forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 1:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 410  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 sty 2019, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Cytuj:
Rozpoczęliśmy wymianę poglądów na temat przyszłej współpracy w nowym Parlamencie Europejskim. W pełni popieramy rządy narodowe - mówił Matteo Salvini po spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim wskazując, że takie ugrupowania jak Liga Północna, czy PiS mogą rozpocząć nową drogę w Europie.


Przypomina mi to pewne spotkanie dwóch przywódców podobnych do siebie. Rok 1934 Włochy, pierwsza zagraniczna podróż Hitlera i zapowiedzi zmian w Europie.

Obrazek


Wypierdział też cóś, że Niemcy trzymają z Francją, to Polska będzie trzymać z Włochamy dla przeciwwagi bo angoly już nie będzie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2019, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Niedyspozycję mam.

Prezes Jarosław Kaczyński ma podobno niedyspozycję.
Zastąpiła go dyspozycyjna Beata Szydło.

W Krakowie trwa konwencja programowa partii Porozumienie
Jarosława Gowina, na której przedstawiono szczegóły rządowego programu "Energia plus".
Jarosław Kaczyński nie pojawił się na konwencji z powodu "niedyspozycji".
Zastąpiła go Beata Szydło.


Szydło na konwencji Gowina: Jesteśmy skuteczni i dotrzymujemy słowa.
Chciałabym przekazać gorące pozdrowienia od prezesa Kaczyńskiego - zaczęła
swoje przemówienie Beata Szydło.



Cała Polska z was się śmieje, PiSlamiści i złodzieje.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2019, 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czyżby rysa na obliczu zjednoczonej kurwicy? Może botoks?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2019, 15:43 
Może pavulon... ? :)


Na górę
  
 
Post: 13 sty 2019, 15:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Język debaty

Cytuj:
Ochroniarze z prywatnej firmy już wcześniej zachowywali się agresywnie. Chciałem sfotografować Beatę Szydło. Nie podchodziłem zbyt blisko, bo wiem, że podczas takich wydarzeń istnieje strefa "0", którą muszą respektować fotoreporterzy. Mimo to podszedł do mnie jeden z ochroniarzy. Zaczął się ze mną szarpać i powiedział, żebym "wypierdalał" – relacjonuje Włodek.

– Odmówiłem, prosząc, żeby pozwolili mi pracować, więc zawołał kolegę, wykręcili mi ręce, wyrzucili za drzwi i pchnęli na barierki – relacjonuje dalej fotoreporter. Włodek nie mógł także skontaktować się z osobą odpowiedzialną za obsługę medialna konwencji.


Ostatecznie, fotoreporter wrócił na konwencję. Ochrona początkowo odmawiała wpuszczenia go na salę. Udało się po rozmowie z jednym ze sztabowców Gowina.


posting.php?mode=reply&f=4&t=710

To całkiem kultura;lnie jeszcze. Gdyby dodał jeszcze "wypierdalaj hołoto", albo "bydlaku" to byłoby nieładnie. Znam to z autopsji. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2019, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
zritah pisze:
Niedyspozycję mam.

Prezes Jarosław Kaczyński ma podobno niedyspozycję.
Zastąpiła go dyspozycyjna Beata Szydło.

Szydło na konwencji Gowina: Jesteśmy skuteczni i dotrzymujemy słowa.
Chciałabym przekazać gorące pozdrowienia od prezesa Kaczyńskiego - zaczęła
swoje przemówienie Beata Szydło.



Cała Polska z was się śmieje, PiSlamiści i złodzieje.


No a co bździdło mogło powiedzieć , a może wypierdzieć ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2019, 16:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niech Pan nie mówi brzydkich słów na zjednoczoną, bo to nieładnie jest i niekulturalnie. Opierdolą Pana. A zwłaszcza "hołoto, motłoch, patologia".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 16:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Wiejas: "Hołd dla Pawła Adamowicza. Skończmy dywagacje, prezes nie chciał, to nie przyszedł" (Opinia)
Są wydarzenia pilne, ważne i nieistotne. Na pilne, choćby się waliło i paliło – przychodzimy. Na ważne staramy się przyjść, nawet w ostatniej chwili. Zziajani i spoceni. Nieistotne pomijamy.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński.




Skończmy z zajmowaniem się sprawą "dlaczego prezesa PiS zabrakło w chwili, gdy posłowie minutą ciszy oddawali hołd śp. Pawłowi Adamowiczowi".

Jeśli prezes uznałby, że powinien uczcić minutą ciszy pamięć zamordowanego człowieka, podkreślę – człowieka – nie polityka obozu, któremu z PiS byłoby nie po drodze, to przyszedłby.

Niech sobie Beata Mazurek tłumaczy, że "spóźnienie na dzisiejsze (tak mówiła wczoraj – red.) posiedzenie sejmu to czysty przypadek, proszę nie doszukiwać się w tym drugiego dna". Ma do tego prawo. Z tłumaczenia wydarzeń nadprzyrodzonych rozlicza ją kierownictwo partii. Ponad czterystu posłów zdążyło, a Jarosław Kaczyński, nie zdążył.



Nie wiem, czy atakowała nas właśnie Rosja, USA ogłosiły, że koniec z naszym sojuszem, a w domu prezesa zapaliło się niewyłączone żelazko – nic nie wskazuje, że do któregoś z tych wydarzeń doszło, na pewno poinformowałyby o nich media – faktem jest, że Jarosława Kaczyńskiego nie było.

Uważałem dotychczas, że potrafię wytłumaczyć wiele spraw przedziwnych. W tym przypadku jestem bezradny.

Dlatego sądzę, że pani Mazurek nie powinna mówić nic (chyba, że "przepraszam", które jednak nie padło) , tak jak posłowie PiS, którzy próbują tłumaczyć nieobecność prezesa i zwalać winę na marszałka Marka Kuchcińskiego, że niby mógł poczekać.

Panowie posłowie, Jarosław Kaczyński nie jest pępkiem świata. W tym dniu, tysiąckrotnie ważniejszy był śp. Paweł Adamowicz.



Najwyraźniej prezes uznał, że śp. prezydent Gdańska nie zasługuje, żeby naczelnik państwa pochylił się nad jego śmiercią.

Dlatego nie róbmy wielkiego zamieszania. Jeśli uważamy, że komuś należy się szacunek, to okazujemy to (tryb "pilne"). Prezes Kaczyński ma najwyraźniej inne zdanie w stosunku do śp. Pawła Adamowicza. Zawsze mógł w końcu "bez trybu" wejść na mównicę i pokazać, że jest inaczej.

Uszanujmy uczucia prezesa. Możemy się przecież różnić w ocenach zmarłych.

I tyle.




Słyszałem, że wybiera się na pogrzeb. Po co? Prowokować ? Przecież z dużym prawdopodobieństwem może zdarzyć się, że ktoś głośno przeciw Kaczyńskiemu zaprotestuje. Czy o to mu chodzi aby zepsuć tę uroczystość i potem głośno piętnować w napierdalaninie politycznej?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 17:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Gdyby był w miarę normalnym osobnikiem, a nie psycholem, nie zazdrościłabym mu takiej sytuacji.
Wyobrażacie sobie jak takie coś musi się wić, żeby wyjść cało z tej opresji?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 18:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
maerose pisze:
Gdyby był w miarę normalnym osobnikiem, a nie psycholem, nie zazdrościłabym mu takiej sytuacji.
Wyobrażacie sobie jak takie coś musi się wić, żeby wyjść cało z tej opresji?

Ten pan na szczuciu zęby (niemal wszystkie) zjadł. W jego przypadku nie ma mowy o wiciu. Jedno mnie cieszy - z powodu rozmiaru i powszechności żałoby po P.Adamowiczu, naczelnik ma gulę aż do pięt. Mam tylko nadzieję że trochę go potrzyma :x

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 410  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group