forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 5:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2019, 14:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Chyba już każdy kumaty wie do czego pisu była potrzebna likwidacja poprzedniej "kasty"?
Lepiej mieć swoją własną, która swoim pod ogon nie zagląda i nie wnika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2019, 15:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Wielki Wezyr pisze:
Sensacyjne doniesienia "Wyborczej": Prokuratura robiła wszystko, by Kaczyńskiego nie było w protokole

https://natemat.pl/264329,wyborcza-prok ... nts-264329

Będzie siedział-Brigfellner oczywiście

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2019, 16:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Teraz zastanawiają się, kiedy go aresztować, rano o 6.00 przed "poranne wstają zorze" czy może wieczorem po capstrzyku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2019, 16:37 
Dawno powinien siedzieć, ale w schnellzugu na Wiedeń.

Temu gupiemu Austiaku sie wydawa, że jest teraz w Europie.


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2019, 3:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
GPC już dyskredytuje Austriaka w imie obrony "kryształa".
Cytuj:
Zarządcą cypryjskiej spółki Geralda Birgfellnera jest firma, która jest powiązana z aferą Panama Papers. Obsługuje ona także głównego udziałowca największego rosyjskiego koncernu miedziowego, kontrolowanego przez zaufanego oligarchę Władimira Putina - pisze dzisiejsza "Gazeta Polska Codziennie"...........Gazeta zapowiada, że większy materiał na ten temat ukaże się w jutrzejszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".


A może bendom tesz nagrania magnetofonowe ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 8:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Widać po tym, że pisdzielce nie mają zbyt wielu argumentów do obrony. Dlatego chwytają się takich niby powiązań.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 14:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Jak się nie da z jednej strony, to trzeba z drugiej... Papugę można mieć na wolności lub trzymać w klatce. Ale niekoniecznie tam, gdzie papudze to się podoba :lol:
Prokuratura żąda dyscyplinarki dla Romana Giertycha i Jacka Dubois

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I bardzo susznie. Tak atakować wielki nasz kryształowy dzban?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 15:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Trzeba po prostu dać ustawę, że w Polsce żaden prawnik nie ma prawa się ostać.
Poza panem zbyszkiem, który jest prawnikiem nad prawnikamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 15:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Co też nasz kryształ wygadywał przed laty? :lol: :lol:

Choć obecnie obowiązująca wersja historii stanu wojennego zakłada, iż Jarosław Kaczyński miał zostać internowany, a w 1981 roku był niezwykle groźnym dla władzy działaczem opozycji, z rozmowy z politologiem on sam określa siebie jako osobę znajdującą się na marginesie ówczesnej “Solidarności”. Nasza pozycja była coraz słabsza, gdyby nie stan wojenny, zarząd [regionu „Solidarności”] prawdopodobnie pozbawiłby nas formalnego statusu doradców – mówi Kaczyński [w rzeczywistości osobiście nie był wówczas doradcą związku]. W końcówce moja pozycja polityczna była żadna. Dlatego postanowił zająć się pisaniem habilitacji.

Moja sytuacja w ostatnim okresie „Solidarności” to już była w zasadzie sytuacja singla. (…) Byłem taki trochę bez przydziału – przyznaje Kaczyński, zaznaczając że dzięki właśnie temu odłączeniu się od centrum decyzyjnego “Solidarności” zawdzięcza brak internowania.

W 1982 r. [po wprowadzeniu stanu wojennego] próbowaliśmy przebić się do kierownictwa „Solidarności” z Dornem, bo mieliśmy taką optymistyczną wizję, że w jakimś sensie na naszym stanęło i może teraz my staniemy się tymi głównymi mózgami. To zakończyło się kompletną plajtą, zresztą tak jak i inne próby przebijania się do decydujących grup.

Był rzeczywiście kłopot z tym, czego miałbym być ministrem, ale oni tam, zdaje się, uważali, że ja dążę do tego, żeby zostać wicepremierem, bo tak prasa pisała, co było zupełną nieprawdą. Nie przychodziło mi to do głowy. (…) Natomiast z pewnych względów – nie ukrywam – ambicjonalnych wydawało mi się, że być w pierwszym rządzie niekomunistycznym to jest w jakimś sensie zapisać się w historii. I rzeczywiście na tym mi zależało. Z tym że po jakichś siedmiu-ośmiu dniach zorientowałem się, że na to nie ma żadnych szans, i wtedy po cichu postanowiłem zostać naczelnym redaktorem tego tygodnika [„Tygodnika Solidarność”]. Ale nie wiedziałem, czy Wałęsa się na to zgodzi. Wiedziałem, że będzie konflikt z Mazowieckim, tak że troszeczkę jeszcze z tym odczekiwałem.

https://crowdmedia.pl/tasmy-kaczynskieg ... Bc1dD7iB-Y


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group