forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 gru 2015, 16:39 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
Oh! Malinko a jakies konkrety?
Mnie ciekawi Caritas,zbiera 10 razy wiecej od Owsiaka.Co sie dzieje z tymi srodkami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 16:47 
Skorpion13 pisze:
W sieci są również niepodważalne dowody na to że US-anie nie byli na księżycu,
a obcy porywają ludzi na paszę...
Pełno tam tego.
A! byłbym zapomniał!
protokoły mędrców Syjonu - tez tam są! :shock:
Prąd Ciebie Cfeter popieścił?
Bredziśz jak porażony... Jeszcze chwila i janiołki zaczniesz widzieć. :lol: :lol:


No i to kończy wszelakie dyskusje na każdy temat.
Skorpion zabił to fo. Nawet Irob tego nie potrafił.
Teraz byle idiota, który nie będzie zgadzał się z naszym zdaniem, a przedłożymy mu dowody znalezione w elektronicznej biblitece,...no cóż wszyscy korzystamy z sieci..., powali nas kontrargumentem a'la Skorupa tadam:
Skorpion13 pisze:
W sieci są również niepodważalne dowody na to że US-anie nie byli na księżycu,
a obcy porywają ludzi na paszę.


Ty wogóle Skorpi rozumiesz co odpierdalasz?
Powiedz mi jakie dowody sa wstanie przemówić do Ciebie?
Skazanie przez Sąd na czapę?
Co dla Ciebie jest wiążące i miarodajne? Fizyka? Matematyka? Jest coś co omnibus Skorpi uważa za wiarygodne? Oświec nas, a przynajmniej mnie.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 17:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
bielinek kapusciany pisze:
IroB pisze:



gdyby byl winny jakiegokolwiek przekretu na ktory bylby paragraf juz dawno gnil by w wiezieniu, ale to juz pisalem i wyrazalem slowami ze urwano by mu leb przy samej dupie, skoro sa podobno niezbite dowodu ze wszystko to tylko przekret to dlaczego , do nedzy kurwy jeszcze nie siedzi?

Niech bedzie pochwalony Panie Irob !

To co Pan napisal swiadczy ze jest Pan poczciwym, i uczciwym czlowiekiem. Bo tylko taki czlowiek moze napisac "ze jak jest paragraf to sie gnije w wiezieniu".Z glebi serca odradzam Panu podkradanie czegokolwiek bo pierwszy lepszy sedzia wpakuje Pana do pierdla na dlugie lata za kradziez batonika za 95 groszy.
Otoz jesli sie kradnie to trzeba duzo i w dobrym towarzystwie ( policjanci, sedziowie, prokuratorzy, politycy nie tyko sa mile widziani ... to jest mus !!!) a wtedy do pierdla sie nie idzie !!!!
Pamieta Pan Donaldinio Juniora i Amber Gold ???

AMEN



to nie tak i nie dlatego, ja od 33 lat zyje w kraju w ktorym prawo jest egzekwowane wobec kazdego , wobec prezydentow, prezesow, ministrow, bogaczy itd. itp. tutejsze prawo pisane jeszcze 80 lat temu bylo tak przestrzegane ze w imieniu tego prawa palono ludzmi w piecach, prwo to na szczescie zniesiono dzieki zwyciestwu Armii Czerwonej nad faszyzmem, ale przyzwyczajenie do przestrzegania prawa pozostalo w tutejszych ludziach gleboko zakozenione, i to dlatego. A jesli chodzi o batonika czekoladowego to tez przed 80 ciu laty tu rozstrzeliwano, dzisiaj dzieki tamtej lekcji mozna bylo prawo zlagodzic i przystosowacc do potrzeb tutejszego spoleczenstwa. A spoleczenstwo tutejsze przeszlo taka metamorfoze ze jest nie do poznania i nie ma nic w sobie z tego z tamtych lat. Z reszta tezy zgadzam sie z panem w czesci Europy na wschod od Odry ten mus ma sie dobrze.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 18:30 
Cytuj:
Powiedz mi jakie dowody sa wstanie przemówić do Ciebie?
Oświec nas, a przynajmniej mnie.

mające wagę DOWODU a nie POMÓWIENIA.
Gdyby Owsiakowi cokolwiek UDOWODNIONO (jakiekolwiek przestępstwo - bo za nieetyczne zachowania nie skazują) to sad byłby go skazał.
jak na razie to kończy się na pomówieniach o wszystko co najgorsze.
Natomiast to co Malina i Ty nazywacie przestępstwem zatrąca co najwyżej o działania nieetyczne, jednak w pewnym stopniu usprawiedliwione podłością i lepkimi łapami znacznej części społeczeństwa
Doskonale to widać nawet na tym forum.
---------------
Oświecić? Ciebie?
Przecież razem z Maliną wydaliście już wyrok... Zupełnie jak min. Ziobro mówiąc o dr Garlickim.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 18:38 
I dlatego będą nami rządzić Kamińscy i Macierewicze. Jeden uniewinniony, drugi bez oficjalnej dokumentacji medycznej. Czyste kryształy.
Ja nie twierdzę, że Owsiak to cynik czystej wody. Jednak te "nieetyczne" zachowania dają, mi przynajmniej, do myślenia. I chuj mnie interesuje gdzie mnie zaraz zaszufladkuje grono sprawiedliwych z tego fo, ale mam prawo do swoich przemyśleń i swojego zdania opartego na 47 latach życia w tym grajdole. Nie w socjalnych Niemczech i bezpiecznej Kanadzie nomen omen.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 19:07 
Nikt Tobie nie odmawia prawa do posiadania własnych przemyśleń.
jednak w mniejszym stopniu opierał bym je na emocjach, a w większym o materialne przesłanki.
-----------------
Ale co ja tam wiem - nie pracuję w remontowej...


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 19:36 
Skorpion13 pisze:
-----------------
Ale co ja tam wiem - nie pracuję w remontowej...


I widzisz jaki ty jesteś wiotki kutasina? Nie jesteś wstanie oprzeć sie personalizowaniu rozmowy i ośmieszeniu potencjalnie słabszego przeciwnika w twoim mniemaniu. To żałosne. I takie ciołki mają zielone wdzianka.
Też sobie pozwolę na mały wtręt osobisty. Na twoim żałosnym poziomie:
Swojego czasu rozmawialismy na temat edukacji i próbowałeś podsunąć mi rozwiązanie dość ważkiego problemu, który narastał w szkole mojego syna. Pamietasz, czy demencja cie dopadnie?
Twoja propozycja oparta na prawniczym podejściu do życia i znajomości przepisów nie dał kompletnie żadnych efektów. Pisma do kuratorium utknęły na wieki w przepastnych archiwach tej instytucji. Pewnie dlatego, że nie miałem wujka, ciotki albo innego znajomego na którego nazwisko mógłbym się powołać. Rozumiesz co do ciebie piszę? Że swoją znajomość prawa i przepisów możesz sobie w buty wsadzić, razem ze swoją trafną interpretacją. To, tu nie działa. I gdybym dalej poszedł na wojnę z urzędasami pod twoje sugestie, syn pewnie musiałby zmienić szkołę, albo do tej pory siedział w Technikum pisząc egzaminy komisyjne, a tak dzięki robolowi z Remontowej, którym tak pogardzasz, jest szczęśliwym studentem Politechniki Gdańskiej wydziału Inżynierii Materiałowej. Chwalmy imię Scorpiona. Amen

P.S.
I na nikogo nie wydałem wyroku. To są tylko twoje wyssane z brudnego palucha konfabulacje, a podobną obrzydliwą retoryka posługujesz się od kiedy pamiętam.

P.S.S.
A Remontowa to nazwa własna, dlatego piszemy ją dużą literą. Purysto, kurwa, językowy. :lol:


Ostatnio zmieniony 22 gru 2015, 20:08 przez polar, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 20:05 
Offline

Rejestracja: 16 gru 2014, 22:22
Posty: 249
Potezne a i tajemne to sily ktore bronia Owsiaka przed KK. On jest jedyny ktory moglby zdjac krzyz ze sciany sejmowej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 20:46 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
Skorpion13 pisze:
Nikt Tobie nie odmawia prawa do posiadania własnych przemyśleń.
jednak w mniejszym stopniu opierał bym je na emocjach, a w większym o materialne przesłanki.
-----------------
Ale co ja tam wiem - nie pracuję w remontowej...


:lol: :lol: :lol: w przedmocie pierdkow masz pierwsze miejsce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 20:47 
Cytuj:
I widzisz jaki ty jesteś wiotki kutasina? Nie jesteś wstanie oprzeć sie personalizowaniu rozmowy i ośmieszeniu potencjalnie słabszego przeciwnika w twoim mniemaniu. To żałosne. I takie ciołki mają zielone wdzianka.

Jeżeli kpinę traktujesz jak coś osobistego.... A była jedynie odniesieniem do Twojego wpisu nt. miejsca zatrudnienia w innym wątku...
Posługując się w dodatku argumentacją ad personam...
To po prostu ...
Takie wybrałeś zakończenie dyskusji.
--------------------
I jeszcze jedno.
Jeżeli nie potrafi się załatwić prostej sprawy administracyjnej (skargi do kuratorium).... To faktycznie powinienem Ci doradzić skargę do księdza proboszcza.... ;)
Ale zara! To chyba o religię chodziło... :lol: :lol: :lol:
A Polar odreagowuje tera...
Bo najłatwiej ogon pod siebie i... wyżyć się napierdalając na forum w Jurka Owsiaka...
Nooo odwaga godna polskiego Rambo w cfetrze... :lol: :lol: :lol:
A! zapomniałem... :o
Dziś modne jest jebanie w prezesa pewnej prawicowej partyjki... :lol: :lol: :lol:
Użyj sobie... ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group