forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 20:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 wrz 2017, 7:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
A tu zaraz merytoryczny komentator zamieścił swój jakże merytoryczny komentarz.:lol:

Boruch pisze:
O matko i córko, jakimś mnie stworzył takim mnie mosz. Jo pierdole :lol: :lol:

I chłop ma czelność pisać coś nie nierozumieniu tekstu, a wpisu Szarego nie zrozumiał kompletnie.
Lewica, kurwa.
To już nawet nie kawiorowa, a biedronkowo-lidlowa.


Ja to wstaje oczki przecieram, nie było mnie bo spałem sobie spokojniutko i grzecznie a tu widzę, że polarek przeżyć Borucha nie może. To już jest chore człeczyno. zastanów się, obsesje się leczy.

polarku głupolku ty mój. Moja reakcja była spontaniczna, podyktowana tym co przeczytałem i dlatego, że zrozumiałem jak można być dalece pokręconym, żeby coś podobnego napisać jak szary. Nie zawsze merytorycznie wypowiadać się trzeba, zwłaszcza kiedy napotyka się na skrajnego idiotę. Zaiste prawdą jest co na twój temat mówi Roze. Łazisz za mną, podobam ci się, jesteś z tajnych służb Kamińskiego? :D

Cytuj:
szary

Chcę, beton, jako stary, w trzecim pokoleniu komuch, który widzi obudzone demony, aby
antyfaszyzm nie kojarzył się ze zboczonymi słabniczkami, tylko z siłą z którą faszyści
powinni się liczyć, bo inaczej dostaną wpierdol.



merytorycznie szary - jezusiemaryjo!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 29 wrz 2017, 7:59 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2017, 7:58 
Pudło.
Wolne mam.
Najzwyczajniej w świecie aktywny jestem. :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2017, 8:42 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
starykizior pisze:
Hasta la ultima tapia

(Palafox - obrońca Zaragozzy)


Ech, panie Kizior,
widze ze i pan tak jak ja to zabytek. edukacji PRLowskiej.
Pan sadzi, ze ktos tu wie o pamietniku znalezionym w Saragossie albo slyszal o polskich bohaterach tlumiacych "niesluszna" walke katolickich Hiszpanow z najezdzca francuskim?

Lisowszczycy podobno w porownaniu to byly aniolki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2017, 8:43 
kum pisze:
No popatrz, mamy tyle patriotow ile ojczyzn.

Agafia ojczyzna bez facetow w rajtuzach
Bronto ojczyzna bez islamistow
Szary ojczyzna z Izabela Kastylijska
itd
Wszystkim patriotom dedykuje wiec niesmiertelne zawolanie

patria o muerte venceremos



Kumie, możliwe, że mam jakieś uprzedzenia, jednak pozwolisz, że wyjaśnię swój punkt widzenia.
Nacjonalizm, ruchy neofaszystowskie w Europie przeżywają swój rozkiwt. Zakazami z tym nie wygrasz, na pracę od podstaw też bym nie liczyła, pozostaje liczyć na ludzi, którzy albo dołączą do nich, albo do drugiej strony barykady.
I tu trzeba marketingu, przemyślanych posunięć, sensownych argumentów. Prowokacje pt. pan wystylizowany na ''małą miss'' ludzi nie przekonają.
Pozornie to bez sensu, ale jak się przyjrzeć, tak właśnie świat działa.
Faszyzm jest skrajny, więc antyfaszyzm powinien być kojarzony z normą. Bez ekstrawagancji, dziwactw, fiksacji. Ludzie mając do wyboru schludnych chłopców, w wyprasowanych koszulach i meżczyznę w ciuszkach małolatki, myślisz że pod czym się podpiszą?
Kogo byś zatrudnił na stanowisko dyrektora w swojej firmie, kogo wybrał na prezydenta, kogo potraktowałbyś poważniej? Faceta, który swoim przebraniem ociera się o seksualizację małolat? Bo nie trzeba mieć tu doktoratu z psychologii, by to zauważyć.
No niestety, cel uświęca środki, a że cel jest istotny, trzeba schować zabawki do woreczka i podejść do sprawy bardzo poważnie.
W moim przekonaniu, antyfaszyzm powinien mieć twarz człowieka wzbudzającego zaufanie, człowieka znanego ze swoich działań na rzecz innych, twarz Noblisty, lekarza, weterana..możliwości jest wiele.
Ludziom trzeba powrotu do równowagi, skrajności już mamy.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2017, 9:08 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
mmmm
pani Agafio, do listy twarzy wzbudzajacych zaufanie doloz prosze twarz sprzedawcy uzywanych samochodow.
(to tutejszy zwrot)
a skojarzyl mi sie z tutejszym takze powiedeniem ze mezszczyzna ceniacy w kobiecie cialo, to jak kocieta ceniaca kolor samochodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2017, 9:21 
Kumie, to jak się nosisz, w pewnym sensie świadczy o tym, co masz w głowie.
Każdą ideologię należy postrzegać w kategoriach produktu. Produktu, który ma pociągnąć za sobą tysiące.
''Produkt'' na złączonym obrazku może przekona do siebie paru małolatów bawiących się w anarchię, starego hipisa, osoby ze środowisk LGBT. Na tym koniec.
Do szerszego grona nie dotrze, a wręcz przeciwnie, może spowodować, że wiele osób zrobi w tył zwrot.
To jest walka o dusze, tych jeszcze nieprzekonanych.
W mojej ocenie, omawiana fotka to strzał w kolano, samobój.
Ja tego nie kupuję, nie wiem jak inni.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2017, 9:52 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
O dusze pani Agafio to niech Mefisto sie martwi.

Mnie dobrze ubran, i i ulozeni ludzie normalni nudza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2017, 9:56 
Rozumiem, ale kolorowymi fatałaszkami, faszyzmu nie zwalczysz.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2017, 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Dla premier Szydło minister Jurgiel to jeden z najlepszych ministrów w rządzie. Nie odwołano go, nadal będzie "dbał" o dobry poziom rolnictwa w Polsce. I nic to, że zewsząd słychać, jak fatalnym jest ministrem, a wielu rolników na jego nazwisko aż się gotuje. PiS nie ukryje, jak wielu jest rozczarowanych. Nie tylko Jurgielem. Wszystkim, co dotyczy ich wsi, a co nastało wraz z "dobrą zmianą". A to, co dzieje się wokół afrykańskiego pomoru świń (ASF), wywołuje wściekłość nawet w PiS-owskich bastionach.


Spytać rolników, o to, co się u nich ostatnio zmieniło, to jak wsadzić kij w mrowisko i nie wiadomo od czego zacząć. Bo słuchając wielu, nie sposób uwierzyć, że w polskim rolnictwie wszystko jest tak świetne i że słowa rządzących mają pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości.



Na ścianie wschodniej - wściekłość. W mocno PiS-owym regionie. Rolnicy, którzy z powodu ASF stracili tysiące sztuk trzody chlewnej, już nawet nie hamują emocji. Na spotkanie z wiceministrem rolnictwa do Białej Podlaskiej przybyły tłumy. Był jeden wielki krzyk. Nikt się nie patyczkował. Żadnej dyplomacji. - Te same mówicie hasła: będziemy robić, będziemy pomagać. Absolutnie, nic nie robicie! - usłyszał zastępca min. Jurgiela, Jacek Bogucki. A potem już było lepiej.


http://natemat.pl/218695,to-jest-horror ... agle-swoje



No cóż moi drodzy za błędy się płaci i to słono. Polski rolnik zdradził swój naturalny matecznik partyjny na rzecz PiSu. Uwierzył w populistyczne obiecanki, uwierzył, że polska wieś nareszcie będzie krainą miodem i mlekiem płynącą, "dobra zmiana" ma objąć najmniejsze grudy ziemi po ostatnie źdźbło trawy, od końca czerwonego grzebienia kury nioski po świński ryjek. W stodołach zapasy paszy aż pod sufit, zwierzątka w chlewniach, oborach i kurnikach z dobrobytu nie wiedzą już w czym wybierać bo korytka pełne, a przeciętny rolnik siedzi sobie po obrządku w fotelu, czyta Frondę lub Nasz Dziennik, gdzieś w kąciku drewutni spokojnym snem cichutko śpią jego józwy w oczekiwaniu na kolejny dzień uzdrowieńczej kąpieli w nowych dostawach świeżej gnojówki, w garażu błyszcząca nowa Toyota z silnikiem hybrydowym, a może i elektrycznym, w parku maszyn ciągniki, gnojownik, siewniki, brony wszystko prima sort z wytwórni rodzimych. Tylko jednego mu brakuje - sprzedałby trochę ziemi i kupił samolot a tu nichuja, bo rząd dobrzej zmiany ubezwłasnowolnił rolnika na początek w podzięce za glosowanie na PiS. Może jedynie sprzedać, ale miejscowemu klesze. A ten więcej niz zeta za ha nie da bo skąpy.

Marzenia prysły bo niestety za głupotę trzeba płacić. Poprzednicy z PSLu łachudrami byli ale jakoś kulawo bo kulawo szło. A trzeba liczyć się z tym, że w przyszłości pojawi się jeszcze jedna bariera, albowiem nasz rząd ma "bardzo dobre stosunki" z UE i zapewne źródełko dopłat unijnych dla rolników nieźle ich może zaskoczyć.

A życie płynie dalej, a polski chłop jak gupek był tak jest. Na tace da to może mu humor poprawi. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2017, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Sąd bada oświadczenia majątkowe prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza z PO. Jest on podejrzewany o zatajenie majątku. I choć na sali sądowej odmówił on odpowiedzi na pytania, to jego wyjaśnienia złożone w śledztwie odczytał jednak prokurator. Płynące z nich wnioski są zaskakujące! Adamowicz twierdzi, że jego nieletnie córki otrzymywały od pradziadków nawet… setki tysięcy złotych!

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... od/y2q59y5

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group