forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lis 2015, 10:27 
Dla mnie największym bezsensem i absurdem jesteście wszyscy, a właściwiej, powszechne w polskim społeczeństwie priorytetowe problemy polityczne, społeczne i gospodarcze. A jak wielkim absurdem, tego nawet nie mogę Wam napisać, bo pisma nie rozumiecie, do Was docierają tylko obrazki i dlatego na obrazku przedstawię Wam Waszą absurdalność. Widzę ją tak, jak Wy widzielibyście absurdalność takiego oto zachowania. Wyobraźcie sobie takiego niegdysiejszego robiociarza w jego niepranym od kilku lat drelichu upapranym smarami i farbami przez które nie widać już drelichu i na ten uniform nagle chlapnęło kilka kropel wina, a elegant ów, dawaj plamkę po winie posypywać solą i wilgotną szmatką przecierać, aby plamkę po winie usunąć, bo przecie bardzo nieelegancko z taką plamką po kilku kroplach wina pokazywać się publicznie. Ot i to właśnie priorytety polskiego pospólstwa, czyli, poza wyjątkami mieszczącymi się w błędzie statystycznym, wszystkich. Dlatego perspektywy dla nas innej nie ma, jak tylko, pozostając w tym uniformie, przecierać na nim solą i wilgotną szmatką plamki po winie, zupełnie nie widząc, w co jesteśmy ubrani.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lis 2015, 11:00 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
Nie odpowiem, bo to takie absurdalne :lol:
Puknij sie Barycki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2015, 12:13 
Panie Rozumny, powiedz Pan, dlaczego akurat teraz powinniśmy krzyczeć głośniej, niż kiedyś? Gdyby Pan nie miał jakiego logicznego argumentu, to choć przedstaw Pan jaką magiczną konieczność natężenia krzyku owego słusznego oburzenia. Może układ planet, a może jaka inna magia liczb tajemnych jest imperatywem Pańskiego natężenia krzyku? A może nic z powyższego, a tylko Pańskie głębokie odczucie nakazuje Panu akurat teraz krzyczeć głośniej, niż kiedyś szeptać?

Adam Barycki

PS. Wydaje mi się, że już wielokrotnie zwracałem Panu uwagę, na Pańskie bardzo poważne problemy z logiczną analizą.


Na górę
  
 
Post: 27 lis 2015, 12:49 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
Filozofia sytuacyjna! Wielkie mecyje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2015, 12:58 
Pani Conto, czyżby Pani zamierzała zostać moja kochanką zakochaną we mnie do szaleństwa?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lis 2015, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:48
Posty: 1304
Lokalizacja: Piastowski Śląsk
Polacy niszczą groby żołnierzy Armii Czerwonej za tak naprawde cichym przyzwoleniem władz

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-msz-zada-od-polski-oficjalnych-przeprosin/d15nlw

i jednocześnie stawia sie piekne mogiły faszystom

http://www.nto.pl/wiadomosci/olesno/art/9118997,szczatki-niemieckich-zolnierzy-ekshumowane-w-gorzowie-slaskim-zostaly-pochowane-zdjecia,id,t.html

i ten piekny napis Chwała ich pamieci

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2015, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Yar Ol pisze:
i ten piekny napis Chwała ich pamieci

- za celne strzelanie do Polaków,
- za zwinne wybijanie zębów kolbą karabinu,
- za obozy odchudzająco-unicestwiające,
- za śmierć polskich dzieci,
- za zburzenie Polski.
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI
O tempora, o mores!!!

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2015, 16:11 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
barycki pisze:
Pani Conto, czyżby Pani zamierzała zostać moja kochanką zakochaną we mnie do szaleństwa?

Adam Barycki


Chcialby mnie Pan przestraszyc?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2015, 16:17 
A chciałaby Pani, abym wyniośle Pani odmówił?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lis 2015, 16:24 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
barycki pisze:
A chciałaby Pani, abym wyniośle Pani odmówił?

Adam Barycki


A pozwoli, ze odpowiem cytatem: "Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj."

Charles Bukowski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group