forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 gru 2015, 1:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Swego czasu była tutaj użytkowniczka o wielkim sercu.
Rozdawała prezenty dziatwie szkolnej i potrzebującym.
Wdzięczni darbiorcy pisali pochwalne peany. Już prawie
została beatyfikowana niczym Teresa z Kalkuty ostatnio,
ale świadków cudu nie znaleziono. Z rozpaczy pojebało się
niedoszłej świętej we łbie. Dziś ma skleroze oraz wyrósł jej
paskudny guz na czole zwany pisiorem :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 1:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGROŻONA
\http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/posel-pis-stanislaw-pieta-ostrzega-mundurowych-przed-udzialem-w-wosp,604675.html
Orkiestra bez straży i policji? Poseł PiS ostrzega przed udziałem w "hecy WOŚP"


Mundek, to żadna rewelacja jeżeli się wie kto wypierduje takie bzdety. Przecież nie powinniśmy się dziwić, w naszym kato-polskym życiu będzie coraz śmieszniej i groźniej . Wiadomo bowiem " kto tera rzondzi " . Te wypierdki wyklentych i innych "patritóf" bendom się prześcigać w idiotycznych pomysłach i wypowiedziach aby tylko, być zauważonym przes pre-SS-esa i przez głupkowatych pismaków. Im bardziej idiotycznie i debilnie, tym bardziej swojsko i kato-polsko.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 2:09 
IroB pisze:
od ponad dwudziestu lat gosc zbiera kase na wspieranie sluzby zdrowia......a Wy nie macie dobrej opini .....idzcie kurwa na balkon a potem , kurwa, do garow...zawistnicy , kurduple kaczorowskie..tfu, na psa urok.


A ty zapoznaj się z aktami sądowymi traktującymi o Owsiaku i jego interesie. Ja tam nikgo przekonywać za czy przeciw nie będę. A wy zacznijcie wiedzieć trochę więcej niż wam Gazeta wybiórcza napisze.


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 5:50 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Malina pisze:
IroB pisze:
od ponad dwudziestu lat gosc zbiera kase na wspieranie sluzby zdrowia......a Wy nie macie dobrej opini .....idzcie kurwa na balkon a potem , kurwa, do garow...zawistnicy , kurduple kaczorowskie..tfu, na psa urok.


A ty zapoznaj się z aktami sądowymi traktującymi o Owsiaku i jego interesie. Ja tam nikgo przekonywać za czy przeciw nie będę. A wy zacznijcie wiedzieć trochę więcej niż wam Gazeta wybiórcza napisze.


I co pizdo glupia,co z tych akt,nigdy nie zostal skazany i zawsze dal rade
sie rozliczyc,a te sprawy zakladali mu tacy jak ty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 7:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie wiem czy Owsiak sam wpadl na pomysl organizowania orkiestry swiatecznej ale jesli to tylko kapelusz z glowy i sie klaniac panu Owsiakowi ze mial swietny pomysl na intratne i mile zajecie a jednoczesnie dla wielu istnien, kurwa, zbawienne. To co robi Owsiak powinno byc w zasadzie zbyteczne, zapewnienie opieki medycznej powinno lezec w gestii tzw rzadu, ale im skurwisynom lepi leciec do cieplych krajuf by se swiata zobaczyc, zamiast tak kirowac i dzielic wspolnie wypracowano kasiore by na medycyne styklo.

kurwa balkonowcy jebane a zeby mu kurwa nie wyszlo.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 7:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
stan pisze:
Swego czasu była tutaj użytkowniczka o wielkim sercu.
Rozdawała prezenty dziatwie szkolnej i potrzebującym.
Wdzięczni darbiorcy pisali pochwalne peany. Już prawie
została beatyfikowana niczym Teresa z Kalkuty ostatnio,
ale świadków cudu nie znaleziono. Z rozpaczy pojebało się
niedoszłej świętej we łbie. Dziś ma skleroze oraz wyrósł jej
paskudny guz na czole zwany pisiorem :lol:


Czyżby chodziło o kanadyjskiego torchoła?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 8:04 
Jam jest i można mymi zeznaniami zamknąć kaprawy pysk kanadyjskiej, wrogiej dla Narodu, kłamliwej propagandzie. Dajcie aby znak. :idea:


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 10:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Swieta ida,czegoz innego mozna sie bylo spodziewac.
Przesilenie w drugi dzien swiat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 11:57 
Ten kraj potrzebuje Owsiaka.
Jak inaczej banda cyników zapatrzona nie dalej niż czubek własnego nochala, zdobędzie społeczne rozgrzeszenie swojej durnoty. Patrzcie, noszę serduszko, dałem Owsiakowi, jestem najzajebistrzym z zajebistych. Ratuję dzieci, starców, ofiary wypadków. No hiroł nad hiroły ze mnie. Hybryda Supermena i Człowieka z Żelaza.
Za te 2 złote wrzucone do puszki cymbały będą leczyć swoje dusze i sumienia. Bo dać 2 zeta brudasowi spod Biedry to chuj znaczy, ale 2 złote dla Owsiaka zrobi miliony. I tymi milionami cymbały żyją. Paczta jaki jestem dobry.

Chcecie dawać? Zamiast siedzieć na forum nie, poświęćcie ten czas na wyszukanie w sieci szpitali, które mają największe problemy i wpłaćcie na ich konto szmal. Serduszka nie dostaniecie, ale czyjeś życie da się uratować w ten sposób. Empaci od siedmiu boleści.

P.S.
W szczególności ten post dedykuję największemu empacie tego fo.
:bluzg: :młotek: :członek między pośladkami: :worek szkła również:


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ciekawe kogo ma Poler na mysli ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group