forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2018, 10:13 
Pantryglodytes pisze:
(...) lud prosty doniesie (...)


Jezusie nazareński, Panie Panty, jak Pan możesz!? Lud prosty? Toż to kwiat inteligencji wolskiej przeca?
Wszystkie starannie wykształcone, obyte na salonach, w gustowne trzewiki obute, z szoferami milczącymi otwierając drzwi luksusowych samochodów. Jaki prosty lud?

:lol:


Na górę
  
 
Post: 17 sty 2018, 10:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
W Instytucie Matki i Dziecka, gdzie była leczona, niemal każda pompa, inkubator,
respirator, były zakupione z naszych pieniędzy, z pieniędzy WOŚP. Nie wiem co by było,
gdyby nie było tych pomp i inkubatorów.


- Wspomina matka dziś 16-letniej dziewczyny. I zwraca się do krytyków Jerzego Owsiaka.

Cytuj:
Jeśli masz rzucić kamieniem w Owsiaka, rzuć nim we mnie. Zabierz mi mój spokój.
Moje - kocham Cie, mamo. Zabierz moje nieprzespane noce. Moje zmęczenie. Zabierz mój płacz.
Moja ciemność. Mój strach. Zabierz mi wszystko. Niech Tola umrze. Jeśli masz tyle odwagi.



https://goo.gl/wQuQ3c

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 11:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Polar stosuje dla pewnych wybranych przez siebie osób średniowieczne standardy. Panu Polaru wydaje się, że ktoś kto zorganizował takie coś jak WOŚP powinien żyć jak św. Tomasz z Akwinu w średniowieczu, czyli komnatka 2x2, sandały na nogach, najlepiej sutanna na grzbiecie, bieliznę zastępuje włosiennica. A jako pokarm cienkie winko i czarny chleb. Winko dlatego, że w średniowieczu nie znano przecież rozpuszczalnej kawy zbożowej Inka.

Pan Polar to taki człek co uważa, że jak coś nam wyszło to niestety pod skórą kryje się przekręt. Typowo polskie rozumowanie pewnej części polskich nieudaczników i roszczeniowców. Jeszcze raz powtarzam - WOŚP działa jak sam ogłosił w niedzielę 26 lat. Przez ten okres nie zanotowano żadnej wpadki finansowej przekrętu. A zarzuty, które się stawia są wyssane z dupy. Niestety na takiego Polara działa to jak wiadro z gównem, rozlane śmierdzi a Pan Polar upaja się smrodem. Niedawno upłynęło dwa lata rządów "podłej zmiany", która darzy wyjątkową zażyłością Owsiaka. ma do dyspozycji cały aparat państwa ze służbami włącznie. I co? I nic. I chuja mają na Owsiaka. Z "bezczelnością" godną uwagi Owsiak gra na nosie pisdzielców a społeczeństwo popierające pisdzielców jednocześnie ochoczo wkłada do puszek Orkiestry. Trzeba zaznaczyć, że w tym roku WOŚP uzbierał 20 milionów więcej niż w roku ubiegłym. Z czego to? No cóż, trzeba powiedzieć, że niejednokrotnie z 500+. :lol: :D

Chciałbym zapytać Pana Polara czy kiedy zachoruje przypadkiem, czego mu oczywiście nie życzę to też wyda oświadczenie "nie leczyć mnie sprzętem zakupionym z pieniędzy WOŚP"? Mając honor tak powinien zrobić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 12:40 
Skoro już tak radośnie sobie popiardujesz w moją stronę, używając niewybrednych określeń mojej osoby, co tak na marginesie kompletnie mnie nie dziwi, równie pozwolę sobie nazwać Cię zwykłym głupcem z aspiracjami powiatowego dziennikarzyny.
Gdybyś, tetryku, ogarniał coś więcej niż czubek swego nosa, potrafił byś skomponować coś więcej niż prostacką propagandę dla ubogich.
Potrafiłbyś merytorycznie wykazać jaki promil, tak kurwa, promil, owsiakowej zbiórki jest udziałem w całkowitych kosztach Państwowej Służby Zdrowia.
Ogarniasz jeszcze to co piszę, kołku?
Potrafisz merytorycznie obalić moje twierdzenie, że Owsiak zbiera tyle ile NFZ wydaje w JEDEN dzień?
A teksty wdzięcznych mamusiek to ckliwe, wybiórcze elukubracje? Że gdyby rozłożyć 26-cio letnią działalność Owsiaka na wszystkie szpitale w Polsce, okazałoby się, że starczył na jedno urządzenie w każdym szpitalu?
Znając Twój poziom przyjmijmy za merytoryczny dowód określenia - troll, pisdzielec, faszystą, chuj, oszołom, katol.


Ostatnio zmieniony 17 sty 2018, 13:03 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 17 sty 2018, 12:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nerwy mu puszczają i używa inwektyw w stosunku do oponentów. Osobiście go zbanowałem i mam spokój.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
Potrafiłbyś merytorycznie wykazać jaki promil, tak kurwa [...]
Potrafisz merytorycznie obalić moje twierdzenie, że Owsiak zbiera tyle ile NFZ wydaje w JEDEN dzień?


Obrazek
https://www.gov.pl/zdrowie

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Skoro już tak radośnie sobie popiardujesz w moją stronę, używając niewybrednych określeń mojej osoby, co tak na marginesie kompletnie mnie nie dziwi, równie pozwolę sobie nazwać Cię zwykłym głupcem z aspiracjami powiatowego dziennikarzyny.
Gdybyś, tetryku, ogarniał coś więcej niż czubek swego nosa, potrafił byś skomponować coś więcej niż prostacką propagandę dla ubogich.
Potrafiłbyś merytorycznie wykazać jaki promil, tak kurwa, promil, owsiakowej zbiórki jest udziałem w całkowitych kosztach Państwowej Służby Zdrowia.
Ogarniasz jeszcze to co piszę, kołku?
Potrafisz merytorycznie obalić moje twierdzenie, że Owsiak zbiera tyle ile NFZ wydaje w JEDEN dzień?
A teksty wdzięcznych mamusiek to ckliwe, wybiórcze elukubracje? Że gdyby rozłożyć 26-cio letnią działalność Owsiaka na wszystkie szpitale w Polsce, okazałoby się, że starczył na jedno urządzenie w każdym szpitalu?
Znając Twój poziom przyjmijmy za merytoryczny dowód określenia - troll, pisdzielec, faszystą, chuj, oszołom, katol.



Jeżeli uważasz za merytoryczne "zapiski" jakiegoś skrajnego idioty na temat WOŚP, które pasują do Twojego konającego rozumku to tylko pogratulować. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Nerwy mu puszczają i używa inwektyw w stosunku do oponentów. Osobiście go zbanowałem i mam spokój.



Jeżeli komuś puściły to To Panu. Ja Pana nie zbanowałem. Nie jest Pan osobą, która mnie w jakikolwiek sposób denerwuje. Nie może Pan znieść odmiennego zdania, niepisowskiego?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 14:21 
Czasami nie wierzę...
Budżet NFZ to około 77mld. złotych. Budżet, czyli całość pieniążków. Budżet Owsiaka, to właśnie te około 100 mln.
Gdyby NFZ nie miał kosztów, czyli nie płacił pensji, rachunków i reszty bzdur którymi nie musi przejmować się Jerzuś, to całe te 77 mld. mógłby przeznaczyć na pompy ratujące małym dzieciom życie.

A o ile trzebaby podnieść składkę na ubezpieczenie zdrowotne wszystkim pracującym w Polsce, żeby pokryć koszty inwestycji owsiakowej? Ktoś potrafi policzyć?
To chyba jakieś parędziesiąt groszy miesięcznie. Prawda?

Dobra, kończę, bo lewą ręką piszę, a prawą spawam. I to, i to chujowo wychodzi. :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 sty 2018, 14:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Tak jak poczytać i zastanowić się nad tym co piszesz, to argumenty masz cieniutkie panie polar , oj cieniutkie. O po prostu masz jakiś owsiany uraz i juz :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group