forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 paź 2017, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Cytuj:
Dymitr Książek to lekarz, który już wcześniej wypowiadał się na kontrowersyjne tematy. To on wyjawił jak wyglądała identyfikacja zwłok po katastrofie w Smoleńsku. Teraz na swoim profilu na Twitterze odniósł się do strajku rezydentach.

– Jestem lekarzem z 15-letnim stażem, zaczynałem od 1400 na rękę, 2 dzieci, 3 etaty i dyżury. Nie płakałem, tylko zapier**ałem na doświadczenie. Teraz zarabiam dobrze, jestem w-ce szefem dużego oddziału. Te szczylki to dla mnie wstyd, 3 lata opie***lania się na stażach za 6 tys. Granda – czytamy we wpisie lekarza na Twitterze.

http://www.medonet.pl/zdrowie,ostry-wpi ... 23875.html

Jak widać są jeszcze ludzie rozsądni którzy nie chcą płacić 6 tysi tylko za to że rodzice synusia na doktora wykształcili.


Panie Świniak LITOŚCI. Typowe polskie skurwysyńskie myślenie. Ja miałem ciężko - to inni też niech mają. Ten skurwysyn pewnie nie ma dzieci, które np skończyły studia medyczne. Też by im tak życzył? Typowa bolszewia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ależ proszę Pana mam nadzieję że Pan zdaje sobie sprawę że postulaty doktorków obejmują zwiększenie Pańskich danin płaconych na NFZ. Czyli może się Pan dobrowolnie opodatkuje wysyłając im przelew.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 9:45 
st1111 pisze:
postulaty doktorków obejmują zwiększenie Pańskich danin płaconych na NFZ

Można też inaczej, jak w wolnym świecie demokracji i humanizmu, obciążyć studentów realnymi kosztami ich kształcenia, weźmie sobie student kredyt i jak absolwenci uczelni na zachodzie, będzie go spłacał do czterdziestego roku życia, oczywiście, jak będzie zapierdalał po 16 godzin i mieszkał w wynajętym pokoju, a jak leniwy i rozrzutny, to spłaci go po pięćdziesiątce. A za zaoszczędzone przez państwo miliardy na samofinansujących się uczelniach, będzie można wydać na wyższe wynagrodzenia.


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2017, 9:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Ależ proszę Pana mam nadzieję że Pan zdaje sobie sprawę że postulaty doktorków obejmują zwiększenie Pańskich danin płaconych na NFZ. Czyli może się Pan dobrowolnie opodatkuje wysyłając im przelew.



Nie słyszałem o tym aby taki postulat lekarze rezydenci wnosili. Ale może Pan wie lepiej. Być może, nie wykluczam.

Powiem Panu tak - ja nawet pogodziłbym się z tym żeby płacić więcej na SZ. Przynajmniej wtedy miałbym pewność, że te pieniądze naprawdę tam dotrą. Dziś płacę podatki spodziewając się, że właśnie SZ zostanie nimi wzmocniona, bo wiadomo jakie są braki. I tu jakie jest moje zdziwienie, kiedy miliardy z tego co zwykły Polak daje do budżetu jest wydawane wg wymysłu prezeSSa, który odpowiednio kierując stróżką forsy zarządza w kierunku populizmu jak tu wygrać kolejne wybory mając w dupie SZ.

Każdy Polak wie, że nasza SZ jest w nienajlepszy stanie. Kiedy lekarze pielęgniarki siedzą cicho wszyscy narzekają na kolejki do specjalistów. Oj jak źle jest, jak źle. Kiedy lekarze podniosą głowę i zaczną mówić głośno - dość, nagle znajdują się tacy, którzy dziwią się, bluzgają, co może utwierdzać, że ta SZ w Polsce jest ok. I czego ci lekarze chcą?

No kurwa. To jak to jest, jest dobrze czy źle. Zdecyduj sią Pan Panie Świniak. Rezydenci nie tylko walczą o swoje płace. Tam so i inne postulate, ważne dla pacjenta.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Trudno dyskutować z osobami które nie mają pojęcia o czym dyskutują.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 10:17 
A Pani Rose nie dostrzega w tym braku pojęcia, ale co ciekawsze, Pani Ree dostrzega w tym właściwe pojmowanie.


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2017, 10:17 
Boruch pisze:
Tam so i inne postulate, ważne dla pacjenta.

Niestety, Panie Świnia, Pańska głupota nie pozwala Panu dostrzec humanistycznej prawdy, którą, bystrą inteligencją swą, dostrzega boruch, że najlepiej o dobro społeczne potrafią zadbać korporacje, a już medyczna, szczególnie humanistycznie.


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2017, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pan pszerarzony pisze:
najlepiej o dobro społeczne potrafią zadbać korporacje, a już medyczna, szczególnie humanistycznie.


Prawda? Jak nie damy im forsy to umrzemy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 10:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Trudno dyskutować z osobami które nie mają pojęcia o czym dyskutują.



Pan za to ma pojęcie. Argumentów Panu zabrakło i tyle. Poległ Pan na własnej zawiści i uprzedzeniach. Ja już Panu mówiłem - nie życzę Panu źle. Niech Pan pamięta, że źle traktowane wojsko, źle opłacane, wyposażone, to jego morale spada. Obyś Pan nie zetknął się w przyszłości z lekarzem, którzy Panu da zastrzyk w pośladek w taki sposób, że będziesz go Pan pamiętał do końca życia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
O Pan to jakiś wysoko postawiony,mnie kują tylko pielęgniarki.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group