forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2017, 13:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
Wiem Korba. Tak ma być do 7 lipca. Tylko ciekawe, czemu upatrują zagrożenia w polskich kierowcach? A może chodzi o to, że mamy najnowocześniejszy tabor w Europie i od kiedy Polacy weszli na rynek transportowy, 20% niemieckich firm z tejże branży splajtowało..
Utrudniają więc nam żywot wprowadzając różne ciekawostki. Najnowszą jest to, że kierowca pauzę 45 godzinną musi spędzić poza kabiną, najlepiej w niemieckim motelu. Z dosyć niskim standardem i wysokimi jak na naszą kieszeń opłatami.


Te kontrole nie sa niczym wyjątkowym, oni robią kontrole wyrywkowe na autostradzie bo nie musisz juz stanąć do kontroli na granicy. Od czasu do czasu przy okazji jakiejś większej "imprezy" w Niemczech te przywracanie granic sie pojawia. Mam wrażenie, ze wiecej jest kontroli polskich samochodów w Niemczech niż niemieckich w Polsce przez straż graniczna ale moze sie mylę.
Nie mogą juz trzepać nas na kontrolach na przejściu to sobie odbijają jak sie przydarzy okazja.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ubierzcie panie taką sukienkę z lufcikiem to dadzą wam spokój.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 14:40 
Gdyby mąż Pani Agafi przebrany w taką sukienkę wyjrzał z kabiny TIR-a na niemieckiego policjanta, to ten uciekłby w trymiga, a jak nie, to won z policji i do więzienia za obrazę uczuć religijnych i rasizm.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
czytnik pisze:
Stałem 2tygodnie do tyłu w Belgi na pauzę 45mm


Qrwa, roztómacz mię, jak można stać na pauzę 45 milimetrową, bom tuk pierwszej wody! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 15:25 
barycki pisze:
Gdyby mąż Pani Agafi przebrany w taką sukienkę wyjrzał z kabiny TIR-a na niemieckiego policjanta, to ten uciekłby w trymiga, a jak nie, to won z policji i do więzienia za obrazę uczuć religijnych i rasizm.

Adam Barycki


A gdyby tak w miejsce mojego męża, wstawić Pana żonę, w sukienuni z klapką, to cóż wtedy poczyniłby ów biedny funkcjonariusz? :twisted:


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 15:41 
Wtedy, już nie zdążyłby uciec.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 17:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
barycki pisze:
Gdyby mąż Pani Agafi przebrany w taką sukienkę wyjrzał z kabiny TIR-a na niemieckiego policjanta, to ten uciekłby w trymiga, a jak nie, to won z policji i do więzienia za obrazę uczuć religijnych i rasizm.

Adam Barycki


A gdyby tak w miejsce mojego męża, wstawić Pana żonę, w sukienuni z klapką, to cóż wtedy poczyniłby ów biedny funkcjonariusz? :twisted:


Spisałby ją jako ruchadło leśne vel jagodziankę vel córkę leśniczego.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 17:26 
korbaczeska pisze:
AGAFIA pisze:
wstawić Pana żonę

Spisałby ją jako ruchadło leśne vel jagodziankę vel córkę leśniczego.


Pani Korbaczeska, Pani Córka wyemigrowała w poszukiwaniu chłopa, bo tu w Polsce na takie paskudne kurewstwo nie ma amatorów, ale nawet i obleśny Niemiec nie zechciał Pani obrzydliwej paskudy, więc chadza nocami w okolicach dworca z nadzieją, że ciapate ją wyruchają, ale nawet i kozojebcy wolą już kozę od Pani córki.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2017, 17:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki pisze:
korbaczeska pisze:
AGAFIA pisze:
wstawić Pana żonę

Spisałby ją jako ruchadło leśne vel jagodziankę vel córkę leśniczego.


Pani Korbaczeska, Pani Córka wyemigrowała w poszukiwaniu chłopa, bo tu w Polsce na takie paskudne kurewstwo nie ma amatorów, ale nawet i obleśny Niemiec nie zechciał Pani obrzydliwej paskudy, więc chadza nocami w okolicach dworca z nadzieją, że ciapate ją wyruchają, ale nawet i kozojebcy wolą już kozę od Pani córki.

Adam Barycki


Pudło barycki, nie mam córki. Ani syna. Wiec to nie mój problem.
Ale pan masz jakieś potomstwo wiec nie jest wykluczone ze właśnie w takich sytuacjach mogły sie kiedys znaleźć, nigdy nie wiadomo barycki czy nie będziesz miał śniadego wnuka lub prawnuka. :lol:
PS. Nie ma takich pieniędzy, za ktore nawet leśne ruchadło zechciałoby tobie dać dupy.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2017, 17:42 
korbaczeska pisze:
nie mam córki. Ani syna...


o kurwa, zakręcona ma jednak jakieś zalety... . I lepiej niech tak zostanie zasuszona pizdo.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group