forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 4:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lis 2015, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A po gówno komu konstytucja jak i tak 15 leśnych dziadków wie lepiej co wolno.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2015, 12:13 
WLR pisze:
Przecież bez doktoratu z psychiatrii widać, że do władzy dorwali się szaleńcy absolutni. To dopiero kilkanaście dni a ja już obawiam się tego, co nas czeka za pół roku. Gotów się jestem założyć, że Urban i jego NIE mogą liczyć na zamknięcie i oby tylko Tygodnika i forum. Niebawem posypią się pozwy przeciwko zbyt niepokornym internautom a dziennikarze pozostaną tylko wierni i mierni.


Będzie strasznie reżimowo, a było tak cudownie demokratycznie. Łzy płyną mi po policzkach za utraconą wolnością demokratyczną.

https://www.youtube.com/watch?v=WMScdnw ... e=youtu.be

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 26 lis 2015, 12:16 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 26 lis 2015, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:26
Posty: 405
st1111 pisze:
A po gówno komu konstytucja jak i tak 15 leśnych dziadków wie lepiej co wolno.


I to jest meritum ;)

Czy istnieje jakas sensowna decyzja TK? Jest takowa, bo sobie nie przypominam?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2015, 12:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:26
Posty: 405
barycki pisze:
Będzie strasznie reżimowo, a było tak cudownie demokratycznie. Łzy płyną mi po policzkach za utraconą wolnością demokratyczną.

https://www.youtube.com/watch?v=WMScdnw ... e=youtu.be

Adam Barycki


Czy pan Barycki juz wstapil w szeregi bojowek Komitetu Obrony Demokracji? :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2015, 12:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
martik pisze:
barycki pisze:
Będzie strasznie reżimowo, a było tak cudownie demokratycznie. Łzy płyną mi po policzkach za utraconą wolnością demokratyczną.

https://www.youtube.com/watch?v=WMScdnw ... e=youtu.be

Adam Barycki


Czy pan Barycki juz wstapil w szeregi bojowek Komitetu Obrony Demokracji? :mrgreen:

P. Barycki, daj mi znać jak waść będziesz tam po drodze wstępował, to może jakieś pifko se pykniemy...?! :D :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2015, 13:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Aleś mnie kurwa wystraszył.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2015, 13:29 
Mylisz się Wiarek. Poczytaj sobie regulacje dot. zasad procedowania w sejmie. Sprawy nie zakończone (a do takich należał wybór kandydatów na sędziów TK). Nie jest kontynuowany w kolejnej izbie, a rzecz całą zaczyna się od nowa.
Drugą istotną przesłanką było działanie poprzedniej izby ,,na wyrost'' przekraczając swoje kompetencje dokonała ona wyboru 2 sędziów przed upływem ich kadencji.
Zakończeniem procedury jest odebranie przysięgi sędziowskiej przez prezydenta. od tego momentu kandydaci stają się pełnoprawnymi sędziami TK na jedną kadencje.
---------------
Drugi problem jaki poruszyłeś (emerytura ćfynka) dotyczy przepisu który WSZEDŁ W ŻYCIE - czyli procedura była ZAKOŃCZONA.
Wówczas zmiana ustawy i pogonienie ćfynka do roboty jest naruszeniem praw nabytych.
Jeżeli nie rozumiesz tej drobnej różnicy - to może powinieneś odpuścić sobie dywagacje nt. prawa???


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2015, 13:42 
Niestety, Panie Skorpion, Pan Rozumny nie rozumie i nie odpuści, a to wszystko przez Kuronia.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2015, 13:43 
martik pisze:
Czy pan Barycki juz wstapil w szeregi bojowek Komitetu Obrony Demokracji?


Barycki ma w dupie demokrację, Barycki zawsze był, jest i będzie hochsztaplerem, który w każdym ustroju czuje się jak ryba w wodzie. Dlatego Barycki nie troska się o siebie, a przepełniony jest tylko troską o szczęście ludzkości, dlatego Barycki uważa, że durnej ludzkości nie wolno pozostawić samopas i trza fest za mordy trzymać, aby się nierozpierzchła i w całości dało się ludzkość doprowadzić do szczęścia, bo gdyby kto się rozpierzchł i do szczęście nie dał się doprowadzić, to potem będzie taki mącił i trza go będzie do dołu z wapnem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lis 2015, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Przepraszam nie wiedziałem panie WLR że jest pan Żydem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group