forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: 24 gru 2015, 3:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:
Maryla jest apolityczna, piegowata, pracowita i ma duże cycki


i za młodu nieźle dawała w palnik.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2015, 21:01 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Edmund Bared pisze:
Maryla jest apolityczna, piegowata, pracowita i ma duże cycki


Niech bedzie pochwalony Panie Bared !

Jezusie Milosierny to pomietlo jeszcze zyje ???
Ona kurdupel i Prezes kurdupel moze ich pozenic ????
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2015, 21:07 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Edmund Bared pisze:
Na moje coś z tym puczem jest na rzeczy.
Nie jestem ani sympatykiem Trybunału a Rzeplińskiego utopiłbym w łyżce wody.
Nie jestem też sympatykiem POPISU. Petru mam w nosie.
Ale czuję zorganizowaną kombinację operacyjną i polityczną służb nie opanowanych jeszcze przez PIS.
Dokonuję swej oceny politycznej sto jąć z boku. Za-kibicuję silniejszemu
Petru przy pomocy KODu uderza celnie w splot słoneczny PIS osłabiając przeciwnika. Te demonstracje KODu to nie żadne największe demonstracje od 1989 roku ale silne ciosy z bańki w klate.

Petru nie chodzi o pozyskanie radiomaryjnych co wyczuł już ojciec Dyrektor wycofując poparcie dla PIS.
Petru chce na swą stronę przeciągnąć jak najwięcej biznesu, środowisk naukowych, wojska i policji oraz zapewnić życzliwość NATO,
Decydującym zaś się może stać nieuznanie przez Sąd Najwyższy wyborów z 2015 roku. Są ku temu prawne podstawy z uwagi na wystąpienie PIS jako PIS, a nie jako Koalicja kilku Partii.

Wyobraźcie sobie taką decyzję, przy wsparciu elit politycznych i milczeniu lub wsparciu NATO. Ruszą jakieś jednostki wojskowe by ratować praworządność i zajmą parlament. PO przygotowało skuteczne przepisy stanu wyjątkowego a nawet prawne zabezpieczenie pomocy sąsiadów. Wojny domowej nie będzie, bo PIS robi wystarczające wiele by klasa średnia przestała mu ufać. Pod taki scenariusz przygotowuje Polskę KOD a radiomaryjni będą się co najwyżej modlić.
Mam jeszcze w swoich wspartych ezoteryką przewidywaniach drugi wariant ale wyszedł mi trochę długi post więc o tym po tym



Niech bedzie pochwalony Panie Bared !

Nie chcem ale muszem zauwazyc ze Panska ezoteryka wsparta logika na gruncie marsizmu i leninizmu z elementami socjaldemokratycznymi laczy harmonijnie i rozwija nasza geopolityke na gruncie teorii materialistycznych w scislym zwiazku z produkcja i spozyciem alkoholi wysoko procentowych z udzialem win owocowych i piwa. A to juz duzy sukces ...
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group