forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 3:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 827 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 83  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lut 2018, 11:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Podczas próby ujęcia Koryckiego milicjant został ciężko ranny - dostał w sumie serię sześciu strzałów z pepeszy. Jak mówi, życie uratował mu pełen pieniędzy portfel. "Kula zamiast w serce trafiła w wątrobę" - opowiada Raczuk. Po akcji przeszedł skomplikowaną operację, w szpitalu spędził dwa miesiące. Do czynnej służby już nigdy nie wrócił.

"Musiałem zwolnić etat w wydziale kryminalnym i zostałem przeniesiony na zastępcę kierownika szefa komisariatu milicji ds. polityczno-wychowawczych. Zrobiono to bez mojej wiedzy" - wspomina Raczuk w rozmowie z "GW". Dziś, jak mówi, za sprawą tzw. ustawy dezubekizacyjnej będzie otrzymywał zaledwie 854 złote renty inwalidzkiej. Do tej pory było to 2886 złotych.


Cytuj:
Szacuje się, że od 1 października okrojone emerytury otrzyma w sumie 18 tys. byłych policjantów.


Cieszycie się wielbiciele pisiarskich dobrych zmian?
To się cieszcie dalej, aż się posracie mordercami "wyklętymi".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2018, 12:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie wiem, czy sie cieszą ale paru kociej mordy dostanie....... ;) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2018, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tam ludzi krzywdzą, pisiory mają satysfakcję z wykonania "kawała dobrej roboty" a media zajmują się od przeszło miesiąca gównianą ustawą o IPN.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2018, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Panie M. Błaszczak, używa Pan słów, których Pan nie rozumie…
Degradacja, dezubekizacja, to pewnie motor Pańskiej demoralizacji i debilizacji.

Przeczytałem Pański komunikat i stwierdziłem, że żaden wyraz nie przekazuje prawdziwej informacji o Waszych planach. Postaram się więc ten Pański tekst przetłumaczyć na język polski.

Proponuję tak:
Brunatna grupa politycznego zniewolenia narodu polskiego postanowiła dalej walczyć o autorytet naszego ukochanego kanclerza i po upodleniu Lecha Wałęsy, Donalda Tuska i Władysława Bartoszewskiego zdecydowała kontynuować dzieło walki przez eliminację z podręczników szkolnych ludzi, których miejsce w historii zagraża sławie bohaterskich bliźniaków, którzy zdecydowali się zbawić Polskę.
Jutro, w dniu wstydu narodowego, za przemoc i ludobójstwo bezbronnych cywilów przez morderców podających się za żołnierzy, którzy zostali przez ludność przeklęci, dokonamy ostatecznego rozwiązani kwestii generałów.
Jako ludzie, którzy nigdy nie służyli w wojsku, doskonale wiemy, na czy polega hańba munduru.
Nasze zaangażowanie w deptanie Konstytucji RP, demokratycznych zasad funkcjonowania państwa i międzynarodowe upokorzenie Polski daje nam prawo do oceny, kto hańbi mundur.
My, jako cywile, nigdy nie zhańbimy munduru i dlatego mamy prawo do ocen czynów żołnierzy.
Wybraliśmy Hermaszewskiego, bo przecież nie będzie nam wmawiał, że był w kosmosie. Od kosmicznych pomysłów jesteśmy przecież my.
Zdegradujemy W. Jaruzelskiego, bo nie dopuścił do interwencji zbrojnej ościennego państwa i na dodatek pokojowo przekazał władzę i poddał się naszej opresji, czym okazał słabość.
Nie zabierzemy generalskich stopni Rydzowi Śmigłemu za porzucenie Wojska Polskiego w wrześniowej walce, bo jego popularność naszym Bogom nie zagraża.
Nie zabierzemy marszałkowskich szlifów Józefowi Piłsudskiemu za krwawy przewrót majowy, bo jakie by to było towarzystwo dla Lecha Kaczyńskiego w jednej krypcie na Wawelu.
Nie pozbawimy stopnia Ryszarda Kuklińskiego, bo sami daliśmy mu generalskie szlify za ujawnienie umiejscowienia schronów przeciwatomowych na terenie Polski i planów obronnych kraju. Nie zabierzemy stopnia gen. dyw. S.L. Głodziowi za upadek moralny i liczne upodlanie munduru w pijackich wymiotach.
Nie pozbawimy stopni wojskowych tysięcy bohaterów wojny 1920 roku za wcześniejszą służbę w zaborczych armiach.
Nie pozbawimy stopni rycerzy spod Grunwaldu, którzy służyli katolickim Krzyżakom, bo to dalsza historia.

Tyle tłumaczenie, a teraz pytanie: a niby dlaczego nie?

Odebrać stopień może sąd za przestępstwa kryminalne niegodne munduru i nikt więcej.

Tymczasem brunatna władza polityczna daje sobie takie prawo, bo chce i tyle. Ma o tym decydować grono przestępców konstytucyjnych - M. Morawiecki, który uważa, że jeszcze parę lat wcześniej nie było Polski, a on już w wieku 12 lat bohatersko kopał sobie grób walcząc z wrogami Polski, albo inny mitoman, współodpowiedzialny za zamordowanie B. Blidy i ukrywający liczne przestępstwa rządzącej partii, w tym morderstwo Igora Stachowiaka. Decydować o honorze munduru ma inny, ukrywający śmierć Igora, człowiek, którego ręce poplamione są krwią 34 byłych funkcjonariuszy państwa.

Polityczne miernoty łamią kolejne granice przyzwoitości, rozkopują groby dla politycznej choroby swoich dusz.

Ci, na których brunatna władza bezprawia szykuje swoje opresje i tak będą nazywani generałami. Tak zna ich historia.
Jednak tymczasowej władzy, prędzej czy później, zostanie tylko historyczna kompromitacja i hańba!

Adam Mazguła

A ja się podpisuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2018, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja również.

Dodam jeszcze tyle, że pisszambo jest w stanie wprowadzić poprawkę do ustawy o IPN, iż każdy kto będzie tytułował określone, zdegradowane osoby, w tym szczególnie Kiszczaka i Jaruzelskiego generałami, będzie podlegał karze więzienia. Naprawdę nie zdziwiłbym się.

Czytałem już o pomyśle aby nakazać rodzinom zmienić napisy na płytach grobowych gdzie spoczywają generałowie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2018, 19:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To mnie piskurwy wsadzą.
Od jutra Jaruzelski będzie dla mnie tylko Generałem Jaruzelskim.
I inaczej nie będę się o nim wyrażał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2018, 19:13 
dopóki żyję ja, żołnierz generał Jaruzelski , będzie generałem, a co wy z tym zrobicie?


Na górę
  
 
Post: 28 lut 2018, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dla mnie Jaruzelski i Kiszczak pozostaną generałami. Mogę o nich myśleć różnie, szczególnie o Kiszczaku ale wychodzę z założenia, że nie takie siurki jak Duda, Kaczyński lub inne wywłoki pisowskie przyznawali im te stopnie. Przyznała im Polska Ludowa. Dziś tej Polski już nie ma a więc nie ma upoważnionych do degradacji. A oni jako, że się odcinają od tamtej Polski, nawet twierdzą, że Państwo polskie wtedy nie istniało, to łapy precz od generałów.

To jest moja filozofia na własny użytek a ten mafijny PiSowski układ może mnie pocałować w dupę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2018, 20:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A jak ta bezmózga, gówniarska banda będzie tłumaczyć, że szeregowi wprowadzili stan wojenny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 mar 2018, 8:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Oddajmy się przez chwilę marzeniom rzeczoną ustawę uchwala PiS, potem traci władzę, i ta następna zaczyna od odebrania stopnia Błasikowi.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 827 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 83  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group