forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 gru 2015, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGROŻONA
\http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/posel-pis-stanislaw-pieta-ostrzega-mundurowych-przed-udzialem-w-wosp,604675.html
Orkiestra bez straży i policji? Poseł PiS ostrzega przed udziałem w "hecy WOŚP"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2015, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Tylko przed rokiem w wielkim finale WOŚP wzięło udział 65 jednostek wojskowych i instytucji podległych Dowództwu Generalnemu Rodzajów Sił Zbrojnych. Zagra 24. raz Przyszłoroczny wielki finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 10 stycznia. To już 24. edycja tego wydarzenia. Pieniądze ze zbiórki fundacja po raz kolejny przekaże na wyposażenie oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki dla seniorów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2015, 21:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
A jakby zbierali na dom spokojnej starości dla członków pisu? Może wtedy daliby ochronę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2015, 21:37 
Jak każde takie wydarzenie Policja i Straż będą musieli zabezpieczyć, ale nie widzę powodów, dla których mieliby organizować jakieś pokazy, ćwiczenia czy chuj wie co za publiczne pieniądze, przy tym bądź co bądź nabijając kabzę Jujujurkowi.

Każdy może uczestniczyć w tym jako osoba prywatna, ja jako pracownik nie mogę reprezentować mojej firmy w jakimkolwiek wydarzeniu bez wiedzy i zgody kierownictwa.


Na górę
  
 
Post: 21 gru 2015, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
приехали_победить pisze:
Jak każde takie wydarzenie Policja i Straż będą musieli zabezpieczyć, ale nie widzę powodów, dla których mieliby organizować jakieś pokazy, ćwiczenia czy chuj wie co za publiczne pieniądze, przy tym bądź co bądź nabijając kabzę Jujujurkowi.

Każdy może uczestniczyć w tym jako osoba prywatna, ja jako pracownik nie mogę reprezentować mojej firmy w jakimkolwiek wydarzeniu bez wiedzy i zgody kierownictwa.


Żołnierz skomentował wpis posła PiS o WOŚP. "Niech mnie pan pocałuje w..."
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zolnierz-skomentowal-wpis-posla-PiS-o-WOSP-Niech-mnie-pan-pocaluje-w,wid,18060424,wiadomosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2015, 22:13 
Wiceminister już stwierdził.
,,Wypowiedź posła Pięty to jego prywatna opinia''.


Na górę
  
 
Post: 21 gru 2015, 22:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGROZONA
a to akurat dobrze.

Miałem wątpliwą przyjemność zapoznać się z działalnością Jujujurka. W tamtym czasie operował z lokalu przy ulicy Grójeckiej.
Lokum musiał zmienić pod wpływem nieszczególnie ciekawych dla niego wydarzeń, to nie jest ciekawy osobnik.
Ta opinia również jest prywatna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 0:28 
Ja też nie mam pozytywnej opinii o tym facecie.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 0:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
od ponad dwudziestu lat gosc zbiera kase na wspieranie sluzby zdrowia......a Wy nie macie dobrej opini .....idzcie kurwa na balkon a potem , kurwa, do garow...zawistnicy , kurduple kaczorowskie..tfu, na psa urok.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 1:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
od ponad dwudziestu lat gosc zbiera kase na wspieranie sluzby zdrowia......a Wy nie macie dobrej opini .....idzcie kurwa na balkon a potem , kurwa, do garow...zawistnicy , kurduple kaczorowskie..tfu, na psa urok.


Coś wiesz o Jurasku? opowiedz, chętnie przeczytam. Bardzo możliwe że Juruś się zmienił, w końcu uczeń Andrzeja Samsona mógł niespodziewanie przejść wewnętrzną przemianę. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group