forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 wrz 2014, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 23:24
Posty: 87
Z Archiwum X

Po 15 latach sprawa niedyspozycji goleni prezydenckiej zostala rozwiazana :shock:

O dusze zmarlych sie rozeszlo i tradycje.

"Lecieliśmy prezydenckim tupolewem już z Katynia, z lotniska w Smoleńsku, do Charkowa. W saloniku razem z Aleksandrem Kwaśniewskim siedzieli między innymi: rabin, rzymskokatolicki biskup polowy, prawosławny ordynariusz Wojska Polskiego oraz kapelan Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego. A że w tradycji prawosławnej istnieje zwyczaj wypicia za dusze zmarłych (nie tylko w tej konfesji) nasz autokefaliczny duchowny wyjął z podręcznego bagażu buteleczkę z trunkiem i wzniósł stosowny do okoliczności toast. Gest wynikający z tradycji (...) Pozostali hierarchowie dostosowali się do tradycji" - opisuje.


"To wcale nie było bezsensowne picie do dna. Ot, rytualne toasty. Każdy się oszczędzał, bo czekały nas oficjalne obowiązki. Zresztą w klimatyzowanym wnętrzu nie odczuwało się działania alkoholu; wszystko przebiegało w należnej okolicznościom powadze" - pisze dalej.


"Wpadłem na salę i rozejrzałem się dookoła w poszukiwaniu mikrofonu. Był! Ruszyłem, zdjąłem go ze stojaka, schowałem za plecami i stanąłem pod ścianą. Nie miałem czasu na lepszy kamuflaż (...) Aleksander Kwaśniewski pochylił się, sięgnął po przewód i - po nitce do kłębka - przywędrował za nim do mnie. Zabrał mi mikrofon i..." - zawiesza narrację autor "Wspomnień (niekoniecznie) dyplomatycznych".

Co za trzezwosc umyslu! :D


Tutaj calosc

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... enta/rszpm

_________________
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Anastazja pisze:
Z Archiwum X

Po 15 latach sprawa niedyspozycji goleni prezydenckiej zostala rozwiazana :shock:

O dusze zmarlych sie rozeszlo i tradycje.

"Lecieliśmy prezydenckim tupolewem już z Katynia, z lotniska w Smoleńsku, do Charkowa. W saloniku razem z Aleksandrem Kwaśniewskim siedzieli między innymi: rabin, rzymskokatolicki biskup polowy, prawosławny ordynariusz Wojska Polskiego oraz kapelan Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego. A że w tradycji prawosławnej istnieje zwyczaj wypicia za dusze zmarłych (nie tylko w tej konfesji) nasz autokefaliczny duchowny wyjął z podręcznego bagażu buteleczkę z trunkiem i wzniósł stosowny do okoliczności toast. Gest wynikający z tradycji (...) Pozostali hierarchowie dostosowali się do tradycji" - opisuje.


"To wcale nie było bezsensowne picie do dna. Ot, rytualne toasty. Każdy się oszczędzał, bo czekały nas oficjalne obowiązki. Zresztą w klimatyzowanym wnętrzu nie odczuwało się działania alkoholu; wszystko przebiegało w należnej okolicznościom powadze" - pisze dalej.


"Wpadłem na salę i rozejrzałem się dookoła w poszukiwaniu mikrofonu. Był! Ruszyłem, zdjąłem go ze stojaka, schowałem za plecami i stanąłem pod ścianą. Nie miałem czasu na lepszy kamuflaż (...) Aleksander Kwaśniewski pochylił się, sięgnął po przewód i - po nitce do kłębka - przywędrował za nim do mnie. Zabrał mi mikrofon i..." - zawiesza narrację autor "Wspomnień (niekoniecznie) dyplomatycznych".

Co za trzezwosc umyslu! :D


Tutaj calosc

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... enta/rszpm

eee-tam Sokorski nie takie hece opisywał


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2014, 5:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Anastazja pisze:
Z Archiwum X

Po 15 latach sprawa niedyspozycji goleni prezydenckiej zostala rozwiazana :shock:

O dusze zmarlych sie rozeszlo i tradycje.

"Lecieliśmy prezydenckim tupolewem już z Katynia, z lotniska w Smoleńsku, do Charkowa. W saloniku razem z Aleksandrem Kwaśniewskim siedzieli między innymi: rabin, rzymskokatolicki biskup polowy, prawosławny ordynariusz Wojska Polskiego oraz kapelan Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego. A że w tradycji prawosławnej istnieje zwyczaj wypicia za dusze zmarłych (nie tylko w tej konfesji) nasz autokefaliczny duchowny wyjął z podręcznego bagażu buteleczkę z trunkiem i wzniósł stosowny do okoliczności toast. Gest wynikający z tradycji (...) Pozostali hierarchowie dostosowali się do tradycji" - opisuje.


"To wcale nie było bezsensowne picie do dna. Ot, rytualne toasty. Każdy się oszczędzał, bo czekały nas oficjalne obowiązki. Zresztą w klimatyzowanym wnętrzu nie odczuwało się działania alkoholu; wszystko przebiegało w należnej okolicznościom powadze" - pisze dalej.


"Wpadłem na salę i rozejrzałem się dookoła w poszukiwaniu mikrofonu. Był! Ruszyłem, zdjąłem go ze stojaka, schowałem za plecami i stanąłem pod ścianą. Nie miałem czasu na lepszy kamuflaż (...) Aleksander Kwaśniewski pochylił się, sięgnął po przewód i - po nitce do kłębka - przywędrował za nim do mnie. Zabrał mi mikrofon i..." - zawiesza narrację autor "Wspomnień (niekoniecznie) dyplomatycznych".

Co za trzezwosc umyslu! :D


Tutaj calosc

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... enta/rszpm

Tam i flaszka Głódź maczał swój czerwony od wódy ryj bo on wtedy był głównym wojskowym katabasem ze strony Krk.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2014, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Bez komentarza.

http://www.tvn24.pl/nie-czyta-ksiazek-p ... 215,s.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2014, 12:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Sikorskiego nie chciano ani w Europie, ani w NATO, ani w rządzie.
Czemu ma wiec być w parlamencie?


Kmiot Szczerski z PiS


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2014, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Sikorskiego nie chciano ani w Europie, ani w NATO, ani w rządzie.
Czemu ma wiec być w parlamencie?


Kmiot Szczerski z PiS


Poczytaj co o Sikorskim mówi ambasador Syrii w Polsce: http://xportal.pl/?p=11727
być może jest po prostu za bardzo wyrywny, i czasem wyrwie mu się to co wie, jak wtedy na Ukrainie "wszyscy zginiecie, podpiszecie" i to o robieniu laski, to raczej świadczy o jego dobrej woli, mówił co wie, i się nie mylił, co zrobimy jeśli na terenie polski zostanie odpalona kolejna kolorowa rewolucja, a np. bundeswera wystąpi z obrona ludności śląska? ktoś nas ostrzeże? znajdzie się drugi Sikorski? Jakoś nie bardzo widać jego złą wolę, którą to u tych kmiotów z Pisu widać jak na dłoni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2014, 10:52 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Wybór Sikorskiego na Marszałka Sejmu jest mi zupełnie obojętny. Cóż zrobić, mamy podobno demokrację i jak to bywa, że na ważne stanowiska wybiera się niekoniecznie ludzi mądrych. Raczej hipokrytów, debili, lub kretynów.

Wybór Sikorskiego być może jest przygrywką do kandydowania w wyborach prezydenckich. Takie są głosy. Być może to prawda. I to też niewiele mnie obchodzi. Zobaczymy co będzie dalej. Jeżeli Sikorski nie straci na popularności, którą nie wiedzieć czemu w sondażach posiada – za Komorowskim wzbudza największe zaufanie Polaków – to może być przyszłym prezydentem RP. Co mnie zapewne zasmuci jeżeli do tego dojdzie.

Słuchałem wystąpień wszystkich przedstawicieli klubów poselskich i mogę powiedzieć tak. Takiej demagogii i prostactwa, „drwalizmu” intelektualnego obskurantyzmu, jaką zaprezentował Szczerski nie prezentował żaden mówca. O dziwo ten typ jest podobno profesorem UJ. Jak widać wiedza i zdobyte naukowe doświadczenie nie idzie w parze z narracją. Należy zwrócić uwagę, że jest to wychowawca młodych pokolenia Uniwersytetu posiadającego renomę. W przypadku Szczerskiego kultura to daleka rzeczywistość. I to nie jest pierwsze jego podobne wystąpienie naszpikowane stolarskim savir vivre. Widać w PiS wolą wiadra pomyj, bo to bawi ich cięty przez rozum elektorat. Jednym słowem usłyszeliśmy co? „Jana Pietrzaka” u schyłku swojego marnego kabaretowego żywota, a nie profesora UJ członka partii opozycyjnej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2014, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Dakota pisze:

Ale lubi za to obie Radwańskie, a szczególnie chyba "piknom Isię". Kołtuństwo qrfa.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 9:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A wyje, wyje, durny ciulu.
Wyje, kiedy rodzina pracując zarabia 2 tysiące, spłaca kredyt i ma komorników na garbie.


- Polskie poczucie sprawiedliwości wyje, kiedy ktoś dostaje dużo. Milczy, kiedy ktoś dostaje mało. Nie widziałem nigdy na pierwszej stronie polskiej gazety tytułu: To skandal, że polski premier zarabia tylko 15 tys. zł. To nie porusza polskiego ducha sprawiedliwości. Bo to raczej duch zawiści i wredności - tak Jacek Żakowski komentował oburzenia, jakie wywołała informacja że Igor Ostachowicz może pracować w PKN Orlen. Za 2-2,5 mln zł rocznie.
Według nieoficjalnych informacji TVN24, minister Maria Wasiak odda ponad 500 tys., jakie dostała za odejście z PKP SA, a Igor Ostachowicz nie będzie pracował w PKN Orlen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 9:48 
Oj Rosia Rosia...
Zadam, pytanie - a to 100% rodzin ma takąsytuację?
Bo pomstuje 100% proli i ich rodzin...
Bo oni mają mniej....
Tobie kobito chyba niedostatek z polską bezinteresowną zawiścią się popiermylił...
Istnieje jeszcze jedno wytłumaczenie... ten komornik i raty to jedynie usprawiedliwienie pierwszego.
-------------
Ja tam nie mam pretensji do tych którzy otrzymują sute odprawy czy wygórowane płace...
Winien nie jest ten który korzysta, a ten który powoduje powstanie takich nienormalnych umów.
I tu pozostaje zapytać - gdzie jest CBA???


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group