forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 3:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2017, 14:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nawet w tytule wątka stoi że PAN - zritah przewidziała :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2017, 14:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Prorok jaki ten Górski, czy jak? :lol: :lol: :lol:

https://www.facebook.com/43619573338562 ... 459950123/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 23:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol: Będzie dym. :lol: :lol: :lol:
To uwielbienie dla panów ujeżdżających byki było dość jednoznaczne. :lol: :lol:

Biedroń właśnie rozpętał burzę roku. Zdradził kto jest PIERWSZYM GEJEM RP. PiS w furii

W programie „Skandaliści” u Agnieszki Gozdyry wystąpił Robert Biedroń. Prezydent Słupska oficjalnie stwierdził, że „polityk głaszczący koty” jest gejem. To rozpętuje burzę roku, a w komentarzach już jest piekielnie gorąco.

http://pikio.pl/biedron-wlasnie-rozpeta ... -w-furii/#


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 11:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nieważne, czy jest gejem, ważne, że jest małym, zaśmiardłym gnomem, który swoimi frustracjami rozpierdala wszystko na swojej drodze, którą Wy mu ułatwiliście.
Durny naród, czas na rozbiory, żeby inny kraj was rozumu nauczył na kolejne wieki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tyle, że takie ukrywanie się budzi frustracje.
Myślę, że gdyby kurdupel jawnie żył ze swoim chłopakiem lub chłopakami, byłby innym człowiekiem.
Szczęśliwi ludzie nie niszczą życia innym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 18:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
ale u was zacofanie, kurwa, my mielismy naszego ministra spraw zagranicznch juz niestety niezyjacego.......no musze powiedziec ze doganiacie..to juz nie sto lat za murzynami (sorry bambo) ale nie mam innego tla porownawczego, ja pierdole, nie jego ze sie tak brutalnie wyraze .......odmiene kozystanie z uciech zycia seksualnego jest wazne, a jego poczynania poityczne i to nalezy zwalczac ten ciag do dyktatu innym swoich pogladow, glosic a wciskac na sile bo sie ma iluzoryczna wladze......dawnoscie powinni chuja wywiezc na taczkach.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 18:54 
Panie IroB, aż tak źle z wami palantami?


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 19:17 
Taaaaaaa, tej Merkel to sie tak na taczkę zaraz nie da wrzucić, za dużą dupę ma tak?


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 23:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To ja chce pod zabór niemiecki..........albo rosyjski.
Oba języki mam opanowane. Nie zginę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 8:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Giertych pisz do Jarka w sprawie Dubienieckiego.

List do pana Kaczyńskiego



Szanowny i drogi panie Jarku!

Dawno nie pisałem do Pana. To dlatego, że zajmowałem się doradzaniem Pana błyskotliwym ministrom w ich różnorakich problemach (nawet Pan nie wie, ile mi Pan zawdzięcza).

Całym moim umysłem wspieram dobrą zmianę pomny na naszą długotrwałą znajomość (ach, gdzie te czasy, gdy bawiliśmy się: Pan w polowanie na mnie, a ja w bieg po polu minowym!). Ale ad rem.

Panie Jarosławie kochany: larum grają! Te niecne pomioty zwane przez pomyłkę dziennikarzami dotarły do Pana interwencji poselskiej w obronie Marcina D. Zarzucają Panu, że wpłynął Pan na prokuratora, aby wypuścić tego krystalicznie uczciwego młodego przedsiębiorcę z pudła (jakby to jakaś hańba była pomóc niewinnemu w potrzebie!). I że Pan zakazał prowadzenia śledztwa w kierunku rzekomych pieniędzy przyjętych przez pana powabną bratanicę od podmiotów młodego przedsiębiorcy.

Jak to przeczytałem, to w pierwszej chwili strach ścisnął mi gardło i zawołałem: no nie, z tego to nawet nasz kochany prezes tak łatwo się nie wywinie. Przecież to ewidentne przekroczenie uprawnień poselskich poczynione w interesie rodziny! I od razu wiedziałem, że muszę coś wymyślić. Nie można naszego pana Jarka zostawić samego. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. I mam!

Stara adwokacka zasada brzmi: do niczego się nie przyznawaj. Ale jak tu się tego wyprzeć jak ta swołocz z „Newsweeka” dotarła do dokumentu, w którym Pan naciska na prokuraturę w interesie rodziny jak wół? To nie takie trudne! Po prostu musi Pan powiedzieć, że nie wiedział pan, że Marcin D. to mąż pana bratanicy. I już! Genialne w swej prostocie, co?

Pan jako poseł pochyla się nad każdym skrzywdzonym przez ucisk państwa młodym człowiekiem. I żadne koneksje rodzinne nie mają żadnego znaczenia.

Sprawa młodego przedsiębiorcy wygląda od początku na zaplanowaną zemstę tysięcy inwalidów, którzy nie potrafili zadowolić się skromnym, ale godziwym wynagrodzeniem i zazdroszczą, że ten, który im pracę załatwił pobierał (rzekomo im należną, sic!) drobną opłatę manipulacyjną w wysokości 80%. Ot, typowa polska zawiść.

A nadto, czy Pan zwracał uwagę na kolejnych mężów (czy prawie mężów) pana szanownej bratanicy? Pan to człowiek zajęty. Myślący o Polsce, o doli polskiego emeryta, górnika, chłopa, a romansidła Panu nie w głowie.

I na dodatek, taka linia obrony dementuje te podłe oszczerstwa Biedronia. No bo jak Pan nawet na młodych chłopaków od bratanicy nie zwracał uwagi, to o czym ten padalec ze Słupska gada? Czyli łapiemy dwie sroki za jeden ogon i jednym sprytnym posunięciem załatwiamy dwa problemy.

Roman Giertych

PS I jak dobrze Panie Jarku, że skończyły się te straszne czasy prywaty, wykorzystywania funkcji do celów prywatnych i nacisków na wymiar sprawiedliwości. Uff, że to już za nami!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group