciężko w życiu pracującej matki kurwą?

Ja mimo mojej bezgranicznej pogardy do ciebie, nigdy nie zniżyłbym się do poziomu rynsztoku w którym pełzasz, ty katonie cały na biało.


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2018, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wczoraj (14.07) w godzinach popołudniowych РОСИЯ 24 wyemitowała obszerny program o historii ludobójstwa wołyńskiego. W programie opublikowano wypowiedzi kilku ocalałych, lub ich dzieci z tego mordu
w j. polskim. Rosyjska stacja opublikowała również obszernie genezę powstawania banderyzmu na UPA-dlinie w tamtym czasie , oraz działania niemieckie . Znamienna była wypowiedź jednego ocalonego który stwierdził
"Polacy schwytani przez zbrojne bandy ukraińskie modlili się aby pojawił sie SS-man i ich zastrzelił strzałem w głowę, bo to była szybka i bezbolesna śmierć. Z rąk Ukraińców ginęło się długo i w potwornych męczarniach".
Dziwnym trafem w tzw. polskich patriotycznych telewizjach odzyskanych przez dojnom zmianę dla "suwerena i narodu " nie było na ten temat ani słowa oprócz pokazania występów artystycznych PAD-a na UPA-dlinie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2018, 11:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Nie neguję historii, nie zaprzeczam faktom, ale proszę mi odpowiedzieć na pytanie - o co wam chodzi, co chcecie osiągnąć w 75 lat po tamtych wydarzeniach, w zupełnie innej rzeczywistości geopolitycznej?
Dlaczego nie jesteście wrażliwi na okrucieństwo Niemców, dlaczego nie bronicie granic zachodnich, chociaż ich trwałość długi czas była krucha a i teraz słychać głosy wypędzonych.
Potrzeba wam wojny, "majdanu", potrzeba wam rozlewu krwi? to idźcie do stacji krwiodawstwa i honorowo ją oddajcie, bo jest potrzebna rodakom.
I jeszcze tak sobie pomyślałam, że nie straszno wam jechać na wakacje do Chorwacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2018, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Problem w tym, że Niemcy nie robią z Hitlera bohatera narodowego, a ukry z Bandery jak najbardziej.
Niemcy nikogo w XXI wieku nie palą też żywcem.
Ot taka między nimi różnica.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2018, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Wy nie odwołujecie się do wydarzeń współczesnych tylko do tych z przeszłości.
Mieszacie w tym kotle tak samo jak IPN w całej naszej historii i dzięki temu mamy równie "pięknych" bohaterów.
"Ogień", "Łupaszka" - mówi to panu coś?

Nie odpowiedziałeś na pytanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2018, 11:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O tych dwóch osobnikach moje zdanie jest mało pozytywne.
Warto jednak dodać, że pod względem skali i bestialstwa ich działalność ma się nijak do banderowców.

Ja się odwołuję do wydarzeń dawnych i współczesnych.
Ponieważ, w przypadku Ukrainy, to jest ta sama historia.
Ukraińcy jacy byli wtedy, tacy są i teraz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group