forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 wrz 2014, 1:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Często przywoływany i cytowany "ekspert" od Putina wymyślił coś takiego i dziwi się, że Rosja widzi w NATO - wroga bo przecież NATO nie grozi Rosji, nie zbroi się, nie wzmacnia swojej liczebności na rosyjskim pograniczu itd. itd.
Cytuj:
Gen. Roman Polko o kryzysie na Ukrainie: Putin widzi w NATO wroga. Jestem przekonany, że Władimir Putin nie wahałby się użyć broni jądrowej, gdyby Rosja została zaatakowana przez NATO. Rosja wciąż postrzega Sojusz Północnoatlantycki jako wroga. To tylko nam się wydaje, że po upadku muru berlińskiego, przyszedł czas na budowanie pokoju. Rosjanie w dalszym ciągu myślą jak dawniej, czego dowodem są przeprowadzane manewry, ćwiczenia obliczone na użycie broni jądrowej - mówi w rozmowie z WP.PL gen. Roman Polko, były dowódca GROM. Wiadomo, że to użycie broni nuklearnej jest czymś niewyobrażalnym, ale w sytuacjach skrajnych, niektórzy liderzy są do tego gotowi. Musimy jednak postrzegać swoje bezpieczeństwo przez pryzmat członkostwa w UE i NATO. Uderzyć razem w portfel Putina. To go skłoni do myślenia - podkreśla w rozmowie z WP.PL gen. Roman Polko.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2014, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ten osobnik sam sobie zaprzecza.
Najbardziej dziwi go,ze Rosja mogłaby użyć broni jądrowej w przypadku, gdyby została zaatakowana przez NATO.
Więc, zasadniczo, zagrożenia nie ma. No, chyba, że Jedynie strach przed BJ powstrzymuje NATO przed atakiem na Rosję.
To z kolei dowodzi, że posiadane takiej broni spełnia swoje zadanie, czyli odstrasza.

Panu generałowi najwyraźniej nie mieści się głowie, że można się bronić przed siłami demokracji.
Mówi też o "sytuacjach skrajnych". Mam rozumieć, że jedynie Rosja, w takiej sytuacji, broniłaby się w ten sposób?
Inni posiadacze atomówek, pozwoliliby się bezkarnie rozpierdalać......
A myślałem, że żeby zostać generałem, trzeba mieć trochę poukładane w głowie....
Najwyraźniej, nie koniecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 0:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Ten osobnik sam sobie zaprzecza.
Najbardziej dziwi go,ze Rosja mogłaby użyć broni jądrowej w przypadku, gdyby została zaatakowana przez NATO.
Więc, zasadniczo, zagrożenia nie ma. No, chyba, że Jedynie strach przed BJ powstrzymuje NATO przed atakiem na Rosję.
To z kolei dowodzi, że posiadane takiej broni spełnia swoje zadanie, czyli odstrasza.

Panu generałowi najwyraźniej nie mieści się głowie, że można się bronić przed siłami demokracji.
Mówi też o "sytuacjach skrajnych". Mam rozumieć, że jedynie Rosja, w takiej sytuacji, broniłaby się w ten sposób?
Inni posiadacze atomówek, pozwoliliby się bezkarnie rozpierdalać......
A myślałem, że żeby zostać generałem, trzeba mieć trochę poukładane w głowie....
Najwyraźniej, nie koniecznie.

To właśnie dowód bo kolejny wenżykowy niejaki Koziej już wspiera US-rajców w ich kolejnej wojence tym razem ISIL - [quote]

We­dług szefa BBN wspar­cie dla lo­kal­nych struk­tur bę­dzie ozna­czać udział w ata­kach na siły ter­ro­ry­stycz­ne, pomoc w za­kre­sie wy­po­sa­że­nia, uzbro­je­nia i amu­ni­cji dla wojsk zwłasz­cza Iraku, a także pomoc hu­ma­ni­tar­ną dla lud­no­ści, która wsku­tek dzia­łań ISIL zo­sta­ła zmu­szo­na do uciecz­ki.
Mó­wiąc o moż­li­wym pol­skim udzia­le w tego ro­dza­ju dzia­ła­niach Ko­ziej pod­kre­ślił, że wspól­ne sta­no­wi­sko przy­go­to­wa­ły MON i BBN.
- Uwa­ża­my, że to bar­dzo ważne za­da­nie dla na­szych so­jusz­ni­ków. Je­ste­śmy go­to­wi uczest­ni­czyć w tej walce z ter­ro­ry­zmem, jed­nak bez za­kła­da­nia ja­kie­go­kol­wiek udzia­łu w dzia­ła­niach zbroj­nych w re­gio­nie – po­wie­dział. We­dług szefa BBN w grę wcho­dzi­ło­by wspar­cie lo­gi­stycz­ne, np. trans­por­tem lub po­mo­cą hu­ma­ni­tar­ną, która już teraz jest do­star­cza­na. [quote]

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 0:17 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
a czego sie spodziewasz po generale szkolonym w usraju ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 0:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
kanakk pisze:
a czego sie spodziewasz po generale szkolonym w usraju ?

Chyba jednak nie tylko w US-raju. On był szkolony chyba i na Woroszyłówce tak coś mi się obiło, ale to mu wymiksowali z życiorysu. Wpisują mu tylko, że "działał w PZPR" , i że skończył ASG nic ponadto.
Czyli w okresie PRL nie był szarym oficerem bo WOSZmech skończył w 1965 , a po pięciu latach czyli w 1970 był już na ASG. Zgodnie z ówczesną pragmatyką awansową mógł być porucznikiem, lub w najlepszym razie "wcześniejszym kapitanem" za zasługi.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 1:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
ja o Polko .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 3:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
No właśnie, kim są naprawdę ci emerytowani generałowie. Sądziłem, że pisanie o nich powinno się odbywać na "Armii naszej". Jednak nie, przecież to prawdziwi klasyczni celebryci. Może nie Koziej. Ten gada nie po to aby błyszczeć, ale, ze nie ma innego wyjścia. To jego praca, ale zauważcie kto najwięcej pieprzy bzdur a mediach; Polko i Skrzypczak. Na tamtym forum, na Armii nieraz wieszaliśmy psy na Bieńku za jego showmańskie zagrania, ale ci przebijają go na amen. Bieniek odzywa się rzadko, na temat i gdy go gdzieś zaczepią. Nie ma parcia na szkło.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 15:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
kanakk pisze:
ja o Polko .

A to co innego. Ten to nawet myśli jak US-rajski żołdak.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2014, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Tym razem Olo dał popalić . Qrfa śmiać się , czy płakać ? Czy jemu już całkiem odjebało ?
Cytuj:
Aleksander Kwaśniewski odśpiewał w Kijowie hymny ZSRR i Rosji
Alek­san­der Kwa­śniew­ski od­śpie­wał w Ki­jo­wie pod­czas kon­fe­ren­cji "Yalta An­nu­al Me­eting" hymny ZSRR i Rosji. Zgro­ma­dze­ni na sali nie kryli zdzi­wie­nia.

No i widownię miał odpowiednio nastawioną do Rosji
Cytuj:
Konferencja "Yalta Annual Meeting" odbywa się co roku nieprzerwanie od 11 lat. Celem jest omówienie zagadnień związanych ze zbliżaniem Ukrainy do Unii Europejskiej. W tym roku spotkanie odbyło się w Kijowie, ponieważ Jałta znajduje się na zaanektowanym przez Rosję Krymie. Uczestnikami tegorocznej edycji byli m.in.: były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair, szef niemieckiej dyplomacji Joshka Fischer, premier Ukrainy Arsenij Jaceniu, prezydent Ukrainy Petro Poroszenko i mer Kijowa Witalij Kliczko.


Onet zgłupiał od opluwania jego i ludzi lewicy. W co ten facet gra i to na rozpoczęcie kampanii wybiórczej co prawda na lokalnych kacyków , ale zawsze.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2014, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
Ja pyerdole. Kiedys podałem mu rękę. Muszę iśc umyć chlorem. Czy ktos temu gostkowi mógłby kiedyś zamiast sznapsika nalać jakiego kwasu siarkowego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group