forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2017, 9:46 
ladaco pisze:
AGAFIA pisze:
... Nie pierdol facet, jesteś chory na łeb i to ostro.. I nie wygrażaj mi, bo jak jebnę to cię mamusia nie pozna. Czubie.


Pani wrażliwość i kobieca delikatność, Pani Agafio jest zdumiewająca, jestem pod wrażeniem. Nawet Barycki, oczywiście ser, czasem takie cuś pierdolnie. Au revoir Mme Agafia.


Jesteś pewny, że jestem kobietą? A może 60 letnim, łysym facetem. Może Barycki to stara, znudzona gospodyni domowa, a Bronto ma zmazy nocne.
Nie wierz we wszytko, co czytasz.
Un petit bonjour de lake, embrasse la famille. ;)


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 10:16 
AGAFIA pisze:
Jesteś pewny, że jestem kobietą? A może 60 letnim, łysym facetem.
;)


no to mnie Pani podnieciła, madam.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 14:47 
Panie ladaco, to forum Urbana, starego satyra z niewyszukanym dowcipem. Tu wszystko może się zdarzyć.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 14:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
ladaco pisze:
no to mnie Pani podnieciła, madam.


To zwal se konia. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 15:24 
Prosta metoda rozładowania emocji niektórych, słusznie, księże czynisz, radząc mu to. Ja jednakowoż bym mu radził dla doznań wyższego rzędu włożyć chuja w dzrzwi i trampkiem napierdalać kobietę, która je dociska... Markiz De Sade` próbował to z dozorcą więziennym ale z braku tramka posługiwali się trzewikiem skórzanym.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 15:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
staruchu pisze:
Ja jednakowoż bym mu radził dla doznań wyższego rzędu włożyć chuja w dzrzwi i trampkiem napierdalać kobietę, która je dociska...


Czyli pozycja „na wilka” - chuja między drzwi, trzasnąć drzwiami i AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 15:39 
Nareszcie jesteśmy we własnym domu. Kurwa, znowu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 cze 2017, 7:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tajny sondaż przeraził PiS. Opozycja liderem

Wyniki sondaży zlecanych przez media, politycy komentują tym chętniej, im korzystniej wypada ich ugrupowanie. Badania zamawiane na wewnętrzne potrzeby partii są pilnie strzeżone, a wnioski głęboko analizowane. Nie zawsze udaje się dotrzymać tajemnicy i tak jest w przypadku najnowszej analizy zamówionej przez PiS. Jarosław Kaczyński nie ma powodów do radości.

Gdyby Platforma Obywatelska i Nowoczesna wystawiły wspólną listę w wyborach parlamentarnych pokonałyby Prawo i Sprawiedliwość - wynika z sondażu przeprowadzonego w dniach 14-16 czerwca na zamówienie rządzącej partii, a do którego dotarł "Fakt". Po połączeniu sił opozycja mogłaby liczyć na 40 proc. głosów wyborców, a PiS na 36 proc.

Do Sejmu weszłyby także: Kukiz'15 (9 proc. głosów), SLD (6 proc.) oraz PSL (nieco ponad 5 proc.). Swoich parlamentarzystów nie miałyby partie Wolność i Razem (po 2 proc. wskazań).

Jak zauważa gazeta, gdyby wyniki sondażu przeliczyć zgodnie z obowiązującą ordynacją to cztery ugrupowania opozycyjne (PO, N, PSL i SLD) miałyby 224 posłów, a PiS tylko 172. Przy ewentualnej koalicji z Kukiz'15 nadal byłoby to tylko 215 posłów.

Choć perspektywa utraty władzy musi w PiS budzić przerażenie to jednak są też tacy, którzy starają się odnaleźć w całej sprawie pozytywne aspekty.

- Największym problemem ostatnio stało się przekonanie, że nie mamy z kim przegrać - mówi w rozmowie z "Faktem" współpracownik prezesa Kaczyńskiego.

https://wiadomosci.wp.pl/tajny-sondaz-p ... 631650945a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2017, 7:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
- Największym problemem ostatnio stało się przekonanie, że nie mamy z kim przegrać - mówi w rozmowie z "Faktem" współpracownik prezesa Kaczyńskiego.




Już kiedyś ktoś tak powiedział i wylądował w Brukseli. Czyżby nasz Jarosław też na to liczył?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2017, 8:15 
W tym naszym cudownie wolnym świecie humanizmu, około połowa populacji już nie ma złudzeń, lata doświadczeń uświadomiły im ich odrzucenie cywilizacyjne, nie liczą już na nic, poza wegetacją na poziomie biologicznym, ich już żaden teatr nie przekona i na żadne przedstawienie nie będą głosowali. Chyba, że na tej teatralnej scenie, aktorzy zaczną umierać naprawdę, kiedy te wszystkie komisje sejmowe i śledztwa prokuratorskie zaskutkują ogromnymi wyrokami więzienia. Jeżeli do wyborów nie zapadnie kilkaset wyroków wieloletniego więzienia dla sędziów, prokuratorów, wysokich urzędników i polityków, a też różnych wielkich prezesów, no i oczywiście, generałów, to przedstawienie się skończy i zacznie nowe, ale bez tej ogromnej masy odrzuconych, ale, jeżeli tysiące przestępców politycznoadministracyjnych pójdzie siedzieć za korupcję, to być może odrzuconym wróci nadzieja na lepszą przyszłość, a siła polityczna z tym poparciem nie przegrą wyborów przez dekady.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group