forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 14:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 paź 2016, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Tu nie chodzi o publikowanie danych, tylko o powiedzenie jasno, czy jest to w chuja granie. Ty wiesz. Chłopak już dawno się, jak mu się wydawało, dawno bawił się na forum swoim debilizmem, choć mu wreszcie bez moda ewidentnie oczy wytarto. Za chwilę będzie curciom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ksionc pisze:
Tu nie chodzi o publikowanie danych, tylko o powiedzenie jasno, czy jest to w chuja granie. Ty wiesz. Chłopak już dawno się, jak mu się wydawało, dawno bawił się na forum swoim debilizmem, choć mu wreszcie bez moda ewidentnie oczy wytarto. Za chwilę będzie curciom.


Wiesz gdzie mam wasze publikowanie?

A ja myślałem, że tu na forum sa normalni ludzie, że jak się do nich mówi to wierzą - no oczywiście poza pewnymi odchyleniami takimi jak np posiada Barycki. Nie wiedziałem, że znajdzie się tak podejrzliwy jak przeciętny wierny smoleński.

Ksionc trochę szacunku dla siebie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Do pana skorpiona moderatora

Mnie nie za tym czy po tym - ale czy Pan panie skorpion nie za dużo sobie pozwala? Czy pan tą korespondencja oficjalną dotyczącą mojej skromnej osoby, która każdy może tu przeczytać każdy nie nadużywa swojego stanowiska moderatora. Oczywiście sprawdzić i pilnować porządku powinien Pan, co moim zdaniem nie zawsze się Panu udaje. Ale ta korespondencja z panem ksionc?

Dobra nie czepiam się. Tak tylko przyszła mi do głowy taka refleksja.

Niech Pan przemyśli panie skorpion.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Jeb się, zielony nie prowadzi ze mną żadnej korespondencji. Co, dupa się zatrzęsła? Masz coś na sumieniu? Ja tu jestem naście lat pod jednym nickiem i nikogo w chuja nie robiłem, że ja, to ja. Teraz już jestem pewien, że się nie myliłem, jak w poprzednim przypadku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 19:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ksionc pisze:
Jeb się, zielony nie prowadzi ze mną żadnej korespondencji. Co, dupa się zatrzęsła? Masz coś na sumieniu? Ja tu jestem naście lat pod jednym nickiem i nikogo w chuja nie robiłem, że ja, to ja. Teraz już jestem pewien, że się nie myliłem, jak w poprzednim przypadku.



Żal mi Pana Panie ksionc.

Napisałem przed chwila kilka zdań komentarza, ale go wykasowałem albowiem stwierdziłem, że z Panem rozmawiać to jak z Marianem Piłką o aborcji.

Tak to mniej więcej wygląda.

"ja go bukłaczkiem a on wilcze doły".

Przykro mi, że muszę Pana z tym zostawić. Tuszę, że z czasem może sam sie Pan przekona jaki wielki błąd Pan popełnia co do mnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 20:00 
Masz Pan absolutna racje, Panie Ksionc, Pan Boruch, to nikt inny, jak tylko Pan Parafon, na całym świecie tylko Pan Parafon nienawidzi mnie tak bardzo, jak teraz nienawidzi mnie Ten niby Boruch, a przecie Pan Obuz był we mnie zakochany do szaleństwa i nigdy nie pozwoliłby sobie na tak wulgarne zachowanie wobec mnie, osoby tak szaleńczo ukochanej. A i niebezpodstawnie można założyć, że Pan Boruch nie jest nawet Panem Parafonem, a jest to, sama we własnej osobie Pani Córka grabarza, czego Pan Parafon może być zupełnie nieświadomym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 paź 2016, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Masz Pan absolutna racje, Panie Ksionc, Pan Boruch, to nikt inny, jak tylko Pan Parafon, na całym świecie tylko Pan Parafon nienawidzi mnie tak bardzo, jak teraz nienawidzi mnie Ten niby Boruch, a przecie Pan Obuz był we mnie zakochany do szaleństwa i nigdy nie pozwoliłby sobie na tak wulgarne zachowanie wobec mnie, osoby tak szaleńczo ukochanej. A i niebezpodstawnie można założyć, że Pan Boruch nie jest nawet Panem Parafonem, a jest to, sama we własnej osobie Pani Córka grabarza, czego Pan Parafon może być zupełnie nieświadomym.

Adam Barycki



Panie Barycki łatwo jest sprawdzić, kto zacz. Pan kłamiesz aż się Panu z nochala kurzy. Jak szlachetny z urodzenia robotniczochłopskiego Pan obuz szalał ze swoimi błyskotliwymi tekstami jeszcze na starym fo to Pan z koszulą w zębach latałeś i z glutem koło nosa. O ile umiem czytać to rejestracja Pana nastąpiła w roku 2014. Obuz dziś Boru datuje się o ile się nie mylę do starożytnej epoki roku 2009

Tak więc nie obrażaj Pan starszyzny bo kopa Pan zarobisz.

Pytanie czy ja Pana nienawidzę?

Owszem nienawidzę, bo porządny człek nienawidzić kogoś musi. I ja Pana sobie wybrałem co dla Pana powinno być zaszczytem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 20:48 
Barycki jeszcze w roku 2008 kazał Rozenkowi całować się w dupę, kiedy Pan obesraną pieluchę w bezzębnych dziąsłach trzymałeś jeszcze, a już obecnie, stara kurwa i też już bezzębna.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 paź 2016, 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Znów, po wykryciu mistyfikacji, co taka stara kurwa może? Tylko się coraz bardziej napinać. Znamy to już z poprzedniego wcielenia. Bo już z przykucu nie może.
Jak mawiał Sztaudynger - plunął bym ci w twarz, ale czy ją masz?
Forum gimbusów, gdzie dzieciaki można robić w chuja, gdzie indziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2016, 22:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dawno, dawno temu miałem z kryminalistyki takie coś; rozpoznawanie osoby po po stylu pisania, frazeologii i takich tam. Po przeanalizowaniu postów Pana Borucha stwierdzam, że to ... A chuja, a ochrona danych osobowych to gdzie? Myślę, że tak w 99% się nie mylę.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group