forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 17:43 
korbaczeska pisze:
nie mam córki


No, ale gdyby Pani miała, cuchnąca stęchłymi upławami, paskudo, to tego Pani paskudnego kurwiszona nie wyruchaliby nawet i kozojebcy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
ladaco pisze:
korbaczeska pisze:
nie mam córki. Ani syna...


o kurwa, zakręcona ma jednak jakieś zalety... . I lepiej niech tak zostanie zasuszona pizdo.


:lol: :lol:

A ty cienki fiutku z klykcinami i parchem po co łeb wystawiasz glisto?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki nikt ci nie zabroni snuć fantazji na temat kobiet nienarodzonych, w końcu wyznawcy PIS takie kochają najbardziej. :lol: :lol:

A teraz spierdalaj.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 17:57 
korbaczeska pisze:

A ty cienki fiutku z klykcinami i parchem po co łeb wystawiasz glisto?


zakręcona, twoje wołanie o pomoc naprawdę mną wstrząsnęło, opisz swój problem bardziej szczegółowo, może być nawet w osobnym wontku, postaram się pomóc, mam jeszcze trochę wapna do dyspozycji.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki sie wzruszy jak to przeczyta i moze nawet da ci possać :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 18:17 
czy można traktować poważnie osobniki wyrażające emotami radość z własnej twórczości...


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:09 
barycki pisze:
korbaczeska pisze:
AGAFIA pisze:
wstawić Pana żonę

Spisałby ją jako ruchadło leśne vel jagodziankę vel córkę leśniczego.


Pani Korbaczeska, Pani Córka wyemigrowała w poszukiwaniu chłopa, bo tu w Polsce na takie paskudne kurewstwo nie ma amatorów, ale nawet i obleśny Niemiec nie zechciał Pani obrzydliwej paskudy, więc chadza nocami w okolicach dworca z nadzieją, że ciapate ją wyruchają, ale nawet i kozojebcy wolą już kozę od Pani córki.

Adam Barycki

Te Adam, ale zluzuj chłopie odrobinę. Tam sobie jedziemy, i gra, ale takie teksty to chore są.. I Ty prostactwem komuś tam jedziesz? Ogarnij się chłopie, tekst poniżej chuja jest. Opanuj się chłopak. Naprawdę..
Bo wiochę straszną odwaliłeś.


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:14 
ladaco pisze:
korbaczeska pisze:
nie mam córki. Ani syna...


o kurwa, zakręcona ma jednak jakieś zalety... . I lepiej niech tak zostanie zasuszona pizdo.
A po co się wtrącasz ladaco? Powiedz, po co..Pani Korba czymś ci ubliżyła, no nie.. a Ty Jej jedziesz. Co aż tak zapatrzony w Baryckiego jesteś , że postanowiłeś ubliżać kobietom, czy tam innym forumowiczom? Serio? Żałosny facet jesteś. Odpuść sobie, co Ciebie to obchodzi?


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:22 
AGAFIA pisze:
Te Adam, ale zluzuj chłopie odrobinę.


Chciałem być uprzejmy dla Pani Korbaczeskiej, myślałem, ze robię Jej przyjemność pisząc na temat, który Jej tak wielką, jak myślałem, przyjemność sprawiał, kiedy o tym samym pisała w mojej sprawie. Pani, z kolei, lubuje się w pisaniu o molestowaniu w wannie dzieci, to też i dla Pani moja wzajemność będzie również miłą, a Pan Stanx też mój ulubieniec, to i da Niego będę uprzejmy i pisał będę o Jego pedofilii, jako i On o mojej, aby Mu było miło, że kontynuuję tak miły dla Niego temat.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 19:25 
AGAFIA pisze:
co Ciebie to obchodzi?


Obchodzi Go, bo nie jest humanistą, tylko tutejszych humanistów nie obchodzi pomawianie o pedofilię i uwłaczanie rodzinie wrogów wolnego świata humanizmu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group