forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lut 2017, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Wola ludu się panu nie podoba?


Przeciwnie, nieco zaskoczony jestem, wyłącznie prędkością dobrej zmiany.
Im szybciej socjaldemokraci znają się na śmietniku tym lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2017, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Premier Beata Szydło stała się wielkim dobrodziejem,... gdyż pierwszy raz od upadku komunizmu, ktoś pochylił się nad najbardziej pokrzywdzonymi i wykluczonymi Polakami. Do niedawna okradanymi i bezdusznie wykorzystywanymi przez spadkobierców III RP. Ten hołd nie wynika z konkretnego mandatu społecznego a z głębokiej obserwacji do niedawna wykluczonego polskiego społeczeństwa. Ten hołd ma dodatkowe znaczenie, gdy Ci co uciskali i wykorzystywali mszczą się i rzucają obelgi. ....

Prowincja, osiedlowe bloki, jeszcze niedawno najbardziej wykluczeni społecznie ludzie żywili się upolowanymi psami. To biedne południe Polski. Dzieci, co nigdy nie mogły sobie pozwolić na nowe ubranie, na zabawkę. Cieszyły się z każdego darowanego prezentu, który przez zamożniejsze społeczeństwo zostałby wyrzucony na śmietnik. Matki, które pracowały w systemie niewolniczym po 12 godzin za 800 zł w uwłaczających warunkach, w marketach obcokrajowców. Mężowie, którzy musieli wykonywać polecania kierowane do nich nie w ojczystym języku, a w obcym. Dzieci z patologicznych rodzin bez jakiejkolwiek szansy na godne rodzinne życie, dziś z uniesionym czołem i rodzicami trzymającymi ich za rękę idą na spacer. Prosty zwykły spacer. Matki, które pierwszy raz mogły pokazać swoim dzieci polskie morze. ....."Nie da się ująć w jednym obrazie tego uśmiechu radości, tych skromnych Polaków, ale można to wyraźnie zobaczyć. Jeżeli jest taka możliwość można uklęknąć i oddać hołd"


telewizjarepublika.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 22:17 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
To ta Pani Beata , to dobra pańcia jest, tak se wzięła i ze swego dała, a co , ma to dała
na kolana ludku ubogi i w stopy świete całować a nie po spacerach z podniesionym łbem latać


kurważeszmać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 23:08 
Całkiem inna jest Merkel, ze swego daje mieszkania i utrzymanie humanistycznej młodzieży afrykańskiej ubogacającej kulturowo zacofanych Niemców, tak jak i upadłym prywatnym bankom dała ze swego, aby je podnieść z upadku, a i publiczne potrafi upilnować przed hołotą niemiecką, publicznego hołocie niemieckiej nie da. Sam widziałem w Monachium (najbogatszym landzie) na ulicach niemieckich emerytów proszących o jałmużnę i zbierających niedopałki z ulic, które na te ulice rzucała humanistyczna młodzież afrykańska, ubogacając Niemców już nie tylko kulturowo, ale i materialnie niedopałkami papierosów kupowanych nie za Niemieckie pieniądze, a za swoje własne dobrej pani Merkel.

Adam Barycki

PS. A jak tam, Pani Beton, w Kijowie, dalej Putin zrzuca bomby na kijowskie dzieci? Ach ten Putin, Ach...


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2017, 18:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
A to pan masz sokole oko skoro widzisz Pan jak emeryci w Monachium pety zbieraj, ja to panie bryle mam z wysokiej pułki kupione i popatrz pan nie dostrzegam, zamglone jakieś czy co.
Natomiast widzę żebrzących Bułgarów, Rumunów. Nie wiem jak pan byś się tu znalazł może też byś pan musiał żebrać.

Co do pesa - a tak Putin to kawał dziada i bandyty niczym się nie różni od ukraińskiego rezuna, no może tylko tym że jest inteligentniejszy, i nie reza własnoręcznie.
I dzieci Kijowa również płaczą, płaczą za ubitymi ojcami, nie tylko dzieci Dombasu potrafią płakać.
Pokaż mi różnicę między tymi płaczącymi dziećmi, bo to tylko dzieci i nie ważne czego się boją , strach , to strach.

stary gupi sparciały fiucie, i wiesz co, ty faktycznie jesteś trollem udającym inteligenta marsjańskiego, czy tam marksistowskiego
będę ci wdziećzna jeśli się trochę odsuniesz, bo śmierdzi ci z oka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2017, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Betą, skocz mu na klatę i wycyckaj oko, starej kurwie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2017, 19:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Zapłacimy Żydom tylko w jednym przypadku.....
....
Czy Polska jest w stanie odwrócić historię w tym sensie, żeby oddać wszystkim co stracili na skutek wydarzeń historycznych. To by oznaczało, że potomkowie biednych Polaków mają zapłacić potomkom bogatych. To jest po prostu nie do zrealizowania. I nikt w Polsce się na to nie zgodzi – dodał.

– Mówię jasno. Historii cofnąć się nie da. Większość Polaków wywodzących się z tych biednych nie zapłaci tym, którzy wywodzą się z tych bogatych.....


http://polskaracja.com/kaczynski-ostro- ... dku-wideo/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2017, 20:54 
W okresie 2009/2012 przy kościele obok stacji metra Sendlinger Tor w centrum Monachium stał często Niemiec (rozmawiałem z nim) w wieku powyżej 70 lat, trzeźwy zawsze, bardzo schludnie ubrany w garniturze z zawieszoną na torsie tabliczką o treści: Jestem emerytem, nie stać mnie na zakup lekarstw, proszę o pomoc. A stację dalej na Marienplatz w godzinach porannych w tym samym okresie widywałem za każdym razem starszych ludzi wyglądających na Niemców, również schludnie ubranych i trzeźwych, wybierających z koszy na śmiecie, niedopałki, butelki i puszki po piwie. Owszem, spotkałem też żebrzącą cudzoziemkę, Chorwatkę, też trzeźwą, która na ulicy poprosiła mnie o papierosa i kilka euro, przy okazji dowiedziałem się od niej, że przepracowała w Niemczech 40 lat (legalnie), a od kilku lat jest po wypadku w miejscu pracy (złamane biodro i szczęka), po którym nie może już pracować, a do emerytury brakuje jej kilku lat, no, a za pieniądze, które dostaje nie stać jej na utrzymanie nawet podstawowe i musi żebrać, aby przeżyć. Dodam jeszcze, że bardzo sepleniła, ponieważ sztuczną szczękę miała źle dopasowaną, a tylko taką zafundowało jej niemieckie ubezpieczenie, wymienić na dobrą już nie chce, a nie stać jej na prywatną wymianę. Widać, Pani Beton, że tak jest Pani zapracowana, iż, ani czasu, ani potrzeby nie znajduje Pani na odwiedzenie centrum Monachium i dlatego nawet przez tak wspaniałe okulary nie dostrzega Pani z odległych peryferii, nędzy w centrum tego bogatego miasta.

A co do Pani oceny Putina, to ja dodam swoją o Merkel, na świecie jest tylko kilku bandytów jej równych, których zliczyć można na palcach jedne ręki i Putina pośród nich nie ma, imperialistyczna kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2017, 21:13 
No i jeszcze jedno faszystowska kurwo.

beton pisze:
I dzieci Kijowa również płaczą, płaczą za ubitymi ojcami, nie tylko dzieci Dombasu potrafią płakać.
Pokaż mi różnicę między tymi płaczącymi dziećmi, bo to tylko dzieci i nie ważne czego się boją , strach , to strach.


No i pokazuję różnicę, jebana kurwo. Dzieci Kijowa płaczą za zabitymi ojcami, którzy poszli do Donbasu mordować nie tylko ojców donbaskich dzieci, ale ich matki i ich samych, jebany faszystowski potworze. Ojcowie dzieci Donbasu nie przyszli do Kijowa mordować ojców kijowskich dzieci, ani ich matek, ani ich samych, zbrodniarzu przyklaskujący z lubością ludobójstwu dla partykularnego interesu niemieckiego kapitału. Świat współczesny jest obrzydliwy, ale Pani, cuchnąca zgnilizną kurwo, należy do tych najbardziej odrażających odpadów roznoszących wokoło odór najwstrętniejszego kurewstwa. To tradycyjna niemiecka praktyka, ofiary przestawiać, jako morderców, a swoje zbrodnie, jako własne męczeństwo. Macie w tym niemieckie kurwy wytrenowaną wprawę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2017, 21:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
ja na ubitych i ubijających ojców huj kładę, jak też i na pana - poniał - inteligencie szpagatowy

szkoda mi pana panie barycki z małej litery, ale pomóc panu nie potrafię , musisz się pan ze sobą sam męczyć, jak już męka będzie nie do zniesienia, wtedy poproś mnie pan o eutanazję - obiecuję że w tym przypadku pomogę

a teraz pakuj się i wypierdalaj :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group