forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lip 2017, 18:33 
AGAFIA pisze:
Oni dobrowolnie nie zrezygnują.
A, że zostali wybrani zgodnie z zasadami, każda próba obalenia będzie traktowana jak zamach stanu. Tu mamy impas, pokojowo nic się nie zrobi bo protesty, posiadówki przed sejmem nie robią na nich wrażenia. Jedynie siłą, coś można osiągnąć, ale wtedy trzeba się liczyć z ofiarami.
Majdan? Ja to tak widzę..

Dzień dobry Pani. Robię to z wrodzonej grzeczności bo nie mieliśmy okazji wcześniej ze sobą tu na tym forum "rozmawiać". I teraz również z grzeczności nie będę z Panią rozmawiał, a ograniczę się tylko do zwrócenia Pani uwagi ( a przy okazji i innym), że kulturalni ludzie w dzisiejszej nowoczesnej i demokratycznej Europie regulują problemy {o którym tu dziś (i nie tylko)} "dyskutujecie" metodami demokratycznymi.
Nie przystoi ludziom nowoczesnym nawet mówić o użyciu siły w celu osiągnięcia parafrazy - prawo prawem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

PS. ZANIM RZUCISZ WE MNIE KAMIENIEM


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 18:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
AGAFIA pisze:
Oni dobrowolnie nie zrezygnują.
A, że zostali wybrani zgodnie z zasadami, każda próba obalenia będzie traktowana jak zamach stanu. Tu mamy impas, pokojowo nic się nie zrobi bo protesty, posiadówki przed sejmem nie robią na nich wrażenia. Jedynie siłą, coś można osiągnąć, ale wtedy trzeba się liczyć z ofiarami.
Majdan? Ja to tak widzę..

Dzień dobry Pani. Robię to z wrodzonej grzeczności bo nie mieliśmy okazji wcześniej ze sobą tu na tym forum "rozmawiać". I teraz również z grzeczności nie będę z Panią rozmawiał, a ograniczę się tylko do zwrócenia Pani uwagi ( a przy okazji i innym), że kulturalni ludzie w dzisiejszej nowoczesnej i demokratycznej Europie regulują problemy {o którym tu dziś (i nie tylko)} "dyskutujecie" metodami demokratycznymi.
Nie przystoi ludziom nowoczesnym nawet mówić o użyciu siły w celu osiągnięcia parafrazy - prawo prawem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.




Pozwoli Pan kowalew że się wtrącę i od razu zaznaczam, że absolutnie nie zgadzam sie z tym co Pan napisał. Popieram tu zdanie Pani Agafii. A dlaczego? Dobrze Pan pisze, że "ludziom nowoczesnym" pewnych rzeczy nie przystoi robić a nawet myśleć. Problem tylko w tym, że obecni politycy, którzy nami rządzą, choć zdobyli władzę legalnie absolutnie do ludzi nowoczesnych nie powinni być zaliczani. Adolf Hitler też w Niemczech zdobył władzę legalnie a jak było potem każdy wie. Oczywiście Kaczyńskiego jak na razie do Hitlera porównać nie możemy ale on tez ogranicza Polakom podstawowe prawa człowieka, ogranicza wolność. Jak więc zaliczyć go do ludzi, którym należy się normalna polityczna debata, walka polityczna na programy i wybory jak w demokracji bywa. Dyktatora odsunąć od władzy inaczej jak siłą się nie da. drogi kowalew.

Poza tym z tą "nowoczesnością" to Pan chyba przesadził. Niech Pan popatrzy co wyprawiają dziś tzw nowocześni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Marzę o takiej Polsce, w której to my rządzimy, bo uważam, że nie ma w tej chwili
partii, która robiłaby to lepiej, i w której jest normalna opozycja. To nie znaczy,
że jesteśmy idealni, ale nie ma lepszych - powiedział Kaczyński.


Jest ogromna szansa, że będziemy mieli na zmianę Polski 8 lat albo i więcej.
Nie mówię o pewności, tylko o szansie, a szansa zawsze jest - dodaje.
Jak mówi, "jest trochę" planów, które PiS szykuje, ale o nich nie mówi.
- Są dobre dla społeczeństwa - zapewnia szybko Kaczyński.


Pada pytanie o ewentualne sankcje wobec Polski ze strony Unii Europejskiej.
Kaczyński przypomina, że w drugim etapie potrzeba do tego pełnej zgody
wszystkich pozostałych państw członkowskich. - Jestem przekonany, że to się nie uda
- mówi prezes PiS.


Kilka dni temu prof. Małgorzata Gersdorf powiedziała w Sejmie, ż
"suwerenem jest konstytucja". Co na to Kaczyński? - No, panie redaktorze,
konstytucja to jest taka książeczka. W jaki sposób może być suwerenem?
- ironizuje prezes PiS.


dla wielbicieli Kałczyńskiego.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 20:21 
kowalew pisze:
Dzień dobry Pani. Robię to z wrodzonej grzeczności bo nie mieliśmy okazji wcześniej ze sobą tu na tym forum "rozmawiać". I teraz również z grzeczności nie będę z Panią rozmawiał, a ograniczę się tylko do zwrócenia Pani uwagi ( a przy okazji i innym), że kulturalni ludzie w dzisiejszej nowoczesnej i demokratycznej Europie regulują problemy {o którym tu dziś (i nie tylko)} "dyskutujecie" metodami demokratycznymi.
Nie przystoi ludziom nowoczesnym nawet mówić o użyciu siły w celu osiągnięcia parafrazy - prawo prawem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

PS. ZANIM RZUCISZ WE MNIE KAMIENIEM

Heh, już Pan założył że chcę rzucać...nie, nie chcę. Tylko jak Pan Morawiecki kiedyś, w sumie nie tak dawno wykładał, prawo należy olać, kiedy wymaga tego wyższa konieczność. Może nie wprost , ale w tym sensie. I ja poniekąd się z nim zgadzam. Poniekąd. Bo widzi Pan, gdyby w latach 30 XX wieku, naród niemiecki zdetronizował Hitlerka, nie mielibyśmy tylu milonów ofiar. Proste chyba.
Czy ja nawołuję do użycia siły? Jestem daleka, ale jednocześnie nie widzę innego rozwiązania. Bo mamy do czynienia z sytuacją nadzwyczajną, z wariatem u sterów.Wariatowi Pan nie wytłumaczy, że jest wariatem i, że powinien zrezygnować. I to by było na tyle z mojej strony, bo przecież Pan publicznie zdeklarował, że nie będzie ze mną rozmawiał. Gorszy sort jestem, resortowe dziecko, kanalia, co to niszczyła, a ostatecznie zamordowała Lecha.I to jest retoryka PiS-U, zero debaty, zero dyskusji.
Tylko, że oni-politycy, sobie poradzą. To Pan, ja, nasi najbliżsi za to zapłacą. Bo widzi Pan, do Was nie dociera, że my wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Bezwarunkowa lojalność w stos. do Prezesa nie pozwala sobie tego uzmysłowić. Dla Pana ja jestem wrogiem bądź głupolem. Tak Pana nakręcili, zresztą nie tylko Pana, bo dziś jak nigdy do tej pory, Polak, Polakowi chce dać w mordę. Takich podziałów po 89 roku, jak dzisiaj, jeszcze nie było.
Pomijając;
ile Pan dziś płacił za masło? 5, 6, 7 zł? Za cukier, już nie 1,7 a 3 zł...itd..
Warto? Warto, by obcy facet sobie prywatną zemstę uskuteczniał? Zemstę kompletnie nieuzasadnioną? Pan Jarosław Kaczyński jest chory, on potrzebuje pomocy lekarskiej, nie bezrefleksyjnych przydupasów.


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 20:49 
Agafio, ja Ciebie rozumiem, ale sięgnijmy ciut wstecz, opowiem Ci historię, której byłem częścią. W 1992 roku, dzisiejsi "obrońcy" postanowili opierdolić firmę KGHM jakiejś kanadyjskiej firemce asarco, która zresztą wkrótce splajtowała, cały lipiec spędziłem w kopalni "ZG Rudna", oczywiście nie na dole, zjeżdżała tylko niezbędna ekipa, której zadaniem było utrzymanie kopalni, ale mniejsza już o szczegóły techniczne. Zapewne status obecny firmy jest Ci znany. Zgadnij kto stał za tym nie wierygodnym przekrętem?


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 21:04 
żal trochę, kiedy patrzę jak ludzie dają się wpuszczać w kanał od powstania począwszy.


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Kaczynski na pewno czyta to forum i docenia wasze starania.
:lol: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 21:34 
agronom pisze:
Wszaki - Jemu dajeta rozwiązania dzień w dzień.

ale tylko chujki.


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ze specjalnymi życzeniami dla tego forum i osobliwie timermansa

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 21:37 
ladaco pisze:
Agafio, ja Ciebie rozumiem, ale sięgnijmy ciut wstecz, opowiem Ci historię, której byłem częścią. W 1992 roku, dzisiejsi "obrońcy" postanowili opierdolić firmę KGHM jakiejś kanadyjskiej firemce asarco, która zresztą wkrótce splajtowała, cały lipiec spędziłem w kopalni "ZG Rudna", oczywiście nie na dole, zjeżdżała tylko niezbędna ekipa, której zadaniem było utrzymanie kopalni, ale mniejsza już o szczegóły techniczne. Zapewne status obecny firmy jest Ci znany. Zgadnij kto stał za tym nie wierygodnym przekrętem?


Ladaco, na litość boską, jakie to ma znaczenie, co robili poprzednicy? Czy mam traktować Twój post, jako usprawiedliwienie działań PiS-U? Powiedz mi, jak to jest, że kolejne rządy absurdalnie dotują nierentowne kopalnie, wpieprzają miliony w dziesiątki związków, a górnik ten na dole, gówno z tego widzi?
Pan notabene Duda, ten od związków, chwali się na portalach, że ileś tam funkcji pełni, a za każdą tysiące zbiera. I to jest prezes związków zawodowych?Tysiące zabrane tym ludziom na dole, tysiące ludziom pracującym za 13 zł brutto za godzinę. Na umowę zlecenie kurwa. I takich ludzi są miliony, a co robi PiS? PiS chce dzisiaj sądy pod siebie podpasować, w dupie mają ludzi, obywateli, te umowy haniebne..Nie nimi się zajmują, a tym, by zyskać władzę absolutną..


Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 21:43 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group