forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 gru 2017, 21:08 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 21:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Toteż jest wolność kopania rytmicznego w barierki.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 21:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Z tym sondażem to jest coś nie tak.
Pytałem żony, czy popiera pisdzielców.
Twierdzi, że nie.
To może ja popieram. Tylko nic o tym nie wiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na mojej ulicy znam tylko jedną rodziną popierającą PiS. Tak więc ten sondaż wydaje mi się podejrzany. Chyba, że do sondażu wybiera się, np miejscowości, gdzie wygrało PiS np 70% głosów, gdzieś w Polsce "B". Wtedy wynik jest możliwy. Tylko co to ma wspólnego z prawdą?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Obrazek


Cóż, już dawno wiadomo, że PiSowcy powinni udławić się swoimi mądrościami sprzed lat.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
Pantryglodytes pisze:
PiS uzyskał aż 50 proc. poparcia.

Padł rekord poparcia (East News)





Nie śledzę skrupulatnie słupków poparcia partii, a szczególnie mam słabą pamięć do tego co było parę lat temu. I właśnie w tej chwili w TVN24 trwa program "Tak jest", który z lubościom obglondam :lol: Trwa rozmowa pomiędzy redachktor Grochal z Newsweeka i naczelnym doRzeczy Lisickim. Renata Grochal twierdzi, co Pan Lisicki potwierdza, że wysokie 50%-we poparcie dla PiSu nie jest ewenementem albowiem podobne poparcie oscylujące prawie do 60% notowała w latach świetności PO. To tak w ramach uzupełnienia, żeby się Pan Małpa przestał martwił Platformą. :mrgreen:


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 1:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Florence Parly, szefowa ministerstwa obrony francji poinformowała że flota lotnicza francji jest sprawna w 44% Taka jest średnia ilość zdolnych do lotu maszyn, powodem są koszty remontów, ich lawinowy wzrost.
Kuriozum prawdziwe to duma francji która miała być sprzedana do Polski, Caracale praktycznie są uziemione, dostępność sprawnych egzemplarzy jest żadna, poniżej jednej czwartej, powód ten sam, koszt 1 godziny lotu 19000 euro w roku 2012 i wzrost do 34000 euro za godzinę lotu w 2016r przy żadnym wzroście dostępności.

Cóż, Panu Macierewiczowi wypada serdeczne podziękować że ustrzegł nas przed tym barachłem.
Lobbystów tej niedoszłej umowy dobrze prześwietlić.

Tym bardziej że sytuacja nie była ukrywana a opisy sytuacji dostępne w popularnej prasie od lat choćby w "la tribune"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 6:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O,małpa całkiem zbzikował.
Stał się fanem wioskowego głupka.
Gorszego świadectwa wystawić sobie już nie mógł.
Czyli osiągnął pisowskie dno.

Wioskowemu głupkowi rzeczywiście należy podziękować.
Nie ma żadnych nowych śmigłowców, więc i kosztów nie ma żadnych.
No, może poza reanimacją obecnych maszyn. Która, jak powszechnie wiadomo, jest wartości dwóch puszek piwa. :lol:

Poza tym inne śmigłowce latają za free.

Oj, małpa, zadanie się z pisem skutkuje u ciebie wypalaniem mózgu.
Też pijasz ten bimber, co twoi piskolesie w autobusie z Radomia? :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No proszę, a nie mówiłem. Jedno co jest tu ewenementem i z czego Panu Małpie może być radośnie to to, że PiS podobno nie miał tak niskiego poparcia jak PO, czyli 17%. Ale do tego jeszcze dojdziemy. To kwestia czasu. Chyba, że naprawdę potwierdzi się opinia, że Polacy naprawdę się zPiSili i cofają się do lat 30-stych poprzedniego wieku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2017, 12:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jeszcze w kwestii 50% dla pisdzielstwa.

Sensacyjny sondaż z 50% poparcia dla PiS to manipulacja. Brakuje w nim istotnej informacji

Obrazek

Uwzględniono tylko tych, którzy są zdecydowani oddać głos na określoną partię. Nie uwzględniono niezdecydowanych, czyli takich, którzy odpowiedzieli że na wybory pójdą ale dziś jeszcze nie wiedzą na kogo zagłosują. Czy brak uwzględnienia tych osób może w istotny sposób wpłynąć na postrzeganie wyników? Zapewne im mniej niezdecydowanych tym w mniejszym stopniu. Tu jednak znaczenie ma kolosalne. Tak się bowiem składa, że tych niezdecydowanych w sondażu było wyjątkowo dużo, bo aż 17 % z 1000 respondentów. Oznacza to, że z 1000 zapytanych osób aż 170 głosów zostało wyrzuconych do kosza a wynik PiS został przedstawiony już nie na tle 1000 pytanych a jedynie 830. 50% z 830 daje 415 głosów za PiS, czyli 41,5%. To także bardzo dobry wynik, jednak do rekordowego wciąż daleko.

Portal oko.press postanowił przedstawić wyniki tego sondażu z uwzględnieniem niezdecydowanych – PiS: 41,5%, PO: 14%, Kukiz’15:9, Nowoczesna: 7,5%, SLD pod progiem z 4%.

http://crowdmedia.pl/sensacyjny-sondaz- ... nformacji/

I tyle na temat 50% poparcia dla pisiorów.
I już wiem, dlaczego moją żona wypiera się poparcia dla tego bydła. :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group