forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 kwie 2018, 7:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Posłowie będą żyć skromniej - zapowiada Jarosław Kaczyński. Przy okazji pada pytanie o wydatki na jego ochronę. "Chronimy i będziemy chronić. Potencjalny zamachowiec nie wybiera dni tygodnia" - odpowiada Beata Mazurek.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img


Proponuję aby pan Mazurek chronił tego ich pokurcza cycem albo ostatecznie udem. Wystarczy, żadna tam broń się nie przedostanie. A od kasy Polaków raczej się odpierdolcie. :lol:

Ciekawe, czym pan prezes zasłużył sobie na to aby trzeba było go chronić? Bo tak Polacy go kochają i przy euforii miłosnej udusić mogą? Jak nieostrożna matka pisklę w gnieździe? Przecież on tyle dobrego dla Polaków robi. Jakie niezrozumienie - od lat okupuje pierwsze miejsca rankingu najbardziej niepopularnych(czyt. znienawidzonych) polityków w Polsce. Jaka niewdzięczność społeczeństwa. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2018, 11:29 
https://www.facebook.com/Lemingopedia/v ... 794318426/


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2018, 22:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek

Taki łobrozecek na niedzielę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 7:08 
Rośka, ja rozumiem, że Kaczyński i jego formacja, to nie najmądrzejsza kamaryla związana różańcem i zaczadzona kadzidłem.
Ale sugerować, że wcześniej mieliśmy jakiś rozwój, to jest po prostu najzwyczajniej w świecie niesprawiedliwe twierdzenie dla 80% społeczeństwa.
Nawet jestem wstanie zrozumieć, że tutejsze usery borykają się jedynie z problemem doboru fraku i trzewików na najbliższy koncert w filharmonii, lub utyskiwaniem na wysokość emerytury.
Ale czy po mimo tych niezwykle ważny problemów egzystencjalnych, zdolność myślenia i obiektywnego przedstawiania sytuacji Polaków po 89' to jakiś wyjątkowy problem?
Czy zakup rozpierdalającego się Pendolino, to rozwój?
Czy budowa prywatnych autostrad najdroższych w Europie, to rozwój?
Czy coraz większa bieda pracowników i emerytów, to rozwój?
Czy systematycznie spadające poziom podstawowej opieki medycznej, to rozwój?
Likwidacja zakładów pracy i miejsc pracy, to rozwój?

Nie wiem, kurwa, może coś przeoczyłem z tej zęzy i rozwinęliśmy jakąś technologię, dziedzinę sztuki, ziołolecznictwo, przez ostatnie 30 lat, stawiające nas na wysokim, gospodarczym poziomie? Pompowaniem kasy z budżetu do KK nie zawracaj mi dupy, bo to zawsze istniało i będzie istnieć, nawet jak Twój Palikot dorwie się do władzy.
Tak więc słucham?
Co rozwinęliśmy? Co pozwala szaremu Kowalskiemu z takim optymizmem patrzeć w przyszłość?
Która kurwa z SLD, PO, RAZEM, AWS, PiS, PSL potrafiła przewidzieć chociażby fuzję ( to zbyt duże słowo, ale...) Rosji i Chin żeby zapewnić nam właściwe miejsce podczas rozmów handlowych, dotyczących chociażby tego gównianego Jedwabnego Szlaku?
Wiecznie przepychanki między sobą o stołki, okraszone pohukiwaniem na kościół, ale takim, żeby broń bobrze za mocno go nie urazić.
Miłej niedzieli.


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2018, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Do wpisu Pani Rose.

ObrazekObrazekObrazek

Ma się rozumieć, że jest to "niekonkretne, subiektywne odczucie osoby" na temat jarosława kaczyńskiego. Jakby co.Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 7:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Rośka, ja rozumiem, że Kaczyński i jego formacja, to nie najmądrzejsza kamaryla związana różańcem i zaczadzona kadzidłem.
Ale sugerować, że wcześniej mieliśmy jakiś rozwój, to jest po prostu najzwyczajniej w świecie niesprawiedliwe twierdzenie dla 80% społeczeństwa.
Nawet jestem wstanie zrozumieć, że tutejsze usery borykają się jedynie z problemem doboru fraku i trzewików na najbliższy koncert w filharmonii, lub utyskiwaniem na wysokość emerytury.
Ale czy po mimo tych niezwykle ważny problemów egzystencjalnych, zdolność myślenia i obiektywnego przedstawiania sytuacji Polaków po 89' to jakiś wyjątkowy problem?
Czy zakup rozpierdalającego się Pendolino, to rozwój?
Czy budowa prywatnych autostrad najdroższych w Europie, to rozwój?
Czy coraz większa bieda pracowników i emerytów, to rozwój?
Czy systematycznie spadające poziom podstawowej opieki medycznej, to rozwój?
Likwidacja zakładów pracy i miejsc pracy, to rozwój?

Nie wiem, kurwa, może coś przeoczyłem z tej zęzy i rozwinęliśmy jakąś technologię, dziedzinę sztuki, ziołolecznictwo, przez ostatnie 30 lat, stawiające nas na wysokim, gospodarczym poziomie? Pompowaniem kasy z budżetu do KK nie zawracaj mi dupy, bo to zawsze istniało i będzie istnieć, nawet jak Twój Palikot dorwie się do władzy.
Tak więc słucham?
Co rozwinęliśmy? Co pozwala szaremu Kowalskiemu z takim optymizmem patrzeć w przyszłość?
Która kurwa z SLD, PO, RAZEM, AWS, PiS, PSL potrafiła przewidzieć chociażby fuzję ( to zbyt duże słowo, ale...) Rosji i Chin żeby zapewnić nam właściwe miejsce podczas rozmów handlowych, dotyczących chociażby tego gównianego Jedwabnego Szlaku?
Wiecznie przepychanki między sobą o stołki, okraszone pohukiwaniem na kościół, ale takim, żeby broń bobrze za mocno go nie urazić.
Miłej niedzieli.


To, że rozwój był głupolu świadczy to, że masz co spawać. Obrazek

Nic się kurwa nie zmieniło. Jak ktoś ślepy to niedowidzi.

Polska roku 1989
Obrazek

Polska roku 2018

Obrazek

Nic się kurwa nie zmieniło.

Jestem na emeryturze. Nie mam powodów do euforii, ale nie mam również powodów do zmartwień. Żeby tylko zdrowie było jak najdłużej.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 7:52 
Offline

Rejestracja: 05 kwie 2018, 2:56
Posty: 123
To nie jest Polska, to kawałek terytorium okupowanego przez infiltratorów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 7:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Poznałeś przypadkiem jedno rzadkie w użyciu słowo i przyszłeś się popisywać znajomością głupku? Ić wefchój! Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 8:01 
Taaa...boruch...taaa...

PRL
Obrazek

Po rozwoju
Obrazek

Czasy zacofania
Obrazek

Rozwój
Obrazek


Boruch, odejdź w pokoju.


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2018, 8:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group