forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 gru 2015, 14:25 
Jak widziałem na czele manifestacji KOD dobrze mi znane twarze z kierownictwa PO i PSL, to sobie przypominałem, co ja słyszałem w Sejmie, kiedy na przykład pojawiały się rozmaite ważne projekty obywatelskie - mówił Leszek Miller Janowi Wróblowi.

- To wszystko było wyrzucane do kosza. Ci, którzy uważali, że to nie Sejm ma kontrolować rząd, tylko odwrotnie, że opozycja nie ma żadnych praw, którzy np. milion głosów pod projektem referendum o skróceniu wieku emerytalnego wyrzucili do kosza, a tak było w poprzedniej kadencji, nie powinni być na pierwszym planie walki o demokrację - mówił przewodniczący SLD.

My wszyscy przecież wiemy, że jak ktoś się wypowie przeciwko PiS, to tym samym zanurza się w chrzcielnicy i wychodzi zupełnym czyścioszkiem - zauważył Wróbel. - Giertych, nie Giertych, Smok Wawelski, nie Smok Wawelski. Jak jest przeciw PiS, to już jest dobry - ironizował dziennikarz.

co było w poprzedniej kadencji Sejmu i widzę, co jest w tej chwili - zaznaczył. - Do 1999 roku orzeczenia TK nie były ostateczne, Sejm mógł je odrzucić. Wtedy Polska była demokratyczna czy nie?

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,1938 ... a-raz.html


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://m.se.pl/rozrywka/gwiazdy/kayah--maryla-rodowicz-nie-zaspiewaja-koled-prezydentowi-to-bunt_752299.html
Kayah i Maryla Rodowicz nie zaśpiwają kolęd dla prezydenta. To bunt?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 22:15 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Edmund Bared pisze:

Napisano tam: " zdradza jeden z pracowników TVP''. To zapewne pan Kraśko. On taki prawdomówny.
No i bez sensu jest pytanie, czy to bunt. Jeżeli faktycznie panie odmówiły, to raczej cud wymodlony przez gorliwego wyznawcę. Litościwa Opatrzność wspaniałomyślnie oszczędziła panu prezydentowi nieco słuchu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2015, 22:15 
Edmund Bared pisze:


Kurwa Bared, czy zatraciłeś na starość umiejętność czytania? Nie potrafisz odróżnić wątków?


Na górę
  
 
Post: 22 gru 2015, 22:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Rzeczywiście to wątek o Puczu as nie buncie.Sorki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 3:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:


Mundek Malyla zdementowała tego newsa.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 8:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Strach ją obleciał?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Maryla jest apolityczna, piegowata, pracowita i ma duże cycki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 18:35 
ksionc pisze:
Pajęczaku, widzisz, dało się.

No cóż - mój błąd. :oops:


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Na moje coś z tym puczem jest na rzeczy.
Nie jestem ani sympatykiem Trybunału a Rzeplińskiego utopiłbym w łyżce wody.
Nie jestem też sympatykiem POPISU. Petru mam w nosie.
Ale czuję zorganizowaną kombinację operacyjną i polityczną służb nie opanowanych jeszcze przez PIS.
Dokonuję swej oceny politycznej sto jąć z boku. Za-kibicuję silniejszemu
Petru przy pomocy KODu uderza celnie w splot słoneczny PIS osłabiając przeciwnika. Te demonstracje KODu to nie żadne największe demonstracje od 1989 roku ale silne ciosy z bańki w klate.

Petru nie chodzi o pozyskanie radiomaryjnych co wyczuł już ojciec Dyrektor wycofując poparcie dla PIS.
Petru chce na swą stronę przeciągnąć jak najwięcej biznesu, środowisk naukowych, wojska i policji oraz zapewnić życzliwość NATO,
Decydującym zaś się może stać nieuznanie przez Sąd Najwyższy wyborów z 2015 roku. Są ku temu prawne podstawy z uwagi na wystąpienie PIS jako PIS, a nie jako Koalicja kilku Partii.

Wyobraźcie sobie taką decyzję, przy wsparciu elit politycznych i milczeniu lub wsparciu NATO. Ruszą jakieś jednostki wojskowe by ratować praworządność i zajmą parlament. PO przygotowało skuteczne przepisy stanu wyjątkowego a nawet prawne zabezpieczenie pomocy sąsiadów. Wojny domowej nie będzie, bo PIS robi wystarczające wiele by klasa średnia przestała mu ufać. Pod taki scenariusz przygotowuje Polskę KOD a radiomaryjni będą się co najwyżej modlić.
Mam jeszcze w swoich wspartych ezoteryką przewidywaniach drugi wariant ale wyszedł mi trochę długi post więc o tym po tym


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group