forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 15:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 wrz 2017, 15:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie wiem nie znam typa. Z oglądu w ekranie telewizora bardzo oryginalna postać, choć jak na mój gust trochę bufon skryty za ciemnymi okularami. Taki mam pierwszy ogląd. Niemniej nie interesuje mnie zbytnio, bo nie interesuje mnie specjalnie moda. Może trochę damska, bo lubię podziwiać piękne kobiety w pięknych strojach. Ja zaś wrzucam na siebie co popadnie, bez specjalnego przywiązywania wagi do wyglądu. Przystojniakowi we wszystkim dobrze :lol: :lol: Pan Świnia mnie zainspirował i sięgnąwszy do internetu napotkałem na krytykę o jaką postarał Lagerfeld względem Pani Kanclerz. I nie przeszkadza mi jej ubiór, ani wygląd, choć pod tym względów ma chyba problem. Także i samo nasza "kanclerka" ma problem. Sprawa jest taka - najważniejsze co kto ma w głowie. A tu mamy różnicę szaloną - na niekorzyść naszej beci.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 16:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
a mnie z magazynem na polu- nie wiem czemu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 16:49 
panie od lagerfelda
Obrazek
i chłopaki od hugo bossa
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2017, 18:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Rząd w trybie pilnym wprowadza ustawę, zmieniającą sposób finansowania świadczeń zdrowotnych ze środków publicznych. Zmiana w kwestii in vitro polega na tym, że jeśli któraś z gmin będzie chciała prowadzić taki program, to musi poprosić o opinię Agencję Oceny Technologii Medycznych. Owszem, wcześniej też musieli, ale opinia AOTM nie była dotąd wiążąca. Zgodnie z projektem, jeśli Agencja Oceny wyda negatywną opinię, a mogę być pewny, że wyda, bo przecież mamy zideologizowany rząd, to taki samorząd będzie oskarżony o naruszenie dyscypliny budżetowej i będzie karany finansowo.
– Mówiąc brutalnie: rząd kładzie łapę na programy zdrowotne i oświadcza samorządom, że będą realizować takie programy, na jakie władza pozwoli – stwierdza Arłukowicz w rozmowie z naTemat i opisuje, jak błyskawicznie PiS chce przepchnąć ten projekt. Dziś odbyło się jego pierwsze czytanie, na jutro planowane jest drugie a już w piątek głosowanie. Potem Senat i – jeśli ustawa przejdzie bez poprawek – od razu trafi do podpisu na biurko Andrzeja Dudy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A tam dzieci invitro mają bruzdy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A gdzie?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2017, 20:38 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Na polu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 2:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Rząd w trybie pilnym wprowadza ustawę, zmieniającą sposób finansowania świadczeń zdrowotnych ze środków publicznych. Zmiana w kwestii in vitro polega na tym, że jeśli któraś z gmin będzie chciała prowadzić taki program, to musi poprosić o opinię Agencję Oceny Technologii Medycznych. Owszem, wcześniej też musieli, ale opinia AOTM nie była dotąd wiążąca. Zgodnie z projektem, jeśli Agencja Oceny wyda negatywną opinię, a mogę być pewny, że wyda, bo przecież mamy zideologizowany rząd, to taki samorząd będzie oskarżony o naruszenie dyscypliny budżetowej i będzie karany finansowo.
– Mówiąc brutalnie: rząd kładzie łapę na programy zdrowotne i oświadcza samorządom, że będą realizować takie programy, na jakie władza pozwoli – stwierdza Arłukowicz w rozmowie z naTemat i opisuje, jak błyskawicznie PiS chce przepchnąć ten projekt. Dziś odbyło się jego pierwsze czytanie, na jutro planowane jest drugie a już w piątek głosowanie. Potem Senat i – jeśli ustawa przejdzie bez poprawek – od razu trafi do podpisu na biurko Andrzeja Dudy.


No bo te gminy już tak się rozbestwiły w samorzondności, że konieczna jest PiS-lamska interwencja
coby nie trfoniły publicznego grosza. Co innego Szydło-rzond tu jest przyzwolenie preSSesa i kasiora leci strugom w szambo.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 2:57 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie Wama kasiorka sie konczy, trzeba umiec czytac to o czym nie pisza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2017, 10:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dokładnie tak.
Nawet Rafalska chce zajumać pieniądze przeznaczone na tak zwaną aktywizację zawodową, z powodu nie ma już w Polsce bezrobocia.
Niby chce te pieniądze przerzucić na pensje dla stażystów lekarskich i takie tam.
Stażyści zobaczą te pieniądze, chyba w Norwegii.
Budżecik pusty, a dziecioki żądają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group