forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1025 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 wrz 2014, 22:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Palikot wydeptywał ścieżki do Sorosa wtedy,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 22:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Wszyscy pili z Sorosem i Sachsem. Sachs teraz zgrywa lewicowca. A uczeń Sachsa Balcerowicz ciągle uprawia neoliberalizm.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 22:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Bo dostał kopa od Sorosa to zgrywa lewicowca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 22:57 
zatkao@kakao pisze:
Ryba, ale wszyscy mieli w rzyci od 89-tego. Teraz się nagle obudzili. Co to kurwa studzienek nie kropili w 90 albo 91 kiedy to Google (jeszcze wtedy go niebyło), Microsoft i Samsung (tego czebola jeszcze tez chyba nie było wtedy) nie otwierało u nas swoich oddziałów (gdzie sie czasem tworzy nowe produkty a nie tylko rozwija juz wymyslone za granicą). Gdzie był Palikot? Czy rzucał sie wtedy na ulice i bronił studzienki przed święcona wodą. Kurwa ja mu życze jak najlepiej, ale moim zdaniem Iras pierdoląc robi Palikotowi jeszcze bardziej koło pióra.


Kropili, ale wtedy jeszcze nieśmiało.
A teraz bez pokropku nie rozbieriosz.
Samsungów-srungów w Koziej Wólce też.
A Samsungi-srungi mają to w dupie i dają tubylcom takie paciorki, jakich tubylcy oczekują.
Dla niepoznaki przygarść dularów dorzucając.
A interesu strzeże krzyżyk w Sejmie.

Cholera! W nocy z drabiną by poszli, jak ich poprzednicy, skoro inaczej sie nie da. Byłaby chryja nieziemska, ale z szansą na powodzenie. Tego mozna było sie spodziewać po buńczucznych zapowiedziach.

I co?
I gówno!

Na starym forum Wontrupka mi wyłożyła expressis verbis, że te dwa drewienka właściwie nie takie ważne...


Na górę
  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Jest jeden sposób. Ja jako ateista i tak to robię - nie wpuszczam katabasa do domu i sam do kościoła nie chodzę. Dzieciak nie ochrzczony i na religie nie chodzi. Problem jest nie z ateistami (przynajmniej tymi co im wisi co sasiad powie). Problem jest z antyklerykałami. Zamisat czaic sie żeby zdjać ten krzyż (bo to tylko symbol, a ważna jest kasa) albo pajacowac przed brama kościelną, niech antyklerykały przez rok nie chodza do kościoła, nie daja na tace, niech nie przyjmuja ksziędza w domu, niech zapiszą dzieci na etykę. Głodem ich trzeba wziąć to zmiekną. Happeningi tylko ich mobilizuja i pozwalaja sie przedstawić jako ofiary (ciemny lud to kupi).

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:08 
Twoje motto jest instrukcją obsługi:)


Na górę
  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Proszę niech Palikot skorzysta. Udostepniam instrukcje na licencji CC0 (domena publiczna). Jak spierdoli to proszę nie mieć do mnie pretensji.

Dobranoc

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:19 
Już sp...aprał. Teraz trzeba by na siłę...
Chyba, że Ędrju? Ale on też śmiałosci nie ma. Najpierw poleciałby z kwiatami i zapowiedzią, żeby się na niego nie obrazili :D

Dobranoc... chyba jutro rewolucji nie będzie, można spać spokojnie :(


Na górę
  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Nakłapali i poszli sobie.
Koleżanko Rozalio, śladem Bielinka składam najszczersze kondolencje z powodu Straty i przepytujem barz piknie że tak późno, ale dopiero teraz dotarła do mnie ta wieść.
Wracając ad rem. Niestety Palikot sam się ukatrupił. Nazbieranie cynicznej zgrai od Sasa do Lasa i to przekształcenie z RP na TR było poważnym błędem. Zachował się jak twórcy sławetnej Partii Przyjaciół Piwa. Rozenek ze swoją panią też dali niezły popis na byłym forum i w polityce kim są naprawdę. AR jest obecnie dla mnie nikim. Co do krzyża w Sejmie. Dawno dawno temu na początku tej zadymy mówiłem, że więcej ona popsuła niż zrobiła dobrego. Na gruncie anty-klerykalizacji kraju co przez to osiągnęli? Kompletnie nic. Ustawili się na pozycji dziwaków i hepenerów których nieskuteczne działania mają na celu tylko wzniecanie medialnych zadym. Pisałem, że jeśli chcieli pozbyć się krzyża to mogli pójść hurmą w towarzystwie drabiny (niekoniecznie w nocy), zdjąć ten krzyż i uroczyście ewakuować go do kaplicy sejmowej gdzie jego miejsce. Przytwierdzić do ściany tamże tak aby ludzka siła go nie mogła oderwać. Żenujące przepychanki z SLD o pomieszczenia czy późniejsze. Inwektywy pod adresem (znaczny udział AR), popieranie neoliberalnych ustaw PO i walki wewnątrz partyjne, także dziwaczenie JP i AR w sprawie programu, brak struktur partyjnych w terenie. Widać, że Palikot nie miał pojęcia o tworzeniu i kierowaniu partią. Rozenek który powinien być w tym przypadku mózgiem i ideologiem partii kompletnie zawiódł. Widać, że na poważnego polityka się nie nadaje. Robić sobie jaja to za mało.

"Teraz już koniec, nie ma już nic, jesteście wolni, możecie iść."
(Kuba Sienkiewicz i Elektryczne Gitary)

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Po prostu - WYPIERDALAĆ!!! Na szczaw i mirabelki panowie i panie szlachta z TRupa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1025 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 103  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group