forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 06 maja 2024, 14:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 mar 2019, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Ale dałeś czadu panie Prosiak. Na Pana zawsze można liczyć.

Miałam coś dodać do świńsko-pisowskiego barłogu, ale się wstrzymałam z tym gównem.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2019, 17:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
zaraz Suski będzie dziewczynę ganiał po mieście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2019, 17:23 
st1111 pisze:
Jakim idiotą lub żądnym władzy politykiem trzeba być żeby takie gówno nosić?

może to nie idioci tylko debile?..


Na górę
  
 
Post: 09 mar 2019, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tjaaaaaaaaaaaaaa!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2019, 18:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Fala komentarzy po konwencji PiS w Jasionce.
Terlecki: opozycja umiera z przerażenia


Grzębi mnie czy opozycja umiera, czy nie.
Nie widzę natomiast protestów dotyczących pomysłu pisu na likwidacje podatku dla pracowników poniżej 26 roku życia.
Ja się kurwa pytam grzecznie, gdzie lewica, gdzie pełowce, gdzie te bohaterskie pismaki, no gdzie?
To ja mam płacić podatki od emerytury, a młody pracownik ma nie płacić, bo co?
Bo pojebom pisowskim brakuje już mięsa na wybory?
Podniesienie kwoty wolnej od podatku upadło, bo nie jest spektakularne, nie daje kopa medialnego.
Trzeba znowu podzielić społeczeństwo, chuj, że niezgodnie z Konstytucją, bo co zresztą ta złodziejska banda robi zgodnie z czymś?
edyta
Cytuj:
Czy zerowy PIT dla młodych ludzi do 26 roku życia nie jest najlepszym mechanizmem, żeby mieli większą łatwość w znalezieniu tu pracy w Polsce? No jest. O to nam chodzi, żeby zerowy PIT oznaczał zerową emigrację z Polski, żeby przyciągał ludzi do Polski, przecież to jest nasze pragnienie - oświadczył Mateusz Morawiecki.

Przyciągnie do Polski, ale biedę z nędza, debil kurwa.


Ostatnio zmieniony 09 mar 2019, 18:45 przez maerose, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2019, 18:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czego Pani jeszcze innym zazdrości?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2019, 19:02 
Nie zazdrości- ma rację Panie Prosię. Ja znam bardzo dobrze to młode pokolenie. Jeszcze niczego w życiu nie dokonało (chyba żeby wliczać umiejętność rzygania i sikania jednocześnie albo najwyższą liczbę znalezionych pokemonów) a wymagania takie, że ja pierdolę. Na dzień dobry służbowe auto, komóra, skóra i chałupa. Plus zarobki 5 tysi netoo, bo za 2 nie opyla się dupska z domu ruszać. Obiad matka w domu ugotuje, nieeee. gdzie tam zjeść zupy czy kartofli z sosem, do maca trzeba, albo innego burgera. Majty za 99 zł za sztukę, od Kleina, i nie że podróby, bo wiedzą gdzie kropka, gdzie metka. A na przeciw tego Dziadziuś, co 50 lat przepracował i od przepracowanych nie dość, że gówno dostaje, to jeszcze podatki płaci. Które zresztą raz już zapłacił.. Im chodzi o to, żeby młodzi się parzyli, płodzili kolejne młode, bez pomyślunku. Pójdzie taki do fabryki, wróci , piwko wypije, popierdoli i zaś nowy Polak w trakcie..a, że potem trzeba żryć dać, ubrać, to będzie musiał na PiS głosowac, bo PiS da.. Da, owszem, ale swoim. Reszcie ochłap z pańskiego stołu..Czemu śmieciówki nadal są i mają się dobrze? Jak Pan myśli? A te, tzw. staże? Po pół roku ludzie zapieprzają na pełen etat, za 1100 zł miesięcznie, z wielką łaską Urzędu Pracy, że w ogóle ten staż dostał. Kurwa, toż to złodziejstwo w biały dzień!!! I temu jakoś PiS się nie sprzeciwia, podatków od młodych i zdrowych nie będzie brał. Zabierze starszym i schorowanym, w kolejnej podwyżce wszystkiego. Żenada.


Na górę
  
 
Post: 09 mar 2019, 19:11 
Tylko niezadowolenie. A prezess chce dobrze przecież
No, dla wszystkich nie da się dobrze.
To chociaż dla swoich dobrze chce.
I co się burzycie?
Młodych juz kupił prawie.
500+, 300+
Starych próbuje wyruchać 1100+ ( minus podatek)
Tylko Rydzyk mu się troszku stawia, swoje wziął i teraz jakąś partię konkurencyjną czy cuś...
Prezess nie ma łatwego zycia.
Żaden developer nie ma.
A ten jeszcze wszystkim by nieba przychylił...
Lucki pan, lucki... :)


Na górę
  
 
Post: 09 mar 2019, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Europa uklęknie przed naszym słońcem Jarosławem

Pobożne życzenia idiotów. Ludziom którzy wprowadzili Polskę na margines Europy wydaje się, że będą mieli w tym gronie coś do powiedzenia. Sadzę, że już wkrótce poczują dziwny ból.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2019, 19:18 
dupa Pan jesteś nie prowokator...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group