forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 kwie 2018, 12:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruszku, bo zaraz wesoło nie będzie.
Zaczynasz zatracać granicę.

To ty tutaj masz status tego, któremu w życiu nie wyszło, stąd wylewanie żółci na tym fo.
I nie jest to moja opinia, ani nikogo z moich kręgów.
:mrgreen:


Ja dałem znać, że mi źle w życiu? Ciebie już gnie całkiem od tego spawania. Nigdy tego nie mówiłem. Wkurwia mnie jedynie taki jak ty polar, którzy są typowymi polskimi malkontentami, a których niestety w Polsce jak kiedyś epidemii czarnej ospy mnogo. A to jest zasadnicza różnica małomiasteczkowy kołtunie. Mam dobrą emeryturę, czego mi więcej trzeba? Głównie narzekam na głupotę Polaków, która objawia się wraz z rosnącą zamożnością i poprawą standardów życia społeczeństwa. Czego i ty dajesz tu dowody.

Przez takich tłumoków ten kraj wiele razy w historii tracił jak dzieciuch to czego się przez lata dorobił.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 12:13 
Offline

Rejestracja: 05 kwie 2018, 2:56
Posty: 123
To jest bezczelne!
Gnoje, które w życiu rąk pracą nie skalały, będą pluć na człowieka, który zapierdala na ich zasrane emerytury i jeszcze ma taki gnój czelność pierdolić, że to wina roboli??
To jest wasza zasługa. Wasza, parszywi zdrajcy, sabotażyści i piąta kolumna.
Zasrane konszachty i prywata gównianej "inteligencji" wielokrotnie doprowadzały do tego całego gówna.
I to dzięki wam te tuski, kaczyńskie i cała reszta parszywego towarzystwa pasożytuje na porządnych ludziach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 12:17 
Boruch pisze:
Wkurwia mnie jedynie taki jak ty polar, którzy są typowymi polskimi malkontentami,.


I tu dajesz ponownie popis swojej indolencji i arogancji w jednym.
Dzięki temu co ty nazywasz narzekaniem ludzkość się rozwinęła.
To dzięki "narzekaniu" zlikwidowano niewolnictwo.
To dzięki "narzekaniu" zlikwidowano pracę nieletnich.
To dzięki "narzekaniu" masz dzisiaj swój paszport w szufladzie i możliwość wypisywanie głupotek w sieci. :)
Zaprzeczysz???


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2018, 12:21 
biont pisze:
To jest bezczelne!
Gnoje, które w życiu rąk pracą nie skalały, będą pluć na człowieka, który zapierdala na ich zasrane emerytury i jeszcze ma taki gnój czelność pierdolić, że to wina roboli??
To jest wasza zasługa. Wasza, parszywi zdrajcy, sabotażyści i piąta kolumna.
Zasrane konszachty i prywata gównianej "inteligencji" wielokrotnie doprowadzały do tego całego gówna.
I to dzięki wam te tuski, kaczyńskie i cała reszta parszywego towarzystwa pasożytuje na porządnych ludziach.


I jeszcze obłudnie wkleją jakiegoś mema o Czartoryskim, że to też wina roboli.
A gdyby łapkę do nich wyciągnął, stratowali by się nawzajem w owczym pędzie. :lol:


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2018, 12:22 
Offline

Rejestracja: 05 kwie 2018, 2:56
Posty: 123
Dlatego należy piętnować wszelkie przejawy parszywej działalności na forum i w tzw. realu. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Wkurwia mnie jedynie taki jak ty polar, którzy są typowymi polskimi malkontentami,.


I tu dajesz ponownie popis swojej indolencji i arogancji w jednym.
Dzięki temu co ty nazywasz narzekaniem ludzkość się rozwinęła.
To dzięki "narzekaniu" zlikwidowano niewolnictwo.
To dzięki "narzekaniu" zlikwidowano pracę nieletnich.
To dzięki "narzekaniu" masz dzisiaj swój paszport w szufladzie i możliwość wypisywanie głupotek w sieci. :)
Zaprzeczysz???



No patrz pan, dzięki "narzekaniu"? Kiedyś jeden profesor od nauk zajmujących się rozwojem cywilizacji ludzkiej ( nie pamiętam nazwiska) w wywiadzie powiedział, że od momentu zejścia małpy z drzewa i ukształtowaniu się pierwszych cech ludzkich głównym przyczynkiem do rozwoju ludzkiej cywilizacji jest nasza wrodzona CIEKAWOŚĆ. I do dziś byłem tego pewien. Człowiek był przez miliony lat ciekawy wszystkiego stąd poznawczo doskonalił swoje życie. To jest logiczne.

Aż tu dziś, kiedy jestem już stary polarek olśniewa mnie myślą jak Kopernik co jest dla mnie wstrząsem powodującym palpitacje serducha. To co ludzkość prowadzi, to NARZEKANIE? No panie polar tak bawić się nie będziemy. :lol: W aspekcie życia, czyli "narzekaniu" my Polacy jesteśmy niekwestionowanymi mistrzami świata. To cecha, która wyróżnia Polaków. Każdy powie, że Polak na ogół to człowiek, któremu życie sprawia wielką trudność. Zapytać Polaka jak tam dzisiejszy dzień, jak leci, co odpowie? Eeee tam kiepsko. ewentualnie - do dupy.

Tak więc panie polar gdyby to co pan chce nam tu wdusić było prawdą to Polska byłaby niekwestionowanym przodownikiem cywilizacyjnym świata pod każdym względem. A tak chyba nie jest. Może się mylę?

I powiem panu więcej, gdyby tak było jak pan mówi to moje narzekanie zmiotłoby z powierzchni terytorium tego kraju wszelkich kretynów, debili, kreatury wszelkiej maści, tępych wołów typu PiS wraz z prezesem, armię sukienkowych robaków. Gdy to się kiedyś spełni to powiem - tak, polar miał rację. Czego i panu i sobie życzę. :D


I niech mi pan powie czy np Microsoft, Coca cola, Mac Donald to też z narzekania?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Coca cola, Panie Boruch, akurat z lekarstwa się wywodzi, ale lekarz, który je wymyślił ,musiał być człowiekiem pełnym ciekawości, niewątpliwie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No widzi Pani a polar twierdzi, że "narzekania". :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 17:26 
Boruch pisze:

I niech mi pan powie czy np Microsoft, Coca cola, Mac Donald to też z narzekania?


Ktoś narzekał na liczydło i dzięki temu wymyślono Microsoft,
Ktoś był głodny i spragniony, dlatego wymyślono nowe smaki.
Nie wszystko co cywilizowane, dzięki ciekawości powstało.
Taki abolicjonizm na ten przykład? Ciekawi byli jak czarnuch będzie się czuł na wolności, czy wrażliwi na ich niedolę ( narzekanie na swój los )?
A paszport to skąd się wziął w boruchowej szufladce? Z ciekawości czy narzekania roboli na swój los?
Kuroń, Michnik i reszta bandy okrągłostołowej, to z ciekawości walczyła o "wolność", czy w dupę uwierały wersalki z peerlowskich fabryk meblowych i pomidorowa z baru mlecznego nie smakowała?
Czy może zaraz usłyszymy jakąś zgrabna teoryjkę, że to jednak nie robole obalili ustrój.
:lol:

A emeryturę to skąd masz?
Z ciekawości jak będą starcy żyli?


Na górę
  
 
Post: 08 kwie 2018, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pierdolisz polar. To tylko twoja imaginacja z tym narzekaniem.

Ja mam jakiś paszport? Nic mi o tym nie wiadomo. Z kim ty współpracujesz polar? :mrgreen: Jeden taki na fo używa pewnej rzadkiej formy. Ty czasem nie masz z tym coś wspólnego? A co ci przeszkadza "murzyńskość" pewnych ludzi, tego to już nie potrafię zrozumieć. Chyba że jesteś rasistą. W takim razie na co "narzekali" Kuroń i reszta? I wiesz co, tu jednak muszę się zastanowić, czy czasem nie masz racji. Może Kuroń i Michnik mieli powody do narzekania i im sie ziściło. :lol:

Narzekaj w takim razie, może twoje się spełni. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group