forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 6:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 sty 2016, 5:10 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie WLR
pan sie wciaz kopie z oslami...i po co?
Za cholere pan ich nie przekona ze biale jest biale itd...a nerwy pan traci.
Pan sobie wyobrazi ze matka z kurka kopyta wyciagnela (po dlugich i ciezkich cierpieniach) a Wielka Orkiestra pana Owsiaka gratis im na pogrzebie zagra komu dzwonia temu dzwonia i marsza zalobnego a nawet cale requiem Motzarta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 18:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Grzesiuka, w grobie chcesz odwrócić tym mezaliansem....
na coś upadłeś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 19:49 
Panie Kumie, powiedz Pan mnie głupiemu, jak to jest z tym białym i czarnym, bo ja, choć zawsze głupi, to teraz zgłupiałem jeszcze bardziej. Mówi Pan teraz, że biały Owsiak tyle dobra białego robi, że ta malutka czarna plamka odrobiny złodziejstwa nie zmienia białego w czarne, a przecie pamiętam, jak onegdaj wespół z Kuroniem, wył Pan w wniebogłosy, że sekretarze PZPR to czarne złodzieje, no, a przecie te czarne złodzieje nie mniej białego robili od Owsiaka, a więcej dużo, a i mniej od niego dla siebie kradli, oj, dużo mniej od Owsiaka. Takie sekretarze POP z innymi sekretarzami organizowali budowy osiedli mieszkaniowych, aby robotnicy mieli gdzie mieszkać za darmo, organizowali budowy domów wczasowych i ośrodków kolonijnych dla dzieci robotników, aby sobie latem wypoczywali pośród zieleni i wody, też za darmo, a że przy okazji podkradli odrobinę materiałów budowlanych na swoje domki jednorodzinne, to nie grzech to przecie, a Pan Rozumny nie chce im tego wybaczyć, jako Owsiakowi wybacza więcej. To powiedz mi Pan, Panie Kumie, co to tak bardzo się zmieniło, że razem z Kuroniem był Pan tak nieprzejednany i kropelka czerni na białym prześcieradle zasłaniała Panu wielką białą płachtę, a teraz odwrotnie, wylanego kałamarza czarnego atramentu na białe prześcieradło Pan nie zauważa, jeno samą biel Pan widzi? I jeszcze jedno, Panie Kumie, ciekawi mnie, kiedy owa zmiana percepcji nastąpiła, bo chciałbym wiedzieć, czy już wtedy, kiedy Kuroń gotował zupę dla bezrobotnych, to już był po zmianie percepcji i wyżerał mięso z zupy, a głodnym nalewał chochlą samą wodę, jako ten Caritas, który wespół ze swoją koleżanką partyjną Suchocka wyznaczyli, aby za pieniądze z budżetu państwa głodnych karmił wodą, a mięso sam wyżerał?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 20:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Rozumiem, że jełopy będą miały wyliczone dokładne sumy dotacji z MOICH kurwa podatków
na spotkanie jełopów z papieżem w Krakowie?
Przypominam, że należy dołożyć odprawy dla zwolnionych wysokich urzędników policji z powodu niemania dostatecznego zabezpieczenia tego spędu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 20:27 
WLR pisze:
O widzę, że Barycki zgłasza akces do kamaryli jełopów.

mam kaprys, żeby Owsiak żonie za to podpaski kupił. Zabronisz?


To i jeszcze to zgłoszę. Pan Burżuj nie dysponuje narzędziami instytucjonalnymi, aby Panu zabronić, ale państwo prawa i owszem, dysponuje takimi narzędziami, które pozwalają mu zabraniać łamania prawa, ponieważ ów Pański kaprys jest właśnie łamanie obowiązującego prawa. Gdyby Pan jednak chciał sfinansować zakup podpasek dla żony Owsiaka, to owszem, może Pan przesłać na to swoje pieniądze, jednak nie na konto fundacji, a na prywatne konto Owsiaka i stosownie do wymogów ustawy skarbowej opodatkować darowiznę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 20:40 
maerose pisze:
Rozumiem, że jełopy będą miały wyliczone dokładne sumy dotacji z MOICH kurwa podatków na spotkanie jełopów z papieżem w Krakowie?


Pani Rose, przecie te jełopy, nic innego nie robią, co robi Pani, jako i Pani, jełopo, uważają owe jełopy, że jeżeli kto dobra tyla czyni, to część ukraść dla się mu się należy, z tym, że dla owych jełopów tym czyniącym dobra wiela jest kościół, a dla Pani jełopo, Owsiak i w tym jeno różnica pomiędzy jełopami. A ponieważ analiza etyczna wykracza poza możliwości intelektualne jełopów, to jeno kamieniami w siebie nawzajem pozostaje im rzucać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 20:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Oczywiście przeciwnikom dotacji obywatelskich na sprzęt medyczny, nie zrobi trudności wytłumaczenie, dlaczego z MOICH, kurwa podatków sponsoruje się szkółkę obleśnego złodzieja Rydzyka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 21:02 
Właśnie post wyżej tłumaczyłem Pani, abym to wyjaśnił lepiej, musi Pani we mnie rzucić kamieniem, a ja Pani oddam cegłówką.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2016, 22:09 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
O czym jest wlasciwie ta dyskusja?
Ludziska chca to daja, albo Owsiakowi, albo Rydzykowi albo na tace...nie muszom a chcom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak się wrzuci 2zł to życie noworodka uratowane a jak 50zł to dusza.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group