forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 gru 2014, 1:17 
Offline

Rejestracja: 15 lis 2014, 14:38
Posty: 69
Zapraszam na mojego zabawnego bloga
http://starybezpiek.blogspot.com/
gdzie z humorem opowiadam, jak będąc wybitnym oficerem Wydziału III Służby Bezpieczeństwa zwalczałem opozycję demokratyczną.

Przeczytacie w nim między innymi:
Jak SB dbała o najmłodszych.
Jak SB goniła kota (a w innej historii - psa obwiązanego flagą "solidarność").
Jak milicja mnie zgarnęła, żebym wprowadził Stan Wojenny.
Jak bardzo źle dla SB skończyło się brutalne internowanie pewnej opozycjonistki.
Jak oficerowie SB zarzygali lokal kontaktowy tuż przed jego oddaniem właścicielce.
Jak mój wybitny agent udaremnił wystąpienia antypaństwowe, zasilając przy tym budżet PRL.

I jeszcze wiele takich historii.
Słowem: SB na wesoło i od kuchni.
Jedyny taki blog w sieci...

Zapraszam do lektury i komentarzy na blogu!
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 6:02 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Stary_Bezpiek pisze:
Zapraszam na mojego zabawnego bloga
http://starybezpiek.blogspot.com/
gdzie z humorem opowiadam, jak będąc wybitnym oficerem Wydziału III Służby Bezpieczeństwa zwalczałem opozycję demokratyczną.

Przeczytacie w nim między innymi:
Jak SB dbała o najmłodszych.
Jak SB goniła kota (a w innej historii - psa obwiązanego flagą "solidarność").
Jak milicja mnie zgarnęła, żebym wprowadził Stan Wojenny.
Jak bardzo źle dla SB skończyło się brutalne internowanie pewnej opozycjonistki.
Jak oficerowie SB zarzygali lokal kontaktowy tuż przed jego oddaniem właścicielce.
Jak mój wybitny agent udaremnił wystąpienia antypaństwowe, zasilając przy tym budżet PRL.

I jeszcze wiele takich historii.
Słowem: SB na wesoło i od kuchni.
Jedyny taki blog w sieci...

Zapraszam do lektury i komentarzy na blogu!
Pozdrawiam


Niech bedzie pochwalony Panie Wesoly Ubek !

Ladne i wdzieczne :D Troche mi przypomina styl Pan Baryckiego. Edmund by tego nie napisal bo jakos mu to nie lezy a szkoda.
Serdeczne Bog zaplac !
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 8:04 
Offline

Rejestracja: 15 lis 2014, 14:38
Posty: 69
Za miłe słowa dziękuję, zachęcam do odwiedzania, co trzy dni nowa historia.

Kim był pan Barycki niestety nie mam pojęcia, a Google mi nie pomógł (a może jestem za stary i nie umiem szukać).

A czy mogło się zdarzyć, że SBek był inteligentny?
Widocznie mogło, skoro się zdarzyło.
A o procesie rekrutacji do naszych służb to ja jeszcze napiszę zabawną historię.

Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 15:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Zmęczyłem pierwszą część, tą o tajności.
Słabe w porywach do przeciętnego.
Stanowczo za wcześnie zaczynają płacić emerytury bond'om. I za wysokie. Gdyby musieli dorabiać stróżując na budowie, mieliby mniej czasu na pierdoły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 16:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Stary_Bezpiek pisze:
A czy mogło się zdarzyć, że SBek był inteligentny?
Widocznie mogło, skoro się zdarzyło.


Przypadek ..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 19:34 
Stary_Bezpiek pisze:
Zapraszam na mojego zabawnego bloga
http://starybezpiek.blogspot.com/


Cytuj:
Co robiłem?
Normalnie. Najczęściej nakłaniałem do lojalności wobec Władzy Ludowej poprzez zdradę kolegów. Werbowałem agentów (czyli Tajnych Współpracowników: "TW"), wyznaczałem im zadania, kontrolowałem przebieg ich pracy i płaciłem im pieniądze. Zawsze dbaliśmy o swoich ludzi. Poza tym przeszukiwałem, przesłuchiwałem, prowadziłem rozmowy ostrzagawcze. A jak trzeba było to aresztowałem i wsadzałem do więzienia. Chociaż tego akurat robić nie lubiłem. Wolałem zawerbować. Poczytacie, to zrozumiecie.


Nie znajduję tego bloga zabawnym.
Ale interesującym - i owszem!
Niezależnie od tego, czy jest Pan, Panie SB, autentycznym, czy grubymi nićmi szytym esbekiem.

No, ale załóżmy, że autentycznym...
Proszę mi więc powiedzieć, z jakiego tytułu ma Pan czoło, żeby z takimi opowiastkami szukać na naszym forum wielbicieli ?


Na górę
  
 
Post: 18 gru 2014, 19:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A wiesz Rybo, że wolę dawne SB od dzisiejszej ikony wolnej Polski, czyli
wieloletnich aresztów wydobywczych?
O Barbarze Blidzie przez miłosierdzie nie wspomnę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 20:27 
Offline

Rejestracja: 15 lis 2014, 14:38
Posty: 69
@Kutas.Pompejusz: przypominam, że emerytury zdążyć nie dostałem, bo zostałem negatywnie zweryfikowany przed nabyciem odpowiednich praw. Więc niech o to mości Kutasa dupa nie boli. A że mu się nie podobało... cieszę się że chociaż próbował i pozdrawiam.

@ryba: nie zamierzam się Panu w sposób szczególny uwiarygadniać. Natomiast nie nakazuję Panu wierzyć w moje słowa. A czoło na bloga zapraszać mam z takiego tytułu, że tow. Urban był po mojej stronie (czy raczej ja byłem po jego stronie) i po mojej stronie pozostał. W pewnym sensie nasze historie są podobne. Jego wywalili, mnie wywalili. On się dorobił, ja się dorobiłem. On pisze śmieszne rzeczy, ja staram się pisać śmieszne rzeczy. A że jemu to wychodzi lepiej... cóż można tylko zazdrościć i doceniać.

A tow. maerose zwyczajnie pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2014, 20:45 
maerose pisze:
A wiesz Rybo, że wolę dawne SB od dzisiejszej ikony wolnej Polski, czyli
wieloletnich aresztów wydobywczych?
O Barbarze Blidzie przez miłosierdzie nie wspomnę.


Heh...Rozalio! Czyżbyś uznała, ze dżuma jest lepsza od cholery?


Na górę
  
 
Post: 18 gru 2014, 20:51 
Stary_Bezpiek pisze:
@ryba: nie zamierzam się Panu w sposób szczególny uwiarygadniać. Natomiast nie nakazuję Panu wierzyć w moje słowa. A czoło na bloga zapraszać mam z takiego tytułu, że tow. Urban był po mojej stronie (czy raczej ja byłem po jego stronie) i po mojej stronie pozostał. W pewnym sensie nasze historie są podobne. Jego wywalili, mnie wywalili. On się dorobił, ja się dorobiłem. On pisze śmieszne rzeczy, ja staram się pisać śmieszne rzeczy. A że jemu to wychodzi lepiej... cóż można tylko zazdrościć i doceniać.

A tow. maerose zwyczajnie pozdrawiam!

Po pierwsze primo, to ja płci nadobnej jestem...
A po drugie primo, to Urban zupełnie inaczej się znalazł w tzw. nowej rzeczywistości, więc porównnie uważam za nietrafione.
A w starej też zupełnie inaczej funkcjonował, zatem paralele, jakie Pan buduje, można wręcz uznać za pomówienie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group