forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2019, 13:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Musimy tylko załatwić sobie karzełków w krakowskich strojach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 14:10 
Panie Stanisławie.
Cały świat jest zadłużony. Państwa, koncerny jak i zwykli ludzie. Taki chory trend pozwalający zaradnym czerpać zyski z lichwy. No ale dzięki temu będąc na musiku, uwijamy się żwawo przyczyniając się do tzw. postępu.
Tak że ja się nie dziwię że nikt się nie brzydzi pieniędzmi które mu wpychają do cienkiego portfela. Inną kwestią jest to z drugiej kieszeni mu wyciągają.
Wtrąciłem się tylko że nie wypada różną miarą mierzyć tego samego zjawiska.
Nawet królowa angielska będąc u schyłku swojego życia walczy (jak dla niej) o grosze.

Cytuj:
Elżbieta II nie chce zapłacić podatku od swej osobistej posiadłości w słynnym Balmoral. Ulubiony majątek królowej Wiktorii był dotąd zwolniony z danin publicznych, figurując w rejestrach jako obszar łowiecki. Ten stan rzeczy zmieniła cząstkowa reforma rolno-podatkowa - Land Reform Act 2016, wprowadzony przez rząd Szkocji.
----
Złożyła ona właśnie odwołanie od decyzji podatkowej, która na podstawie wyceny terenów objętych nowym prawem - naliczyła kwoty należne z tytułu posiadania Balmoral. Chodzi zaś ni mniej, ni więcej, ale AŻ o £16,800! Dla jasności, to o parę tysięcy mniej niż płaci np. właściciel małego pubu w Glasgow... Tymczasem wartość osobistego majątku Elżbiety II szacowana jest na ok £300,000,000…

https://www.salon24.pl/u/myslec/937897,skapa-jak-krolowa-czyli-czy-szkocja-bedzie-republika


Na górę
  
 
Post: 04 mar 2019, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No widzi Pan.
A Pani Mae by zapłaciła w imię Kon sty tucji.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
kowalew pisze:
Czy w ogóle spotkać można przypadek, żeby ktoś będący nawet fobicznym nienawistnikiem PISu pogardził i odrzucił ten "ochłap" bo to obraża jego godności?


Zobaczy Pan niedługo w tv jak Pan Boruch i Pani Mae będą uroczyście zwracać dodatki.
Na poduszce.


Nie niczego zwracać nie będziemy. Wezmę i będę domagał się jeszcze. I po to tylko aby ten cały pisowski burdel zamienił się w kupę gruzu.

ps.

I nie zaczynać ze mną bo jestem od piątku bardzo wkurwiony na całą tą pierdoloną bandę pisowską :evil:

ZUS nie wypłacił mi do dziś mojej emerytury, która zgodnie z decyzją należy mi się na dzień pierwszego. Pewnie Pan Prosiak się ucieszy szyderczo. To ja mu na to profilaktycznie :mrgreen: Cały "łykend" miałem spierdolony bo niczego nie można było się dowiedzieć. Nie przypominam sobie również abym podlegał ustawie dezubekizacysjnej. W czasach PRLU nie pracowałem w MSWiA. Dziś zaatakowałem tę szanowną jebaną instytucję ZUS skąd - zapewne - piękna pani naczelnik od działu emerytur i rent poinformowała mnie, że niestety podczas naliczania rewaloryzacji nastąpiła pomyłka co spowodowało późniejsze przekazanie należności do płatności. Na moje żądanie natychmiastowego wypłacenia mi mojej emerytury pani srebrzystym głosikiem poinformowała mnie, że niestety nic przyspieszyć nie może - czyli inaczej - sorry taki mamy (kurwa) klimat. Ja na to, że pieniądze są mi potrzebne dziś, bo to są moje pieniądze, nie jestem glonojadem Glapińskiego i nie mam kupki milionów uskładanych w zamrażarce, pani uderzyła ton przeproszeń. Tak więc "chuj dupa i kamieni kupa" jak powiada klasyk. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym przypadkiem aby urząd ZUS tak traktował klienta? Przyznam się, że ja pierwszy raz na własnej skórze.

Urząd pocztowy poinformował mnie, że moja emerytura dotrze do mnie jutro.

Tak więc uważajcie, żebym dziś jeszcze kogoś przykro nie potraktował. :)

ps.

I jebne paszkwila na ZUS do tej żyrafy Rafalskie. Odsetki kurwa zapłacą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 04 mar 2019, 15:51 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Tak proszę państwa wygląda gospodarowanie forsą zwolenników Kon sty tucji.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Tak proszę państwa wygląda gospodarowanie forsą zwolenników Kon sty tucji.


Cytuj:
Tak więc uważaj... żebym dziś jeszcze kogoś przykro nie potraktował. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 16:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie !
Poczekaj do jutra. Moja ma jutro wpłynąć.
Może obaj do Rafalskiej uderzymy........cios będzie skuteczniejszy :lol:

Dla zainteresowanych....taka ciekawostka:
Od chwili, gdy złozyłem wszelkie potrzebne i niepotrzebne papiery w celu uzyskania emerytury,
do chwili, gdy wpłynęła na moje konto, - minęły cztery (4) miesiące.
A byłem wtedy na bezrobociu.
Ale ja mam szczęście ponieważ żyła jeszcze moja lepsza polowa i nie musiałem chodzić po śmietnikach za puszkami.
Oczywiście wpłynęła cała należna mi kwota ale już o odsetkach za opóźnienie zapomnieli.......!
Tak, że Panie Świniak, - miej Pan odłożone "na czarno" godzine bo przez pół roku trza będzie z łażenia po wernisażach zrezygnować......... :lol:
Pod warunkiem, że będziesz Pan miał farta.......... ;)


Ostatnio zmieniony 04 mar 2019, 17:03 przez stary praktyk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dziady cz 5.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Napiszę i tak. Tak żeby pokazać, że nie mają do czynienia z byle chujem. Co zyskam nie wiem, ale napiszę. Oni na tym żerują, bo ludzi szczególnie starszych uważają za niedołęgów życiowych, którzy nie potrafią powalczyć o swoje. Bo co tam taki zwojuje, kiedy to trzech zliczyć nie potrafi i wierzy w to co proboszcz z ambony jebnie. Wpłynie, nie wpłynie napiszę. W moim przypadku pomylili się. Gdyby ludzie częściej o swoje walczyli to może nauczyliby tą swołocz traktować klienta jak należy. To pięć dni po terminie. Odsetki się należą, a kwota jest dość znaczna, jak dla mnie.

Pewnie wpłynie bo dziewczyna na poczcie zarzekała mi się na wszystkie świętości, że tak. Wnet by powiedziała "jak boga kocham". Kuźwa, jak ty spóźnisz się z płatnością to od razu namiar ci doliczają za spóźnienie. A tu idiotka z ZUS powie ci no cóż, pomyłka musi pan zrozumieć. To może są błahe sprawy ale bardzo wkurwiające. Już miałem podobne "niedomówienia" z różnymi urzędami i na tej podstawie powiem, że żyjemy w dziadowskim kraju. Zwykły człowiek jest tu zerem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2019, 17:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pisz Pan aż im pójdzie w pięty.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group