forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 827 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 83  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 mar 2018, 9:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Panie M. Błaszczak, używa Pan słów, których Pan nie rozumie…
Degradacja, dezubekizacja, to pewnie motor Pańskiej demoralizacji i debilizacji.

Przeczytałem Pański komunikat i stwierdziłem, że żaden wyraz nie przekazuje prawdziwej informacji o Waszych planach. Postaram się więc ten Pański tekst przetłumaczyć na język polski.

Proponuję tak:
Brunatna grupa politycznego zniewolenia narodu polskiego postanowiła dalej walczyć o autorytet naszego ukochanego kanclerza i po upodleniu Lecha Wałęsy, Donalda Tuska i Władysława Bartoszewskiego zdecydowała kontynuować dzieło walki przez eliminację z podręczników szkolnych ludzi, których miejsce w historii zagraża sławie bohaterskich bliźniaków, którzy zdecydowali się zbawić Polskę.
Jutro, w dniu wstydu narodowego, za przemoc i ludobójstwo bezbronnych cywilów przez morderców podających się za żołnierzy, którzy zostali przez ludność przeklęci, dokonamy ostatecznego rozwiązani kwestii generałów.
Jako ludzie, którzy nigdy nie służyli w wojsku, doskonale wiemy, na czy polega hańba munduru.
Nasze zaangażowanie w deptanie Konstytucji RP, demokratycznych zasad funkcjonowania państwa i międzynarodowe upokorzenie Polski daje nam prawo do oceny, kto hańbi mundur.
My, jako cywile, nigdy nie zhańbimy munduru i dlatego mamy prawo do ocen czynów żołnierzy.
Wybraliśmy Hermaszewskiego, bo przecież nie będzie nam wmawiał, że był w kosmosie. Od kosmicznych pomysłów jesteśmy przecież my.
Zdegradujemy W. Jaruzelskiego, bo nie dopuścił do interwencji zbrojnej ościennego państwa i na dodatek pokojowo przekazał władzę i poddał się naszej opresji, czym okazał słabość.
Nie zabierzemy generalskich stopni Rydzowi Śmigłemu za porzucenie Wojska Polskiego w wrześniowej walce, bo jego popularność naszym Bogom nie zagraża.
Nie zabierzemy marszałkowskich szlifów Józefowi Piłsudskiemu za krwawy przewrót majowy, bo jakie by to było towarzystwo dla Lecha Kaczyńskiego w jednej krypcie na Wawelu.
Nie pozbawimy stopnia Ryszarda Kuklińskiego, bo sami daliśmy mu generalskie szlify za ujawnienie umiejscowienia schronów przeciwatomowych na terenie Polski i planów obronnych kraju. Nie zabierzemy stopnia gen. dyw. S.L. Głodziowi za upadek moralny i liczne upodlanie munduru w pijackich wymiotach.
Nie pozbawimy stopni wojskowych tysięcy bohaterów wojny 1920 roku za wcześniejszą służbę w zaborczych armiach.
Nie pozbawimy stopni rycerzy spod Grunwaldu, którzy służyli katolickim Krzyżakom, bo to dalsza historia.

Tyle tłumaczenie, a teraz pytanie: a niby dlaczego nie?

Odebrać stopień może sąd za przestępstwa kryminalne niegodne munduru i nikt więcej.

Tymczasem brunatna władza polityczna daje sobie takie prawo, bo chce i tyle. Ma o tym decydować grono przestępców konstytucyjnych - M. Morawiecki, który uważa, że jeszcze parę lat wcześniej nie było Polski, a on już w wieku 12 lat bohatersko kopał sobie grób walcząc z wrogami Polski, albo inny mitoman, współodpowiedzialny za zamordowanie B. Blidy i ukrywający liczne przestępstwa rządzącej partii, w tym morderstwo Igora Stachowiaka. Decydować o honorze munduru ma inny, ukrywający śmierć Igora, człowiek, którego ręce poplamione są krwią 34 byłych funkcjonariuszy państwa.

Polityczne miernoty łamią kolejne granice przyzwoitości, rozkopują groby dla politycznej choroby swoich dusz.

Ci, na których brunatna władza bezprawia szykuje swoje opresje i tak będą nazywani generałami. Tak zna ich historia.
Jednak tymczasowej władzy, prędzej czy później, zostanie tylko historyczna kompromitacja i hańba!

Adam Mazguła

A ja się podpisuję.



JA RÓWNIEŻ SIĘ PODPISUJĘ. A tak na marginesie, czy to PiS-lamske kabotyństfo nie myśli, że ludzie oraz byli żołnierze LWP i tak będą używali w rozmowach, wypowiedziach, tekstach pisanych stopni wojskowych które im "dojna zmiana" odbiera. Ja nigdy nie wyrzeknę się nadanego mi przez Radę Państwa stopnia wojskowego, wręcz przeciwnie będę się nim szczycił w rozmowach z ludźmi. Ciekawe jest także to czy przypadkiem MS "0" nie wymyśli nowej represyjnej ustawy ścigającej byłych żołnierzy za używanie "odebranych" im stopni wojskowych ? To byłby dopiero kabaret .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 4:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Sybiracy mówią: Po zimie zawsze nastaje wiosna.
A wiosna toczno pokaże, gdzie kto nasrał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 8:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
O!
I to jest genialne stwierdzenie.
Co więcej, pokazuje, jak należy w chwili obecnej postępować.
Na siłę nie poradzisz. Najwyżej zginiesz.
Należy spokojnie czekać aż "przyjdzie wiosna" i zacząć mozolnie odkręcać wszystko, co PiS spierdolił..... :oops: Jednak - by cokolwiek osiągnąć, należy wybrać zupełnie innych ludzi aniżeli do tej pory.
Bardzo mądrze do tego tematu podeszli goście Kuby Wątłego w jego programie.
W/g nich, najważniejsze w tej chwili jest, - by nie wybierać tych, którzy juz byli przy korycie.
Bo to tacy sami ludzie a i z podobną mentalnością tylko używają różnych liter choć nawet jedną maja wspólną........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Pan Generał Jaruzelski we wszystkich źródłach pisanych już na zawsze pozostanie Panem Generałem Jaruzelskim.
Dlatego pisowska degradacja nic szczególnego w historii nie zmieni a przypomina raczej ciąganie trupa za koniem- ani to mądre ani chwalebne, praktykowały to dzikie plemiona i katolickie oszołomy.
Pisowskim kołtunom taka degradacja da namiastkę seksualnego spełnienia ale historia kiedyś głupoli rozliczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 8:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
@Hornecisko mnię się wpierdoliło a ja do szanownego Starego Praktku pisał

Bardzo chętnie postawiłbym na innych, ale nasza ordynacja wyborcza raczej daje nam marne szanse aby tak było. Listy wyborcze i miejsca ustawiają zawsze te same łachmyty. My idziemy głosować w duchu odnowy i zmian a wieczorem po zamknięciu lokali okazuje się, że wyskakuje nam morda Kaczyńskiego Schetyny czy innego chuja.

Tak więc moim skromnym zdaniem na razie nie mamy szans. Wypada nam liczyć tylko na to, co w wyniku utarczek pomiędzy naszymi politykierami spod jaj im wypadnie. I tym się żywić i być zadowolonym. A co im wypada każdy widzi. Raz jest lepiej raz gorzej, a częściej gorzej dla nas. Bo jak nie trafisz na kawiorowców lewicowców to na cwaniaków i leniów z peło i prostytuty psl, albo na
katobolszewików, małego kurdupsona, któremu marzy się dyktaturka w środku Europy.

Chyba, że naród się wkurwi i chwyci za krtań całe to towarzycho i zrobi przewietrzenie salonów. Na to jednak się nie zanosi bo Polacy są narkotycznym haju, brak w nas spójności. I to też jest zabieg ww elyt, bo motłochem łatwiej rządzić.

Może za kilka lat coś się zmieni. Ale czy my tego doczekamy? Ja na to nie liczę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 8:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
@ Hornet - sobota 03 mar 2018, 08:36
Kolega Boruch w swoim poście marzy, że Naród się otrząśnie i PiS przegra wybory- nic bardziej mylnego, panie Boruch- ten głupi Naród nie otrząśnie się nigdy, nie pomogły Wojny Światowe ani Rozbiory- głupi sie rodzimy i zdechniemy głupi. Misiewicze beda nami rządzili, kase będa trwonili nasza a my, niczym stado baranów, pójdziem za każdym kto u steru
@ Hornet - sobota 03 mar 2018, 08:36
Kolega Boruch to fantasta i marzyciel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Oj Panie Hornet za te fantazyjne marzenia parę osób na tym fo mnie nie wiedzieć czemu nie lubi. Żeby nie powiedzieć nienawidzi. Na co ja mówię trudno i czekam aż ujrzą to samo co ja. Bo wie Pan, takie zdanie o Polakach, "głupi Naród" wraz z słusznym uzasadnieme, którego Pan użył nie jest tu popularne. I niech się Pan nie zdziwi jak napadnie na Pana z furią kilku tut. userów. Np. taki Pan Polar.

Ja podzielam Pański pogląd co do Polaków. W uzupełnieniu dodam, że kiedy uda nam się być jako społeczność spójnym, to jesteśmy groźni dla każdego. Walczymy jak lew o to co nam się należy jak psu micha. Ale, kiedy już to wywalczymy bierzemy się za łby i wszystko modelowo, wzorcowo spierdolimy.

Być może, że jestem marzycielem. Może się spełni znowu przeżyć choć kilka tych chwil, kiedy po powrocie z dalekiej podróży znowu przyjdzie nam ten Kraj dokładnie spierdolić. Na ten krótki czas względnej normalności ja czekam. A potem to już mogę umierać. I niech po mnie przejdą tanki, niech jebnie atom zawracając bieg Wisły, niech Bałtyk wyparuje, co mi tam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Hornet pisze:
@ Hornet - sobota 03 mar 2018, 08:36
Kolega Boruch w swoim poście marzy, że Naród się otrząśnie i PiS przegra wybory- nic bardziej mylnego, panie Boruch- ten głupi Naród nie otrząśnie się nigdy, nie pomogły Wojny Światowe ani Rozbiory- głupi sie rodzimy i zdechniemy głupi. Misiewicze beda nami rządzili, kase będa trwonili nasza a my, niczym stado baranów, pójdziem za każdym kto u steru
@ Hornet - sobota 03 mar 2018, 08:36
Kolega Boruch to fantasta i marzyciel


Otóż to już starożytne powiedzenie mówi, że Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi. Czyli nie potrafi uczyć się na własnych błędach, nie mówiąc o nauce na cudzych błędach. Inne nacje nie mają tej cechy, lub mają ją ograniczoną , w przeciwieństwie do ciemnego ludu z priwislanskiego.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
No, ale mamy inne zalety, nie występujące w takich ilościach u innych nacji. Choćby duma...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 13:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
O tak to prawda, tylko że z czego można tu być "dumnym" ? Pomijając Kamila Stocha i jeszcze paru innych .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 827 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 83  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group