forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 2:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 gru 2015, 14:37 
Czas antenowy, wzmożona obstawa stróżów porządku itp. Mam gdzieś te wszystkie materiały i wyliczenia ale nie chce mi się szukać. Zresztą sam widzisz, że dyskusja opiera się jedynie na jednostronnych argumentach otrzymujących z przeciwka steki wyzwisk.
I oczywiście są to dwie różne instytucje ale Twoje oświadczenie dowodzi iż nie rozumiesz układu.
Teoretyzując oczywiście, ma prawo dojść do sytuacji (już pojawiają się takie argumenty) by podpisać oświadczenie o nie leczeniu sprzętem zakupionym przez Owsiaka w przypadku nie popierania jego akcji charytatywnej. Ja wam nie odmawiam prawa nadstawiania dupy, nadstawiajcie wasza wola i skrzypki. Stwierdzam jednak, że bardzo łatwo być boskim filantropem za cudze pieniądze.
Podsumowując: pamiętam z tych wszystkich wyliczeń, że konkretnie obywatela taniej wyniósłby zakup tego sprzętu przez panstwo, bez tej całej orkiestrowej szopki.


Ostatnio zmieniony 22 gru 2015, 14:38 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 14:38 
Ale demokrację mamy i dopóki trzyma się tematu (choćby dość pobieżnie), nikomu nie bluzga, to zgodnie z wolą miłościwie nam panującego J.U. ma prawo zamieszczać tu swoje komentarze.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 14:42 
Skorpion13 pisze:
Ale demokrację mamy i dopóki trzyma się tematu (choćby dość pobieżnie), nikomu nie bluzga, to zgodnie z wolą miłościwie nam panującego J.U. ma prawo zamieszczać tu swoje komentarze.


Dlatego nie odmawiam wam prawa do czynienia ze swoimi pieniędzmi co chcecie. Możecie sobie nawet nimi dupę wycierać.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
a ja Jurka Owsiaka i jego orkiestre popieram i juz a i niech se nawet on i jaguarem jezdzi i nawet nich se nowego kupi a orkiestre w SA zamieni to juz wole Owsiaka wole bo on mnie pieklem nie straszy.....ze nie pojde :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 14:44 
IroB pisze:
a ja Jurka Owsiaka i jego orkiestre popieram i juz a i niech se nawet on i jaguarem jezdzi i nawet nich se nowego kupi a orkiestre w SA zamieni to juz wole Owsiaka wole bo on mnie pieklem nie straszy.....ze nie pojde :)


Co ma do tego wszystkiego straszenie piekłem ????


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 14:48 
Owsiak już był przez prawicowe szuje tyle razy przeglądany, że gdyby zajebał trzydzieści groszy, to by go powieźli. Czarna hołota ze swoim Caritasem nie może tego przeboleć i wysyła takie psy jak Malina aby Go* chociaż gryzły.
Szmalec jakim obraca jest łakomym kąskiem dla różnych cwaniaków spod znaku krzyża i plują kurwy na Niego aby przejąć geszeft.

W Polsce jest chujowe prawo ale jest i dopóki się klientowi nie udowodni złodziejstwa, to jest on NIEWINNY.
Chlapanie ryjem zakłamanym, że kradnie jest więc karalnym pomówieniem, bo wina nie została udowodniona.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 14:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
2×UP

... Tyle samo co nauczanie religii od przedszkola z konstytucyjnie gwarantowaną wolnością religijną :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 14:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Malina pisze:
IroB pisze:
a ja Jurka Owsiaka i jego orkiestre popieram i juz a i niech se nawet on i jaguarem jezdzi i nawet nich se nowego kupi a orkiestre w SA zamieni to juz wole Owsiaka wole bo on mnie pieklem nie straszy.....ze nie pojde :)


Co ma do tego wszystkiego straszenie piekłem ????


to Ci powoli wytlumacze bieg moich mysli ( na skroty wezykiem), KRK mowi Ci to cos ? teeeesz zbierajo datki na serce chytrusowe i na menki panskie bioro maluczkich i tace pod nos pchajo, i kurwa funkcjonujo ino furczy od 2000 lat mniejwiecej, a Jurek robi to dopiero 24 lata ze z malym hakiem a wrzask jakby robil to juz 2400......no ! dociera ? dlatego wole atmosfere WOSP i widziec radosc ludzi i sluchac doberj muzyki i pic grzane wino i serduszka kupowac w rytmie cha cha ....NO ! czy juz jest teraz jasne co ma pieklo do ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 15:03 
W skrócie:

W ramach ciała zwanego Konwentem Fundatorów Lidia Niedźwiedzka-Owsiak i Jerzy Owsiak powołali spółkę „Złoty Melon”. Na jedynego członka zarządu i prezesa zarządu spółki wybrali Jerzego Owsiaka. Jedyną przedstawicielką Fundacji WOŚP na zgromadzeniu wspólników Konwent Fundatorów głosami Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak i Jerzego Owsiaka wybrał Lidię Niedźwiedzką-Owsiak.
Następnie głosami Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak i Jerzego Owsiaka zdecydowano o wykupieniu za kwotę 1,5 miliona złotych wszystkich udziałów przez Fundację WOŚP w spółce „Złoty Melon”. Sprzedaż udziałów spółki, jako prezes jej zarządu, zatwierdził Jerzy Owsiak. Innymi słowy Jerzy Owsiak będąc prezesem zarządu „Złoty Melon” Sp. z o. o. i prezesem zarządu Fundacji WOŚP był jednocześnie kupującym i sprzedającym udziały spółki „Złoty Melon”.
Jerzy Owsiak sam siebie zatrudnił na stanowisku dyrektora graficznego spółki „Złoty Melon” i sam sobie wypłacał wynagrodzenie (około 13 tysięcy złotych brutto/miesięcznie). Zapytany w Sądzie o ten stan rzeczy stwierdził, że nie pamięta, czy jest prezesem „Złotego Melona” i kto go zatrudnił na stanowisku dyrektora graficznego.

Jerzy Owsiak jako prezes zarządu „Złotego Melona” sam ze sobą podpisywał umowy zlecenia i umowy o dzieło.

Jerzy Owsiak jako prezes „Złotego Melona” i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak jako jedyny reprezentant WOŚP na zarządzie wspólników „Złotego Melona” podpisali umowy o dzieło i umowy zlecenia z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak.

Jerzy Owsiak jako prezes „Złotego Melona” i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak jako jedyny reprezentant WOŚP na zarządzie wspólników „Złotego Melona” zlecali usługi prywatnej firmie Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak „Mrówce Całej”.

Jerzy Owsiak jako prezes zarządu WOŚP i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, jako członek zarządu oraz dyrektor medyczny WOŚP zlecali usługi prywatnej firmie „Mrówce Całej” świadczone na rzecz Fundacji WOŚP.

Jerzy Owsiak jako prezes zarządu WOŚP podpisał umowę wynajmu lokalu dla WOŚP z dyrektorem medycznym i członkiem zarządu WOŚP oraz właścicielką firmy „Mrówka Cała” Lidią Niedźwiedzką-Owsiak.

Jerzy Owsiak jako prezes zarządu „Złotego Melona” podpisał umowę wynajmu lokalu dla „Złotego Melona” z jedynym reprezentantem WOŚP na zarządzie wspólników „Złotego Melona” oraz właścicielką firmy „Mrówka Cała” Lidią Niedźwiedzką-Owsiak.

OCZYWIŚCIE WSZYSTKO ZA ODPOWIEDNIM SIEBIE WYNAGRODZENIU.

W trakcie procesu i między innymi po ujawnieniu wyżej wymienionych dokumentów Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zawiesiła działalność „spalonej” firmy „Mrówka Cała”. W tym samym czasie Jerzy Owsiak założył swoją firmę „Jasna Sprawa”, a jej pełnomocnikiem została… tak, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Zakres działalności „Jasnej Sprawy” i „Mrówki Całej” jest tożsamy i głównie opiera się na szkoleniach edukacyjnych i medycznych, produkcji gadżetów reklamowych, produkcji filmowej oraz muzycznej. Ile z zleceń „Jasna Sprawa” pośrednio lub bezpośrednio otrzymała od WOŚP i „Złotego Melona” musiałby ustalać kolejny sąd, a najlepiej prokuratura, bo sąd Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak mają w poważaniu, ale tym najgłębszym – odmówili dostarczenia pełnej dokumentacji w ramach prawomocnego zarządzenia Sądu Rejonowego w Złotoryi. oczywiście ludzi naiwnie pytają o "Jasną Sprawę" w Fundacji WOŚP, a to w swoim stylu kłamie, że firma należąca do prezesa zarządu WOŚP i której pełnomocnikiem jest dyrektor medyczny WOŚP "nie ma żadnych powiązań z WOŚP.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 15:15 
Cytuj:
Czas antenowy, wzmożona obstawa stróżów porządku itp. Mam gdzieś te wszystkie materiały i wyliczenia ale nie chce mi się szukać. Zresztą sam widzisz, że dyskusja opiera się jedynie na jednostronnych argumentach otrzymujących z przeciwka steki wyzwisk.

Czas antenowy jest przyznawany WSZYSTKIM AKCJOM SPOŁECZNYM O ZASIĘGU KRAJOWYM. Tak samo ważnym zdarzeniom sportowym, społecznym, politycznym.
Policja MA OBOWIĄZEK OCHRANIAĆ ZGROMADZENIA PUBLICZNE. Na zbiórkę corocznie otrzymywana jest zgoda odpowiednich organów i państwo musi w takim wypadku zapewnić wsparcie w ramach swoich obowiązków ustawowych. A jednym z podstawowych - jest bezpieczeństwo obywateli.
Tak samo każdy pochód, manifestacja i inne zgromadzenia.
Te ,,wyliczenia'' na których sie opierasz - to stek bzdur sprokurowanych w interesie tych, którym taka rzeka szmalu przechodzi koło nosa.
Z tego ,,procesu'' nie wniknęło nic. Jerzy Owsiak nie popełnił żadnego przestępstwa. Fundacja ma prawo zawierać umowy w zakresie swojego funkcjonowania z kim chce.
Czyli moje wnioski pozostają w mocy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group