forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 gru 2015, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://natemat.pl/88281,poslanka-pawlowicz-katolicy-nie-powinni-dawac-na-wosp-wolontariusze-owsiaka-to-antykatolicka-gwardia
Obrazek
Pewnie nigdy nikomu nie dała bo nikt nie chciał wziąć
MALINA CZY TA PANI NA ZDJĘCIU TO TY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 21:01 
Cytuj:
Przecież razem z Maliną wydaliście już wyrok... Zupełnie jak min. Ziobro mówiąc o dr Garlickim.


Nie wyrok a na podstawie orzeczenia sądowego i dokumentacji podjęłam decyzję, świadomą, o nie wspieraniu WOŚP Owsiaka. Więcej, twierdzę, że z dokumentacji i kombinacji Owsiaka, wydaje on więcej niż 5% ograniczonego prawem przychodu, na koszta własne.
Pomijając stronę moralną i etyczną całej sprawy, przemawia do mnie zwykła matematyka.
Interes jest opłacalny i intratny jedynie dla Owsiaka i jego spółek zoo a nie szaremu obywatelowi, na dupie którego Owsiak robi całkiem dobry interes.

Chcesz dawać, dawaj. Swoimi pieniędzmi możesz sobie nawet dupę podcierać ale jeśli już mowa o pieniądzach, to te wszystkie koszta około imprezowe pokrywane są także ze składek i podatków tych niegodzących się na wspomaganie Owsiaka.

http://kontrowersje.net/do_puszki_owsia ... _acz_prosz


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 21:02 
Bared, wyklaruj swoje poglądy bo sam już nie wiesz jakie posiadasz i bądź łaskaw mnie nie obrażać bo to z twojej strony gówniany argument. Zanim zaczniesz psioczyć to zapoznaj się z materiałami.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Malina pisze:
Bared, wyklaruj swoje poglądy bo sam już nie wiesz jakie posiadasz i bądź łaskaw mnie nie obrażać bo to z twojej strony gówniany argument. Zanim zaczniesz psioczyć to zapoznaj się z materiałami.

Moje poglądy są klarownie WOŚP to żadna polityka i politykom precz od tego. Jurek Owsiak robi dobrą robotę a wszelkie ataki nieprzekonywujące i radio maryjne. A w ogóle nie zaprotestowałaś otwarcie. Więc ta Panie ze zdjęcia to TY?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 22:00 
Skorpion13 pisze:
I jeszcze jedno.
Jeżeli nie potrafi się załatwić prostej sprawy administracyjnej (skargi do kuratorium).... To faktycznie powinienem Ci doradzić skargę do księdza proboszcza.... ;)


No, ja wyjatkowo tępy jestem, dlatego nie załatwiłem tej wyjątkowo prostej sprawy administracyjnej. Absolutnie sie nie mylisz. :lol:
Ale zobacz tutaj: pełen fachura obryty prawnie i w dodatku wykładowca Yale, a ni chuja mu jego prawo nie pomogło, a ino znajomości. Jego też wyślij do proboszcza. :lol: :lol:

Cytuj:
Rafał Lemkin osobiście doświadczył tego, czym jest ludobójstwo. W Shoah śmierć ponieśli niemal wszyscy członkowie jego rodziny. Przeżył jedynie brat, który wraz z żoną i dziećmi trafił do sowieckiego łagru. Lemkin zdołała przy wykorzystaniu wszystkich swoich znajomości wydostać ostatnich ocalałych krewnych z ZSRR. Osiedli w Montrealu.

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=51893

No tak, ale to pewnie sfałszowane źródło informacji, no i teraz żyjemy w całkiem innych czasach.
Jedziesz dalej Scorpi. Zaczyna być zabawnie Fanatyczny Wyznawca Prawa Żyjący w Państwie Prawa. Fanatyk. :lol:


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 22:04 
Edmund Bared pisze:
Malina pisze:
Bared, wyklaruj swoje poglądy bo sam już nie wiesz jakie posiadasz i bądź łaskaw mnie nie obrażać bo to z twojej strony gówniany argument. Zanim zaczniesz psioczyć to zapoznaj się z materiałami.

Moje poglądy są klarownie WOŚP to żadna polityka i politykom precz od tego. Jurek Owsiak robi dobrą robotę a wszelkie ataki nieprzekonywujące i radio maryjne. A w ogóle nie zaprotestowałaś otwarcie. Więc ta Panie ze zdjęcia to TY?


ty jednak jesteś durniem.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Malina pisze:
Edmund Bared pisze:
Malina pisze:
Bared, wyklaruj swoje poglądy bo sam już nie wiesz jakie posiadasz i bądź łaskaw mnie nie obrażać bo to z twojej strony gówniany argument. Zanim zaczniesz psioczyć to zapoznaj się z materiałami.

Moje poglądy są klarownie WOŚP to żadna polityka i politykom precz od tego. Jurek Owsiak robi dobrą robotę a wszelkie ataki nieprzekonywujące i radio maryjne. A w ogóle nie zaprotestowałaś otwarcie. Więc ta Panie ze zdjęcia to TY?


ty jednak jesteś durniem.

Nie wiekszym od Ciebie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 22:41 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
Edmund Bared pisze:
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGROŻONA
\http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/posel-pis-stanislaw-pieta-ostrzega-mundurowych-przed-udzialem-w-wosp,604675.html
Orkiestra bez straży i policji? Poseł PiS ostrzega przed udziałem w "hecy WOŚP"

He, he, he.
Tym jednym zdaniem pana Pięty powinny się zachwycić wszystkie tuzy intelektu w Polsce, a może nawet i w całym świecie. Pan Pięta w zachwycający, acz nieskomplikowany sposób przekierował uwagę tuzów forumowych (nie tylko tych z forum NIE) z Trybunału Konstytucyjnego na Owsiaka. I PiS ma swoje pieć minut na magiczną sztuczkę z TK, którą właśnie kończy w Sejmie. A tutejsze tuzy zapełniają kolejne strony uczoną dyskusją o wyższości Orkiestry Świątecznej nad Kapelą Góralską. Miłej "dyskusji".
(a może to pan Edmuind Bared jest winnym tego kabaretu?)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 23:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
ty jednak jesteś durniem.[/quote]
Nie wiekszym od Ciebie[/quote]


Malina to drobna kobietka jest, wychodzi bared zes mniejszy od kurdupla, czy ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 2:23 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Edmund Bared pisze:
Malina pisze:
Bared, wyklaruj swoje poglądy bo sam już nie wiesz jakie posiadasz i bądź łaskaw mnie nie obrażać bo to z twojej strony gówniany argument. Zanim zaczniesz psioczyć to zapoznaj się z materiałami.

Moje poglądy są klarownie WOŚP to żadna polityka i politykom precz od tego. Jurek Owsiak robi dobrą robotę a wszelkie ataki nieprzekonywujące i radio maryjne. A w ogóle nie zaprotestowałaś otwarcie. Więc ta Panie ze zdjęcia to TY?


Mnie osobiscie sie wydaje ze pan Bared poglady (niekoniecznie uformowane na wlasnych przemysleniach) ma tylko sam sie z nimi nie zgadza.
Na tym forumie to normalka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group