forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lut 2019, 18:25 
WYPEŁNIAJĄ
Wezwaniami do zapłaty.
Kurwa mandat mnie przysłały z 2017...
Podobno straż wiejska w gdansku załozyła mnie 300 złotych. Chuj wie za co. Jest tylko paragraf. Tak to ja każdego moge kroić! Nawt jak dam pincet to nie strace bo ide do sondu.
Jak Pawlak, kurwa. No
granatów nie mam...
Bieda... :)


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2019, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Cytuj:
"Liderzy dwóch największych partii w Polsce, Jarosław Kaczyński i Grzegorz Schetyna, uważają, że pomimo polskich kłopotów z budżetem, stać nas na wszystko" - napisał na swoim profilu twitterowym dziennikarz Onetu Janusz Schwertner.

No przecież nas stać, po co te nerwy?
Nawalić obatelom tyle, żeby już nikt nie musiał pracować, wystarczą podatki emerytów, a ciężko chorzy dalej będą żebrać na facebukach pieniądze na leczenie i rehabilitację.
Kurwa.


Skoro podatki emerytów wystarczają dziś na całą milionową rzeszę administracji, to czemu nie miały by wystarczyć dla wszystkich,to świetna idea jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Prawo i Sprawiedliwość dokonało liftingu swojego programu z 2015 roku, lecz jego główne założenie wciąż pozostaje niezmienne: socjalnymi obietnicami wartymi miliardy złotych kupić sobie wyborcze zwycięstwo. Czy Polacy ponownie uwierzą w „dobrą zmianę”? Raz się już udało.


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... us/2b7lxz6


Niebezpieczna gra. Ale jak rządzi się narodem, którego większość stanowi pogłowie idiotów to łatwe zadanie. Pytanie tylko gdzie jest granica obietnic. Bo gdzieś jest. Zresztą już nie spełniono większości tych, które obiecano w roku 2015.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 19:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Tak tak, nie dali mi nawet mieszkania plus, za to forsę minus owszem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2019, 2:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Cytuj:
Prawo i Sprawiedliwość dokonało liftingu swojego programu z 2015 roku, lecz jego główne założenie wciąż pozostaje niezmienne: socjalnymi obietnicami wartymi miliardy złotych kupić sobie wyborcze zwycięstwo. Czy Polacy ponownie uwierzą w „dobrą zmianę”? Raz się już udało.


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... us/2b7lxz6


Niebezpieczna gra. Ale jak rządzi się narodem, którego większość stanowi pogłowie idiotów to łatwe zadanie. Pytanie tylko gdzie jest granica obietnic. Bo gdzieś jest. Zresztą już nie spełniono większości tych, które obiecano w roku 2015.


Granica będzie kilka dni po jesiennych wyborach , a z pewnościa od 01 stycznia 2020 gdy ceny wszystkiego dostaną kopa w górę . No ale suweren bedzie miał za swoje, że ponownie uwierzył w pierdoły opowiadane przez oszustów i deweloperów z piS-lamu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2019, 14:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Populistyczne obietnice kurdupsona 500+ na każde dziecko pociągnie za sobą podobno 40 miliardów złotych. Dziwny jest ten "dobroduszny" gest naszego "ukochane kryształowego przywódcy", "interesu publicznego" bo nikt nie mówi o potrzebach, np niepełnosprawnych albo o potrzebach służby zdrowia, która leży, nie ma pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli. W jednym z dzisiejszych programów publicystycznych jeden z komentatorów powiedział, że akurat te 40 miliardów starczyłaby aby postawić na nogi dogorywającą służbę zdrowia. Ale co tam, byłoby to mniej spektakularne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2019, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Populistyczne obietnice kurdupsona 500+ na każde dziecko pociągnie za sobą podobno 40 miliardów złotych.

oraz następne 11 miliardów za obiecanki emeryckiej „trzynastki”, do tego jeszcze
likwidacja pitu do 26 roku życia.

Żeby prezes Kaczyński mógł coś komuś dać, premier Morawiecki musi to komuś odebrać
- a są to ci sami ludzie, powiedział Robert Gwiazdowskii

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2019, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Chyba nie ma mi Pani za złe, że jestem potencjalnym biorcą emerytalnej czynastki? :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2019, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Chyba nie ma mi Pani za złe, że jestem potencjalnym biorcą emerytalnej czynastki? :lol: :lol:

Nie mam.
Też będę biorcą.
Bo mi się należy.... :lol:

Ale nawet za srebro i złoto, Kaczyński i jego mafia nie dostanie mojego głosu.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2019, 15:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Z netu ;
north-west 24.02.2019, 13:03
Obiecuje ludziom złote góry , ale sam nie płaci swojej faktury ...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group